Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Toyota Türkiye haberleri, Toyota Türkiye son dakika, son dakika Toyota Türkiye

Son Dakika Toyota Türkiye Haberleri

Son dakika Toyota Türkiye haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son toyota türkiye haberleri anında burada.


 • Dün Dün 19:15 Toyota 2023 Kenshiki Forum'da yeni vizyonunu sergiledi

  Toyota 2023 Kenshiki Forum'da yeni vizyonunu sergiledi Toyota, 2023 Kenshiki Forum’da en yeni elektrikli konseptlerini, teknolojilerini ve yeniliklerini paylaştı.

 • 28.11.2023 28 Kas 14:01 Özel Olimpiyatlar Türkiye 3x3 Karma Basketbol Turnuvası İstanbul'da düzenlendi

  Özel Olimpiyatlar Türkiye 3x3 Karma Basketbol Turnuvası İstanbul'da düzenlendi Özel Olimpiyatlar Avrupa Basketbol Haftası kapsamında İstanbul'da gerçekleştirilen 3x3 Karma Basketbol Turnuvası, özel sporcuları bir araya getirdi. Kadın ve erkek sporcuların mücadele ettiği turnuvada, basın mensupları, eski basketbolcular ve Toyota Türkiye çalışanları da gösteri maçında yer aldı. Organizasyonun sonunda madalya töreni ve toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

 • 12.11.2023 12 Kas 02:17 Yenilenen Toyota C-HR Hybrid Türkiye yollarına çıktı

  Yenilenen Toyota C-HR Hybrid Türkiye yollarına çıktı Toyota’nın Türkiye’deki fabrikasında üretilen ve tamamen yenilenen C-SUV modeli C-HR’ın ikinci nesli özel lansman fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

 • 10.11.2023 10 Kas 01:04 Toyota Türkiye'de yeni C-HR Hybrid modelini tanıttı

  Toyota Türkiye'de yeni C-HR Hybrid modelini tanıttı Toyota, Türkiye'de üretilen ilk Şarj Edilebilir Hibrit (PHEV) otomobil olan yeni C-HR Hybrid modelini tanıttı. Yeni model, premium tasarımı, gelişmiş teknolojileri ve sürüş dinamikleriyle dikkat çekiyor. Başlangıçta 1.8 litre tam hibrit motorla satışa sunulan aracın fiyatı 1.800.000 TL'den başlıyor. İlerleyen dönemde 2.0 litre şarj edilebilir hibrit seçeneği de satışa sunulacak. Yeni C-HR, keskin hatları ve modern tasarımıyla göze çarpıyor. İç tasarımda ise kişiselleştirilmiş bir dijital kokpit deneyimi sunuluyor.

 • 07.11.2023 07 Kas 19:03 Toyota Türkiye, Yeni Nesil C-HR Modeli ile Avrupa'da PHEV Otomobil ve Batarya İmalatına Başlıyor

  Toyota Türkiye, Yeni Nesil C-HR Modeli ile Avrupa'da PHEV Otomobil ve Batarya İmalatına Başlıyor Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye (TMMT), Sakarya'da bulunan fabrikasında yeni nesil Toyota C-HR modelinin üretimine başlayarak Avrupa'daki Toyota tesisleri içinde ilk kez bir PHEV otomobil ve batarya imalatı yapacak. Bu gelişmeyle TMMT, Avrupa'daki Toyota fabrikaları arasında şarj edilebilir otomobil imal eden ilk ve tek tesis olma unvanını kazanıyor. Ayrıca, yapılan yatırımla birlikte şirketin Türkiye'deki toplam yatırımı 2,5 Milyar Euro'ya ulaşıyor ve yeni Toyota C-HR modeli Okyanusya bölgesine de ihraç ediliyor. TMMT'nin çevre dostu üretim anlayışıyla, Toyota'nın Avrupa'da belirlediği karbon nötr ve karbon sıfır hedeflerine ulaşma yolunda ilerlendiği vurgulanıyor.

 • 04.11.2023 04 Kas 17:23 Avrupa'nın ilk şarj edilebilir hibrit aracı Sakarya'da üretildi: Dünyaya ihraç edilecek

  Avrupa'nın ilk şarj edilebilir hibrit aracı Sakarya'da üretildi: Dünyaya ihraç edilecek HR'ın üretimine başladı.

