Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Tahsin Tarhan haberleri, Tahsin Tarhan son dakika, son dakika Tahsin Tarhan

Son Dakika Tahsin Tarhan Haberleri

Son dakika Tahsin Tarhan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son tahsin tarhan haberleri anında burada.


 • 15.10.2023 15 Eki 19:17 CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu Seçildi

  CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu Seçildi CHP Sakarya İl Başkanlığı için düzenlenen kongrede Oğuz Can Curoğlu, 226 oy alarak yeni il başkanı seçildi. Diğer aday Ergün Özkan ise 207 oy aldı.

 • 01.10.2023 01 Eki 17:41 CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan: 'Hiç kaybedeceğimizi düşünmeyeceğimiz bir seçimi kaybettik'

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan: 'Hiç kaybedeceğimizi düşünmeyeceğimiz bir seçimi kaybettik' CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, CHP Yalova 12. Olağan Genel Kongresi'nde yaptığı konuşmada, seçimde beklenmedik bir şekilde kaybettiklerini ve bu sonrasında iç meselelerin tartışılmaya başlandığını belirtti. Tarhan, tarihte görülmemiş yandaş medya baskısı ile genel başkanın istifasının istendiğini ifade etti.

 • 24.09.2023 24 Eyl 13:31 CHP Manisa İl Kongresi'nde Tahsin Tarhan: Burada demokrasi şöleni var

  CHP Manisa İl Kongresi'nde Tahsin Tarhan: Burada demokrasi şöleni var CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, Manisa İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, demokrasi, özgürlük, barış ve kardeşlik vurgusu yaparak, partililere birlik ve dayanışma çağrısı yaptı. Tarhan, Türkiye'deki ekonomik zorlukları da eleştirerek, asgari ücretli çalışanların geçim sıkıntısını ve emeklilerin yaşadığı maddi zorlukları dile getirdi. Kongrede CHP Grup Başkanı ve Genel Başkan Adayı Özgür Özel de hazır bulundu.

 • 12.09.2023 12 Eyl 15:32 CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan'dan hükümete eleştiri: 'Komisyoncu hükümet, vatandaşa hizmet getirmiyor'

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan'dan hükümete eleştiri: 'Komisyoncu hükümet, vatandaşa hizmet getirmiyor' CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, hükümetin kamusal projelerdeki beceriksizliğini ve özel şirketlere verilen garanti ödemelerini eleştirdi.

 • 19.06.2023 19 Haz 13:02 Tahsin Tarhan: "Chp Kurultayda Özeleştiri Vererek Genlerini Yenilemeli"

  Tahsin Tarhan: 'Chp Kurultayda Özeleştiri Vererek Genlerini Yenilemeli' CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, “Şu an CHP’de herkes değişimden bahsediyor, değişmeli de. Doğru, tabanın isteği de bu doğrultuda. Bir özeleştiri yapmamız gerekiyor. Çünkü bu seçimde çok yüksekti beklentiler, CHP kazanacak ve Millet İttifakı iktidar olacak diye. CHP kurultayında özeleştiriyi vererek CHP genlerini yenilemeli. Kan akışı daha iyi olmalı. Kalbe daha iyi kan pompalamalı” dedi. Yurt dışında yeni bir örgütlenmeye gideceklerini kaydeden Tarhan, “Hem gençlik ve kadın kolları, sistemimizi iyi oluşturup hangi bölgede oy kullanılacaksa ona göre çalışmalarımızı yürütmemiz gerekiyor” diye konuştu.

 • 13.06.2023 13 Haz 12:34 CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan: Avrupa'ya seyahat eden vatandaşlarımız vize kriziyle karşılaşıyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan: Avrupa'ya seyahat eden vatandaşlarımız vize kriziyle karşılaşıyor CHP Yurt Dışı Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, Avrupa'ya seyahat eden vatandaşların vize kriziyle karşılaştığını belirtti. Tarhan, Türkiye'nin ihracatının yüzde 40'ının Avrupa ülkelerine yapıldığını, ihracatı belli seviyede olan iş insanlarının yeşil pasaport alabildiğini, kotayı dolduramamış olanların ise ikili görüşmeler ve anlaşmalar yapmak, fuar organizasyonlarına katılmak için Avrupa'ya giderken Şengen vizesi başvurusu yapması gerektiğini kaydetti. Tarhan, Dışişleri Bakanlığının konuyla ilgili çözüm sunması gerektiğini belirtti.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:54 CHP'nin yeni MYK üyesi Tahsin Tarhan kimdir?

  CHP'nin yeni MYK üyesi Tahsin Tarhan kimdir? CHP'de yapılan değişiklik sonrası yeni MYK üyeleri belli oldu. Tahsin Tarhan da bu üyeler arasında yer aldı. Peki Tahsin Tarhan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

 • 05.02.2023 05 Şub 17:09 Tahsin Tarhan, Bursa Körfez'de Teslim Etmediği Konutlarla İlgili TOKİ'ye Tepki Gösterdi: "Konutlar Ortada Yok, Müteahhit Kaçıp Gitmiş"

  Tahsin Tarhan, Bursa Körfez'de Teslim Etmediği Konutlarla İlgili TOKİ'ye Tepki Gösterdi: 'Konutlar Ortada Yok, Müteahhit Kaçıp Gitmiş' CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin Körfez ilçesinde aidatlarını ödemelerine rağmen bin 500 aileye TOKİ’nin konutlarını teslim etmediğini belirterek “2020 yılında ihalesi yapılmış, müteahhit ortada yok. Müteahhit işi bırakmış gitmiş. O günkü şartlarda üyelik kayıtları yapılmış. Kimin için yapılmış? Dar gelirli vatandaşlar için bu konutlar yapılacaktı buraya. Ama ne yazık ki konutlar ortada yok, inşaatta müteahhit yok, bırakıp kaçmış gitmiş” dedi.

 • 16.12.2022 16 Ara 17:32 Tahsin Tarhan'dan 'Ek Borçlanma' Tepkisi: "Gece Yarısı Vatandaşın Evine Hırsız Gibi Girip Bütçeyi 200 Milyar Lira Borçlandırdılar"

  Tahsin Tarhan'dan 'Ek Borçlanma' Tepkisi: 'Gece Yarısı Vatandaşın Evine Hırsız Gibi Girip Bütçeyi 200 Milyar Lira Borçlandırdılar' CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’nda torba kanun teklifine eklenen düzenlemeyle Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ek borçlanma yetkisi verilmesine tepki gösterdi. Tarhan, “CHP grubu olarak direndik, görüşmelerde büyük tartışmalar yaşandı. Ancak ne yazık ki ışıl ışıl gözlü Bakan mışıl mışıl uyurken Cumhur İttifakı vekilleri saraydan gelen talimat ile tıpış tıpış oy verdiler… Gece yarısı vatandaşın evine hırsız gibi girip bütçeyi 200 milyar lira daha borçlandırdılar” dedi.

 • 14.12.2022 14 Ara 18:19 Torba Kanun Teklifinin Anayasa'ya Aykırı Olduğunu Belirten Tahsin Tarhan: "'Ölmez Ağacını Nasıl Öldürürüz' Planı Bence Bu Kanun"

  Torba Kanun Teklifinin Anayasa'ya Aykırı Olduğunu Belirten Tahsin Tarhan: ''Ölmez Ağacını Nasıl Öldürürüz' Planı Bence Bu Kanun' Zeytinliklerin madenciliğe açılması, sendikalara toplu sözleşme ikramiyesinden yararlanması için yüzde 2 baraj getirilmesi, özelleştirilen limanların sözleşme süresinin 49 yıllığına uzatılması düzenlemelerini içeren torba kanun teklifi, TBMM Sanayi ve Teknoloji Komisyonu’nda görüşülüyor. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Böyle bir kanun yapılamaz, biz bunu kabul etmemeliyiz Sanayi, Teknoloji, Enerji Komisyonu olarak. Burada zeytinlikler konuşuluyor, Tarım Komisyonu görevlendirilmemiş yani biz zeytinlikleri konuşuyoruz, Tarım Komisyonu görevlendirilmemiş. Maden işletmenin zeytinliklere verebileceği zararları değerlendirmeleri için Çevre Komisyonu görevlendirilmemiş, Çevre Komisyonu da yok. ‘Ölmez ağacını nasıl öldürürüz’ planı bu bence bu kanun” dedi.

 • 11.12.2022 11 Ara 21:54 Tahsin Tarhan'dan Bakan Varank'a: "Bir Teşvik Belgesini Sanki Devletin Bütçesinden Haraç Veriyormuş Gibi Burada Anlatarak Firmada Çalışan Yüzlerce...

  Tahsin Tarhan'dan Bakan Varank'a: 'Bir Teşvik Belgesini Sanki Devletin Bütçesinden Haraç Veriyormuş Gibi Burada Anlatarak Firmada Çalışan Yüzlerce... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sunumu sırasında CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın devletten 100 milyon lira teşvik belgesi aldığını söyledi. Bakan Varank’a cevap veren Tarhan, “Türkiye Cumhuriyeti'nin Sanayi Bakanı benim şirketimin 100 milyon teşvik belgesi aldığını açıkladı. Hiç gocunmadım. Türkiye'nin en önemli kuruluşlarından birinin sahibiyim. Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan, vergisini ödeyen, sizin yönetiminiz tarafından da plaket alan, vergi rekortmenleri arasına giren aynı zamanda sizin döneminizde Milli Eğitim'e bir okul yapıp bağışlayan bir iş insanıyım. Bir teşvik belgesini sanki devletin bütçesinden haraç veriyormuş gibi burada anlatarak firmada çalışan yüzlerce kişinin ekmeğiyle oynamıştır. O fabrika benim değildir, çalışanların ve Türk milletinindir” dedi.

 • 11.12.2022 11 Ara 18:46 Tahsin Tarhan TBMM Genel Kurulu'nda Sustu ve Üzerinde Soruların Yazdığı Dövizlerle Bakan Varank'ı Protesto Etti

  Tahsin Tarhan TBMM Genel Kurulu'nda Sustu ve Üzerinde Soruların Yazdığı Dövizlerle Bakan Varank'ı Protesto Etti CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan TBMM’de, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı "Her fırsatta yalana iftiraya sarılan bu zihniyeti kınıyorum, protesto ediyorum şimdi susma zamanı diyorum susuyorum ama sormaya devam ediyorum” dedi ve elinde soruların yer aldığı dövizleri kürsüde göstererek protesto etti. CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık da Bakan Varank’ın kuzeni olan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ı kastederek, “Size bir önerim var, sabah şov yaparak geldiğiniz TOGG var ya kırmız kırmızı, onu satın alın kuzeninize verin, kuzeniniz de taksi şoförlüğü yapsın, onun da kursağından helal lokma geçsin” diye konuştu.

 • 23.11.2022 23 Kas 17:19 Tahsin Tarhan: "Hiçbir CHP'li Yerli ve Milli Bir Araç Üretimine Karşı Gelmez, İbb Başkanı Araç Siparişi Veriyor, 'Sadece Cumhurbaşkanının...

  Tahsin Tarhan: 'Hiçbir CHP'li Yerli ve Milli Bir Araç Üretimine Karşı Gelmez, İbb Başkanı Araç Siparişi Veriyor, 'Sadece Cumhurbaşkanının... CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde; Bakan Mustafa Varank'a, "Hiçbir CHP'li yerli ve milli bir araç üretimine karşı gelmez. CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı araç siparişi veriyor, ne diyorsunuz? 'Sadece Cumhurbaşkanının siparişlerini karşılıyoruz' dediler. Bu nedir? Açıkla o zaman" dedi. CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir de bütçe görüşmelerindeki "hamburger" tartışmasını anımsatarak, "TÜBA, TÜBİTAK çok önemli kurumlar... Bu kurumlar, hani siz atıf yaptınız ya 'Hamburger, gidip yenildi'. Benim ismini söyleyemediğim bir yemeğin yenildiği bir cemaat yapısının ele geçirdiği kurumlar oldu” diye konuştu.

 • 10.09.2022 10 Eyl 18:50 Tahsin Tarhan: "Elektrik Kesintileri Nedeniyle 4 İlde Sedaş'ın Vatandaşa 3 Yılda, Ödediği Tazminat Sadece 9 Milyon Lira"

  Tahsin Tarhan: 'Elektrik Kesintileri Nedeniyle 4 İlde Sedaş'ın Vatandaşa 3 Yılda, Ödediği Tazminat Sadece 9 Milyon Lira' CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) hakkında TBMM Başkanlığı’na sunduğu soru önergesine gelen yanıta ilişkin, “Vatandaşımızın evinde elektrikli eşyalarını, üreticimizin fabrikasında makinalarını kullanılmaz hale getiren elektrik kesintileri nedeniyle 3 yılda, 4 ilde SEDAŞ’ın vatandaşa ödediği tazminat sadece 9 milyon lira” dedi.

 • 21.08.2022 21 Ağu 11:52 Tahsin Tarhan: "2020 ve 2021 Ölüm İstatistikleri Neden Bir Türlü Derlenmiyor?"

  Tahsin Tarhan: '2020 ve 2021 Ölüm İstatistikleri Neden Bir Türlü Derlenmiyor?' CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan; 2020 ve 2021 yıllarına ait ölüm istatistiklerinin yayınlanmama sebebini Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'ye sordu, Nebati, Tarhana, “İstatistiklerin elde edildiği kurumların idari kayıtlarındaki çalışmalar devam ettiğinden tamamlanmamıştır” yanıtını verdi. Cevabı değerlendiren Tarhan, “2 yıldır bu verileri derleyememek acziyettir. Biz devletin kurumlarının böylesi bir acz içinde olmamasını umuyoruz. Ama o zaman da başka bir soru işareti ortaya çıkıyor. 2020 ve 2021 ölüm istatistikleri neden bir türlü derlenmiyor?” dedi.

 • 07.03.2019 07 Mar 08:59 Karne İle Satışa Geçilmesi Yakın

  Karne İle Satışa Geçilmesi Yakın Tahsin Tarhan, "Her karışından bereket fışkıran Anadolu toprakları yerine Sudan'dan tarım arazisi kiralayan iktidar politikaları sonucunda ucuz sebze, meyve yiyebilsin diye Tanzim Satış noktalarında vatandaşı kuyruğa soktular.

 • 08.01.2019 08 Oca 15:21 Poşetlerden Logoların Kaldırılması İçin Kanun Teklifi

  Poşetlerden Logoların Kaldırılması İçin Kanun Teklifi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, marketlerde parayla satılan poşetlerden logoların kaldırılması için kanun teklifi verdi.

 • 03.12.2018 03 Ara 14:19 CHP'li Tarhan: TRT Payı ve Sayaç Okuma Bedeli Kaldırılmalı

  CHP'li Tarhan: TRT Payı ve Sayaç Okuma Bedeli Kaldırılmalı CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, elektrik faturalarına yansıtılan TRT payı ve sayaç okuma bedellerinin kaldırılması için TBMM Başkanlığı'na 2 ayrı kanun teklifi verdi.

 • 22.06.2018 22 Haz 18:28 CHP Milletvekilleri Tarhan ve Bakan Gümüşhane'de

  CHP Milletvekilleri Tarhan ve Bakan Gümüşhane'de CHP Milletvekilleri Tarhan ve Bakan Gümüşhane'de Seçim güvenliği için Gümüşhane'ye gelen milletvekilleri oylarını da burada kullanacakGÜMÜŞHANE - Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve İzmir Milletvekili Murat Bakan partisinin görevlendirmesi üzerine Gümüşhane'ye geldi.

 • 22.06.2018 22 Haz 18:03 CHP Milletvekilleri Tarhan ve Bakan Gümüşhane'de

  CHP Milletvekilleri Tarhan ve Bakan Gümüşhane'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve İzmir Milletvekili Murat Bakan partisinin görevlendirmesi üzerine Gümüşhane’ye geldi.

 • 19.03.2018 19 Mar 12:59 CHP'li Tarhan'dan İran'da Düşen Uçakla İlgili Soru Önergesi

  CHP'li Tarhan'dan İran'da Düşen Uçakla İlgili Soru Önergesi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 11 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili soru önergesini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne vererek, sivil havacılık uzmanlarının düşen Challenger 604 tipi uçak için 'uçan tabut' yorumunda bulunduğunu belirterek, "Türkiye'de bu model uçaktan kaç...

 • 03.11.2017 03 Kas 15:13 CHP'li Tarhan'dan Yerli Otomobil Eleştirisi: 46 Milyon 609 Bin Euro Çöpe Gitti

  CHP'li Tarhan'dan Yerli Otomobil Eleştirisi: 46 Milyon 609 Bin Euro Çöpe Gitti CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan yerli otomobil üretimiyle ilgili eleştirilerde bulundu.

 • 23.10.2017 23 Eki 14:01 CHP'li Vekilden Türk Futbolu İçin Araştırma Önergesi

  CHP'li Vekilden Türk Futbolu İçin Araştırma Önergesi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Türk futbolunun üzerindeki siyasi vesayetin araştırılması, milli takımlar düzeyinde katılım sağlanamayan turnuvaların ülkeye verdiği ekonomik etkinin ortaya çıkarılması, yanlış idarecilerin elde ettiği haksız kazancın düzenlenmesi için meclise...

 • 20.10.2017 20 Eki 16:41 Sanayi, Ticaret Ve Enerji Komisyonunu Ağırladı

  Sanayi, Ticaret Ve Enerji Komisyonunu Ağırladı Başkan Karaosmanoğlu, TBMM Sanayi Ticaret Enerji Komisyonu'nu ağırladı. Görüşmede OSB'ler başta olmak üzere birçok konu görüşüldü.

 • 20.10.2017 20 Eki 16:28 Karaosmanoğlu, Sanayi, Ticaret ve Enerji Komisyonunu Ağırladı

  Karaosmanoğlu, Sanayi, Ticaret ve Enerji Komisyonunu Ağırladı KOCAELİ (İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TBMM Sanayi Ticaret Enerji Komisyonu’nu ağırladı.

 • 18.10.2017 18 Eki 12:25 CHP Kocaeli Milletvekili Tarhan Açıklaması

  CHP Kocaeli Milletvekili Tarhan Açıklaması CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, PTT Genel Müdürlüğünde onlarca kişinin danışman olarak çalıştırıldığını savunarak, "Bu tabloda görünen o ki PTT Genel Müdürlüğü içerisinde paralel bir yönetim oluşturulmuştur.

 • 15.10.2017 15 Eki 12:30 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından Açıklama Açıklaması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından Açıklama Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca, PTT ile ilgili gerçeğe aykırı beyanat ve yorumlarla kamuoyunun yanlış bilgilendirildiği belirtilerek, şirket bünyesinde iddia edildiği gibi 60 değil, 3 danışmanın görev yaptığı bildirildi.

 • 15.10.2017 15 Eki 12:11 Bakanlıktan CHP'li Vekile Yalanlama

  Bakanlıktan CHP'li Vekile Yalanlama Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından, CHP'li vekil Tahsin Tarhan'ın PTT'ye ilişkin iddialarının doğru olmadığını açıkladı.

 • 15.10.2017 15 Eki 12:09 Bakanlıktan CHP'li Vekil Tarhan'ın İddialarına İlişkin Açıklama

  Bakanlıktan CHP'li Vekil Tarhan'ın İddialarına İlişkin Açıklama Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından, CHP’li vekil Tahsin Tarhan’ın PTT’ye ilişkin iddialarına, "Gerçeğe aykırı beyanat ve yorumlarla kamuoyunun yanlış bilgilendirildiği ortadadır.

 • 07.08.2017 07 Ağu 12:08 CHP'li Tarhan: Eds Vatandaşa Tuzak Kurmaktan Başka Bir Şey Değil

  CHP'li Tarhan: Eds Vatandaşa Tuzak Kurmaktan Başka Bir Şey Değil CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, EDS ile vatandaşlara tuzak kurulduğunu belirterek, "EDS radar sistemi vatandaşa tuzak kurmaktan başka bir şey değil, sistemin doğru çalışıp çalışmadığı bile henüz tespit edilemiyor.

 • 04.08.2017 04 Ağu 11:32 CHP'li Tarhan, Kamuda Makam Aracı Sınırlandırma İçin Kanun Teklifi Verdi

  CHP'li Tarhan, Kamuda Makam Aracı Sınırlandırma İçin Kanun Teklifi Verdi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan arkadaşlarıyla birlikte, kamuda makam araçlarının alımı ve kiralanmasının sınırlandırılması amacıyla Taşıt Kanunu'nda değişiklik yapılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne kanun teklifi verdi.

 • 31.07.2017 31 Tem 14:57 Izmit CHP Milletvekili Haydar Akar: Aldıkları Abdesti Bile Yuvacık Barajı'nın Suyuyla Alıyorlar

  Izmit CHP Milletvekili Haydar Akar: Aldıkları Abdesti Bile Yuvacık Barajı'nın Suyuyla Alıyorlar CHP Milletvekili Haydar Akar: Aldıkları abdesti bile Yuvacık Barajı'nın suyuyla alıyorlarCUMHURİYET Halk Partisi Kocaeli Milletvekilleri 26. Dönem 2. Yasama Yılı değerlendirme toplantısı yaptı.

 • 04.07.2017 04 Tem 09:47 Adalet Korteji Kocaeli'nde İkinci Gününde

  Adalet Korteji Kocaeli'nde İkinci Gününde Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan'ın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte en önde yürüdüğü adalet kortejini Yahya Kaptan'da vatandaşlar gül atarak karşıladı.

 • 17.06.2017 17 Haz 17:18 TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, CHP'nin, sporda artan şiddet olaylarının araştırılması önergesinin gündeme alınması önerisi kabul edilmedi.

 • 12.06.2017 12 Haz 20:36 Sanayi ve Üretime Destek Tasarısı Genel Kurulda

  Sanayi ve Üretime Destek Tasarısı Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı'nın tümü üzerinde gruplar adına görüşmeler tamamlandı.

 • 31.05.2017 31 May 08:40 Kocaeli Milletvekili Ve Sanayi Komisyonu Üyesi

  Kocaeli Milletvekili Ve Sanayi Komisyonu Üyesi Yatırım ortamının iyileştirilmesi, bürokrasinin azaltılması, üreticinin üzerindeki mali yükün azaltılması amacıyla yaklaşık bir senedir üzerinde çalışılan Üretim Reform Paketi bugün Sanayi Komisyonunda görüşülmeye başladı.

 • 12.02.2017 12 Şub 18:59 Belediyeler, Darıca ve Çayırova'da Salonları CHP'ye Kapattı

  Belediyeler, Darıca ve Çayırova'da Salonları CHP'ye Kapattı KOCAELİ Çayırova ve Darıca belediyeleri, CHP'nin referandumla ilgili toplantılar düzenleyeceği belediyeye ait salonları kapattı.

 • 12.02.2017 12 Şub 18:56 Belediyeler, Darıca ve Çayırova'da Salonları CHP'ye Kapattı

  Belediyeler, Darıca ve Çayırova'da Salonları CHP'ye Kapattı Çayırova ve Darıca belediyeleri, CHP'nin referandumla ilgili toplantılar düzenleyeceği belediyeye ait salonları kapattı.

 • 12.02.2017 12 Şub 18:23 Belediyeler, Darıca ve Çayırova'da Salonları CHP'ye Kapattı

  Belediyeler, Darıca ve Çayırova'da Salonları CHP'ye Kapattı KOCAELİ Çayırova ve Darıca belediyeleri, CHP'nin referandumla ilgili toplantılar düzenleyeceği belediyeye ait salonları kapattı.

 • 07.02.2017 07 Şub 21:04 Serbest Bölgeler Tasarısı Genel Kurulda

  Serbest Bölgeler Tasarısı Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, serbest bölgelere yatırım kolaylığı getiren Serbest Bölgeler Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine başlandı.

