Salihli Kızılay öğrencileri sevindirdi - Son Dakika

Salihli Kızılay öğrencileri sevindirdi

28.09.2019 15:55
Salihli Kızılay öğrencileri sevindirdi

Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi, Sartmahmut İlkokulunda eğitim-öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve ayakkabı yardımında bulundu.

Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi, Sartmahmut İlkokulunda eğitim-öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve ayakkabı yardımında bulundu. Kıyafet ve ayakkabılar, okul müdürü Uğurcan Beşe'ye Kızılay yönetim kurulu üyeleri tarafından teslim edildi.

Salihli'de ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunarak sevindirdiklerini belirten Kızılay Salihli Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Kocabıyık, "Sartmahmut İlkokulunda eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrenciler olduğunu öğrendik. Bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla şubemiz Kızılay butikte bir çalışma yaparak öğrencilerimize uygun kıyafetleri hazırlayarak, yardım kolilerimizi öğrencilerimize teslim edilmek üzere okul yöneticilerimize teslim ettik. Çocuklarımızın mutluluğu ve sevinci bizim için her şeye değer. Umarım bu yardımlarımız öğrencilerimizi mutlu etmiştir" dedi. - MANİSA

YORUMLAR
500
Türk Kızılay'dan Malatya'da ihtiyaç sahibi ailelere yardım Türk Kızılay'dan Malatya'da ihtiyaç sahibi ailelere yardım Robs demiri traktör sürücüsünün hayatını kurtardı Robs demiri traktör sürücüsünün hayatını kurtardı Kızılay Kovancılar İlçe Başkanı Yüksel, Munzur Çayı'nda boğuldu (2) Kızılay Kovancılar İlçe Başkanı Yüksel, Munzur Çayı'nda boğuldu (2)
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Salihli Kızılay öğrencileri sevindirdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement