Terim'den Melo ve Riera Açıklaması - Son Dakika

Terim'den Melo ve Riera Açıklaması

09.04.2012 21:45
Terim'den Melo ve Riera Açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lig TV'de katıldığı programda Felipe Melo - Albert Riera krizi hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lig TV'de katıldığı programda Felipe Melo - Albert Riera krizi hakkında açıklamalarda bulundu. Galatasaraylı futbolcuların, Melo ve Riera için af talep etmelerini kendisini etkilediğini ancak kararını henüz vermediğini dile getiren Terim, her iki futbolcuya da sözleşmeleri dahilinde en yüksek para cezasının verildiğini söyledi. "BU KONUDA TAVİZ VERMEDİK"

Felipe Melo ve Albert Riera arasında geçtiğimiz hafta yaşanan kavgaya da değinen Fatih Terim, "Yerli yabancı tüm oyuncularımız odama geldi. Melo ile ilgili olayı zaten Galatasaray TV de haber yaptı. Kamuoyu ile her şeyi paylaşıyoruz. Açıkçası ben daha karar vermedim. Çünkü arkadaşlarımız bize saygısızlık etmiştir. Bunun disiplin cezası verilmiştir, veriliyor da. Parasal olarak hangi rakamları verirseniz verin, şampiyonluk yolunda bizle yürümüyorlarsa; bu en büyük ceza olur. Affetmek Allah'a mahsus. Biz bir konuda taviz vermedik, yanlış olmasın diye. Biz insanları kazanmak için burdayız. Önemli olan Galatasary değerlerine zarar gelmemesi. Yarın yöneticilerimle konuşacağız." dedi.

"MELO İLE DAHA ÖNCE 4 KEZ GÖRÜŞTÜM"  Melo'nun daha önce kendisiyle 4 kez görüştüğünü belirten Terim, "Melo'yu biz 34 haftaya göre ayarladı. Melo benim odama en az 4 defa geldi. Özür de dilemiştir. Hataları zaten hoş görüyoruz. Yetenek de burda. Kolay insanı herkes yönetir. Galatasaray'ın ne kazanıp, ne kaybedeceğine bakmak lazım. Kafam da bir karar var. Çok üzüldüm. Alın terimize, renklerimize saygısızlığı kabul etmem. Daha önce yaptım, yine de yaparım. Ancak bugünkü hareket çok önemliydi, çok şaşırdım. İkisinin de üzüldüğünü biliyorum. Hala Melo ile konuşmadım ve onu görmedim. Melo bizim için çok önemli. Fazla kadro derinliğimiz yok. Prensipler uğruna bir takım şeyler feda edilebilir." sözleriyle iki oyuncu için önümüzdeki günlerde karar vereceğini açıkladı.

Kaynak: Sporx.com
YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Terim'den Melo ve Riera Açıklaması - Son Dakika

Bu haber Sporx.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sporx.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sporx.com kurumudur.

Advertisement