 • 04.11.2023 04 Kas 15:34 Yeni Toyota C-HR PHEV üretim hattından çıktı

  Yeni Toyota C-HR PHEV üretim hattından çıktı Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye'nin Sakarya'daki fabrikasında Türkiye'de üretilen ilk Şarj Edilebilir Hibrit (PHEV) otomobil olan yeni nesil Toyota C-HR üretim hattından çıktı.

 • 04.11.2023 04 Kas 14:22 Bakan Kacır, Yeni Toyota C-HR PHEV Hattan Çıkış Töreni'nde konuştu Açıklaması

  Bakan Kacır, Yeni Toyota C-HR PHEV Hattan Çıkış Töreni'nde konuştu Açıklaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, hep birlikte Türkiye'nin otomotiv sektörünü sürdürülebilir bir geleceğe taşımak adına çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Türkiye, rekabetçi iş ortamıyla cazip teşvikleriyle güçlü finans sistemi ve makroekonomik yapısıyla nitelikli...

 • 30.10.2023 30 Eki 14:17 Toyota ve Lexus Bayileri Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  Toyota ve Lexus Bayileri Anıtkabir'i Ziyaret Etti Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yılı kapsamında, Toyota ve Lexus bayileri, Toyota Türkiye yöneticileri ve çalışanları, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt liderliğinde Anıtkabir'i ziyaret ederek resmi törenle Atatürk'ün mozolesine çelenk sunumunda bulundu. 250 kişilik Toyota Türkiye ailesi, Büyük Önder Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı ve ardından saygı duruşunda bulundu. Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Toyota Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı. Böylece 100'üncü yıla ithafen Selanik'te gerçekleştirilen Lexus LM lansmanı ile Atatürk Evi Müzesi ziyaretinin ardından, tüm bayilerin de katıldığı Cumhuriyet Balosu ve Anıtkabir ziyaretiyle Toyota Türkiye'nin cumhuriyet yolculuğu Ankara'da tamamlandı. Yapılan bu anlamlı ziyaretler ile Cumhuriyet değerlerine sahip çıkılacağının altı çizildi.

 • 26.10.2023 26 Eki 12:24 Toyota Türkiye, Anıtkabir'i ziyaret etti

  Toyota Türkiye, Anıtkabir'i ziyaret etti Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ CEO'su Ali Haydar Bozkurt ve beraberindeki heyet, Cumhuriyet'in 100. yılı kapsamında Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirdi. Heyet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu. Bozkurt, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayarak, Atatürk'e olan bağlılıklarını bildirdi ve Cumhuriyet'in 100. yılında ülkelerine olan hizmetlerine devam edeceklerini vurguladı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 12:16 Stellantis Türkiye'de yeni atamalar gerçekleşti

  Stellantis Türkiye'de yeni atamalar gerçekleşti Dünyanın önde gelen otomotiv gruplarından Stellantis'in Türkiye yapılanmasında yeni atamalar gerçekleşti. Peugeot Pazarlama Direktörlüğü görevindeki Gupse Kaplan, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi'nin Peugeot Marka Bölge Müdürü olarak atanırken, Duygu Kanberoğlu ise Peugeot Türkiye Pazarlama Direktörü görevine atandı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 14:13 Toyota son çeyrekte hedeflerini büyüttü

  Toyota son çeyrekte hedeflerini büyüttü Toyota, 2023 yılında tam hibrit araçlardaki liderliğini artırarak pekiştirdi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 13:33 Toyota Türkiye Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri'nde Gold Ödülü Aldı

  Toyota Türkiye Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri'nde Gold Ödülü Aldı Toyota Türkiye, Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri'nde 'Gold' ödüle layık görüldü. Şirket, Yetenek Yönetimi kategorisinde bu prestijli ödülü kazandı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 10:46 Toyota Türkiye CEO'su sıfır araçta bulunurluk sorununun sona ermesi için 2024'ü işaret etti

  Toyota Türkiye CEO'su sıfır araçta bulunurluk sorununun sona ermesi için 2024'ü işaret etti Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ CEO'su Ali Haydar Bozkurt, markanın satış rakamlarından bahsederken, bulunurluk sorunu nedeniyle potansiyellerini tam gerçekleştiremediklerini ifade etti. Bozkurt, "2024'te bulunurluk sorununun ortadan kalkmasını ve üretim temposunun normal seviyelere ulaşacağını da öngörüyoruz" dedi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 11:04 BYD, Türk Tüketicisiyle Buluşmak İçin Gün Sayıyor

  BYD, Türk Tüketicisiyle Buluşmak İçin Gün Sayıyor Dünyanın önde gelen elektrikli araç ve batarya üreticilerinden BYD, Türk tüketicisiyle buluşmak için gün sayıyor. ALJ Türkiye distribütörlüğünde pazara giriş yapacak olan BYD, bu yılın son çeyreğinde elektrikli modellerini satışa sunmaya başlayacak. BYD Türkiye'nin Genel Müdürü İsmail Ergun, lider elektrikli araç markası olma hedefiyle tüm operasyonlardan sorumlu olarak görev alacak.

 • 05.08.2023 05 Ağu 20:08 Toyota Türkiye Future Leaders Programı Top100 Talent Programı içinde yer alıyor

  Toyota Türkiye Future Leaders Programı Top100 Talent Programı içinde yer alıyor Toyota Türkiye'nin Future Leaders programı, Toptalent'ın gerçekleştirdiği Top100 Talent Programı içinde yer almayı başardı. Programa yapılan başvurularda kısa sürede 5 binin üzerinde başvuru alındı ve adayların değerlendirme sürecine geçildi. Seçilen adaylar için 20 ay boyunca devam edecek program kapsamında, 4 farklı departmanda rotasyon imkanı sunulacak. Program sonunda katılımcılar, Toyota'da yetkinliklerine en uygun pozisyonda kariyerlerine devam edebilecekler. Toyota Türkiye, bu programla genç yeteneklere şirket kültürünü aktarırken, otomotiv sektörüne de değerli isimler kazandırmayı hedefliyor.

 • 04.08.2023 04 Ağu 20:24 Toyota Türkiye Future Leaders Programı Top100 Talent Programı'nda yer aldı

  Toyota Türkiye Future Leaders Programı Top100 Talent Programı'nda yer aldı Toyota Türkiye'nin 2011 yılında başlattığı Future Leaders programı, Toptalent'ın gerçekleştirdiği Top100 Talent Programı'nda yer aldı. Program, otomotiv sektöründe söz sahibi olmak isteyen genç yetenekleri bir araya getiriyor. Programa 5 binin üzerinde başvuru yapıldı ve seçilen adaylar 20 ay boyunca rotasyon imkanı sunulan 4 farklı departmanda çalışacak. Program sonunda katılımcılar, Toyota Türkiye yöneticilerinden mentorluk alarak kariyerlerine devam edebilecekler. Toyota Future Leaders programı, sektörde öncü bir uygulama olarak her 2 yılda bir yenilenerek sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirilecek.

 • 26.06.2023 26 Haz 09:39 İkonik SUV Toyota C-HR'ın yeni nesli dünya prömiyeri ile gösterildi

  İkonik SUV Toyota C-HR'ın yeni nesli dünya prömiyeri ile gösterildi Avrupa'da geliştirilen ve Türkiye'de üretilen Yeni Toyota C-HR, yılın son çeyreğinde Türkiye'de satışa sunulacak.

 • 09.06.2023 09 Haz 12:29 Türkiye, Berlin'de düzenlenecek Özel Olimpiyatlar Dünya Yaz Oyunları'na 11 sporcuyla katılacak

  Türkiye, Berlin'de düzenlenecek Özel Olimpiyatlar Dünya Yaz Oyunları'na 11 sporcuyla katılacak Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği (TÖSSED) tarafından düzenlenen basın toplantısında, Türkiye'nin 11 sporcuyla 16. Özel Olimpiyatlar Dünya Yaz Oyunları'nda mücadele edeceği açıklandı. Milliler, 3x3 karma basketbol, karma bocce, yüzme ve atletizm dallarında 4 kadın, 7 erkek sporcuyla yarışacak. TÖSSED Başkanı Dilek Sabancı, Avrupa Oyunları'nı Türkiye'de yapmak istediklerini de söyledi.

