Yakışmadı Emre Çolak! Sağlık çalışanına yaptığı hareket tepki topladı - Son Dakika

Yakışmadı Emre Çolak! Sağlık çalışanına yaptığı hareket tepki topladı

22.01.2022 22:00

Medipol Başakşehir-Göztepe müsabakasının 83. dakikasında Göztepeli futbolcu Yalçın Kayan ikili mücadele sonrası yere yığıldı. Sedye sahaya girdi. Emre Çolak sedyeyi taşıyan sağlık çalışanlarına hızlı olması için ittirdiği görüldü. Bu hareketi tepki topladı.

Medipol Başakşehir-Göztepe müsabakasının 83. dakikasında Göztepeli futbolcu Yalçın Kayan ikili mücadele sonrası yerde kaldı. Yalçın'ın sedye ile oyun dışına getirildiği sırada Başakşehirli futbolcu Emre Çolak'ın sağlık çalışanını itmesi tepki çekti.

HIZLI OLMASINI İSTEDİ

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynanan Medipol Başakşehir - Göztepe müsabakasının 83. dakikasında Yalçın Kayan, Guldbrandsen ile girdiği ikili mücadele sonrası yerde kaldı. Yerden kalkamayan oyuncu için sedye sahaya girdi. Yalçın Kayan'ın sedye ile saha kenarına getirildiği sırada turuncu-lacivertli futbolcu Emre Çolak sedyeyi taşıyan sağlık çalışanlarına hızlı olması için ittirdiği görüldü.

30 yaşındaki futbolcunun bu hareketi tepki topladı.

Yakışmadı Emre Çolak! Sağlık çalışanına yaptığı hareket tepki topladı
Yakışmadı Emre Çolak! Sağlık çalışanına yaptığı hareket tepki topladı
YORUMLAR
500
Şenay Gürler:  Ötekileştirilmenin Ne Olduğunu Birebir Yaşadım Şenay Gürler:  Ötekileştirilmenin Ne Olduğunu Birebir Yaşadım Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yakışmadı Emre Çolak! Sağlık çalışanına yaptığı hareket tepki topladı - Son Dakika


Advertisement