 • 20.12.2016 20 Ara 23:03 Sınai Mülkiyet Kanun Tasarısı Genel Kurulda

  Sınai Mülkiyet Kanun Tasarısı Genel Kurulda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Üretim Reform Paketi içerisinde sanayicimizin üzerindeki muhtelif vergi yüklerinin kaldırılması var. Bunun içinde elektrik konusu ve çevre katkı payı da yer alıyor.

 • 09.11.2016 09 Kas 13:08 2017 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda

  2017 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2017 yılı bütçesinin görüşmeleri sürüyor.

 • 25.10.2016 25 Eki 10:54 Milletvekili Tarhan'dan Koto'ya Ziyaret

  Milletvekili Tarhan'dan Koto'ya Ziyaret CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan’ı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 • 20.10.2016 20 Eki 23:17 Kılıçdaroğlu'nun Uçağı Tahliye Edildi

  Kılıçdaroğlu'nun Uçağı Tahliye Edildi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte bindikleri uçağın bir arıza nedeniyle tahliye edildiğini açıkladı.

 • 06.10.2016 06 Eki 07:14 Askerden TOKİ'ye Milyarlarca Liralık Arsa

  Askerden TOKİ'ye Milyarlarca Liralık Arsa Son 10 yılda 3 milyar 84 milyon liralık askeri arazi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'ne devredildi.

 • 07.09.2016 07 Eyl 20:12 Kocaeli Üniversitesi'nde İhraç Edilen Akademisyenlerden Tepki

  Kocaeli Üniversitesi'nde İhraç Edilen Akademisyenlerden Tepki Kocaeli Üniversitesi'nde ihraç edilen akademisyenlerden tepkiKOCAELİ Üniversitesi'nde aralarında "Barış İçin Akademisyenler" oluşumunun imza atan akademisyenlerin de olduğu 39 akademisyenin Kanun Hükmünde Kararname ile görevlerinden ihraç edilirken, bildiriye imza atan akademisyenler odalarını boşaltarak üniversiteden ayrıldı.

 • 15.07.2016 15 Tem 16:05 Bolu CHP'li Gökdağ Mülteci Kamplarında Cinsel İstismar 3 Yaşa Kadar İnmiş

  Bolu CHP'li Gökdağ Mülteci Kamplarında Cinsel İstismar 3 Yaşa Kadar İnmiş CHP'li Gökdağ: Mülteci kamplarında cinsel istismar 3 yaşa kadar inmişCHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, Suriyeliler'e vatandaşlık hakkı verilmesi çalışmalarını eleştirerek, "Gaziantep'te bulunan mülteci kamplarında cinsel istismar 3 yaşındaki çocuklara kadar inmiş.

 • 24.06.2016 24 Haz 15:13 CHP Kocaeli Milletvekili Tarhan: Gebze İl Olmalı

  CHP Kocaeli Milletvekili Tarhan: Gebze İl Olmalı Chp Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nin il olması için hazırladıkları kanun teklifini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunduklarını söyledi.

 • 11.05.2016 11 May 11:44 Enerji Piyasası Kanunu Teklifi

  Enerji Piyasası Kanunu Teklifi CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, TBMM Genel Kurulu gündemine gelecek olan Enerji Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin, ülkenin enerjiyle ilgili problemlerini çoğaltan, vatandaşın üzerinde yük bindiren bir düzenleme olduğunu öne sürdü.

 • 25.04.2016 25 Nis 15:31 Kocaeli - CHP'li Tarhan'dan, Fatih'in Ordugahını Kurduğu Çayırın Satılmasına Tepki

  Kocaeli - CHP'li Tarhan'dan, Fatih'in Ordugahını Kurduğu Çayırın Satılmasına Tepki CHP'li Tarhan'dan, Fatih'in ordugahını kurduğu çayırın satılmasına tepkiCHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Fatih Sultan Mehmet'in ordugahını kurduğu Gebze'deki Hünkar Çayırı'nın Özelleştirme İdaresi tarafından satışa çıkarılmasının tarihe ve doğaya ihanet olduğunu söyledi.

Advertisement