Ne diyeceği merak konusuydu! Yelek krizi sonrası Arda Güler de sessizliğini bozdu - Son Dakika
Spor

Ne diyeceği merak konusuydu! Yelek krizi sonrası Arda Güler de sessizliğini bozdu

Çekya maçı öncesi antrenmanında as takımla çalışmak için yelek giydiği esnada Teknik Direktör Montella tarafından yeleği elinden alınan ve takımdan ayrı çalıştırılan Arda Güler konuyla ilgili sesizliğini bozdu. Milli yıldızımız Arda, TFF'nin yaptığı paylaşımı kendi profilinde yayınlayarak, Montella ile aralarında herhangi bir kriz olmadığını ifade etti.

24.06.2024 08:35

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Takım'ın yaptığı antrenmanda gündem olan Arda Güler'in görüntüleriyle ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklama sonrası Arda Güler'den de ilk hamle geldi.

TFF AÇIKLAMA YAPMIŞTI

TFF'den konuyla ilgili yapılan açıklamada, "A Milli Takımımızın bu akşam gerçekleştirilen antrenmanı sırasında, televizyon kameralarına yansıyan görüntüler üzerine yorum yapılarak oluşturulmuş bir video, sosyal medya mecraları üzerinden dolaşıma sokulmuştur. Antrenman öncesinde milli futbolcumuz Arda Güler'in kasığındaki ağrı nedeniyle, Çekya maçına kendisini en sağlıklı şekilde hazırlayabilmek adına, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır. İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, milli futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir. Kalbi Türk Milli Takımı için atan sağduyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız" denildi.

ARDA'DAN DA PAYLAŞIM GELDİ

Real Madrid'in yıldızı Arda Güler, TFF'nin yaptığı paylaşımı kendi profilinde yayınlayarak, ortada herhangi bir kriz olmadığını ifade etti.

Yelek krizi giderek büyüyor! Tüm ülkenin konuştuğu görüntülere Arda Güler de sessiz kalamadı

NE OLMUŞTU?

A Milli Takım, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu son maçında karşılaşacağı Çekya maçı hazırlıklarını sürdürdü. Antrenman esnasında yıldız futbolcu Arda Güler ile teknik direktör Vincenzo Montella arasında kameralara yansıyan bir görüntü herkesin dikkatini çekti. Kameralara yansıyan görüntülerde Arda Güler'in as takımla çalışmak üzere yelek giymeye hazırlandığı ancak Vinzenco Montella'nın yeleği alıp Yusuf Yazıcı'ya verdiği görüldü. Ardından teknik heyetle konuşan Arda Güler'in antrenmana bireysel olarak devam ettiği görülürken bu olay sosyal medyada tepki çekti. Yapılan yorumlarda futbolseverler Montella'nın Arda Güler'e davranışını yoğun şekilde eleştirdi.

Ne diyeceği merak konusuydu! Yelek krizi sonrası Arda Güler de sessizliğini bozdu

Son Dakika Spor Ne diyeceği merak konusuydu! Yelek krizi sonrası Arda Güler de sessizliğini bozdu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (19)

  • Sabri İnce: Milli takım antremanları basına kapalı olmalı ,bizim basın her türlü hareket den bir anlam çıkarır aslını bilmeden servis eder . 57 25 Yanıtla
    Ali Veli: Basına kapalı olsun da mobbing mi uygulansın oyuncularımıza Sabri bey boş yapmayın lütfen. 36 20 Sabri İnce: Ali Veli. Arda Arda .... tekniğine diyecek bir şey yok ama o fizik ile ancak garanti maclarda oynar. Real ,şampiyonluğu garanti ettik den sonra süre verdi . O fizik ile Arda yı parçalarlar . 9 22 Gündüz: 6alatasaraylı olduğunu bu kadar belli etme sabri. Ne kıskandınız be 13 9 Sabri İnce: Ali Veli. Mobing uygulandığını mı söyledim. Okuduğunu anla kaybol . 3 8 Ömer Dumanoğlu: Messi'nin fiziği boyu nasıldır 5 1
  • Yunushan Altundağ: çocuğa inşallah baskı yapılmıyordur 26 3 Yanıtla
  • Oooo: Gürcistan maçı berabere bitseydi kriz varmı yokmu görürdük 28 0 Yanıtla
  • Cesim Taşdemir: arda çok güçsüz ve narin bu teknikle birde gücü olsaydı realdede ilk on bir oynardı biraz güçlenmesi lazım bana göre şu anda genç Semih ardadan daha iyi ve küvetli onun oynaması lazım 8 12 Yanıtla
  • Abdullah Kara: Bence Bunu rica minnet edilerek istemeden paylaşmıştır 18 2 Yanıtla
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement