Utaş Uşakspor Kampa Gitti - Son Dakika

Utaş Uşakspor Kampa Gitti

15.07.2018 12:27
Utaş Uşakspor Kampa Gitti

TFF 2'nci Lig'e çıktıktan sonra iddialı transferlerle kadrosunu güçlendiren Utaş Uşakspor, 11 günlük kamp için Bolu'ya gitti.

TFF 2'nci Lig'e çıktıktan sonra iddialı transferlerle kadrosunu güçlendiren Utaş Uşakspor, 11 günlük kamp için Bolu'ya gitti.

Bolu'dan 26 Temmuz'da dönecek kırmızı siyahlı ekip, 29 Temmuz - 10 Ağustos tarihleri arasında Uşak'ta yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek. Utaş Uşak, sezon öncesi son hazırlık kampını ise 12-22 Ağustos tarihleri arasında Afyonkarahisar'da yapacak. Geçen sezon 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta şampiyon olan kadrosunu ana hatlarıyla koruyan Uşak, dış transferde Murat Gürbüzerol, Tayfun Pektürk, Rıdvan Özdemir, Ogün Karakaya, Melih İnan, Semih Beyaz, Hikmet Balioğlu, Emrah Uzun, Oğuzhan Kayar, Caner Solmaz ve Nuri Melih Mursal'ı takıma dahil etmişti.

- Uşak

YORUMLAR
500
Tanju Özcan'ın ilanları 'nefret ve ayrımcılık' suçlamasıyla kaldırıldı Tanju Özcan'ın ilanları 'nefret ve ayrımcılık' suçlamasıyla kaldırıldı Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu'ndan Bolu Belediyesi'nin yabancılara uyguladığı fiyat politikasına 40 bin lira para cezası Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu'ndan Bolu Belediyesi'nin yabancılara uyguladığı fiyat politikasına 40 bin lira para cezası Bolu Belediyesinin sığınmacılarla ilgili afişine soruşturma Bolu Belediyesinin sığınmacılarla ilgili afişine soruşturma
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Utaş Uşakspor Kampa Gitti - Son Dakika


Advertisement