 • 24.04.2023 24 Nis 16:40 Toyotanın Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Başvuruları Başladı

  Toyotanın Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Başvuruları Başladı Toyotanın her yıl düzenlediği Hayalimdeki Araba resim yarışması için başvurular başladı. Çocukların hayal güçlerini ifade etmesini ve yeteneklerini sergilemesini amaçlayan yarışma bu yıl 11nci kez düzenleniyor. Yarışma 4 farklı kategoride gerçekleştirilecek ve dereceye girenler çocukların mobilitelerini artıracak ödüller kazanacak.

 • 09.03.2023 09 Mar 15:20 Toyota Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ece Şenkal oldu

  Toyota Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ece Şenkal oldu Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.

 • 06.01.2023 06 Oca 17:17 Toyota hafif ticarileride 2022'de rekora koştu

  Toyota hafif ticarileride 2022'de rekora koştu Toyota Türkiye, 2022 yılını yeni rekorlarla tamamlarken, şirket hafif ticari araçlarıyla tüm zamanların rekorunu kırdı.

 • 08.12.2022 08 Ara 03:16 Toyota'ya Görme Engelli Dostu ünvanı

  Toyota'ya Görme Engelli Dostu ünvanı Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.

 • 20.10.2022 20 Eki 15:31 Japonya, Türkiye ile ilişkilerini güçlendirmek istiyor

  Japonya, Türkiye ile ilişkilerini güçlendirmek istiyor Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Suzuki Kazuhiro, Japonya ile Türkiye arasında çok iyi ilişkilerin olduğunu belirterek, "Japonya, bu dost ülkeyle ilişkilerini başta turizm ve ekonomi alanlarında olmak üzere güçlendirmek ve geliştirmek istiyor.

 • 11.10.2022 11 Eki 02:36 Toyota hafif ticari araçlarda vites yükseltiyor

  Toyota hafif ticari araçlarda vites yükseltiyor Toyota, Türkiye’de Toyota Professional ürün gamıyla tüm zamanların en iyi satış rakamlarını elde ediyor.

 • 07.10.2022 07 Eki 19:34 Toyota 'Hafif Ticari Araçlarda' Eylül Ayında Yüksek Satış Rakamları Elde Etti

  Toyota 'Hafif Ticari Araçlarda' Eylül Ayında Yüksek Satış Rakamları Elde Etti Toyota, Türkiye’de Toyota Professional ürünlerinde Eylül ayında yüksek satış rakamları elde etti. Hilux pick-up, Proace City ve Proace City Cargo modellerinden oluşan Toyota hafif ticari araç ürün gamı, kısa zamanda ticari araç kullanıcılarının vazgeçilmezi olmayı başardı.

 • 05.07.2022 05 Tem 19:47 Toyota resim yarışmasında hayallerdeki arabalar kağıda döküldü

  Toyota resim yarışmasında hayallerdeki arabalar kağıda döküldü Toyota'nın her yıl düzenlediği "Hayalimdeki Araba Resim Yarışması"nın sonuçları açıklandı.

 • 14.06.2022 14 Haz 16:14 Toyota, çip zorlukları nedeniyle üretime 18 Temmuz'a kadar ara verdi

  Toyota, çip zorlukları nedeniyle üretime 18 Temmuz'a kadar ara verdi Sakarya'daki Toyota fabrikasında tedarik zinciri ve çip krizi nedeniyle Adapazarı'ndaki üretimi 18 Temmuz 2022 tarihine kadar durdurdu. Toyota firması yaptığı açıklamada, "Üretim üzerindeki etkiyi en aza indirmek için özenle çalışıyor ve araçları müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede ulaştırmak için yoğun çaba gösteriyoruz" dedi.

 • 22.05.2022 22 May 13:33 Türkiye'nin tek dijital kuluçka merkezinde ilk demoday

  Türkiye'nin tek dijital kuluçka merkezinde ilk demoday Covid-19 pandemisi sürecinde kapanan kuluçka merkezlerine alternatif olarak Girişimcilik Ekosistemi Derneği (GED) tarafından hayata geçirilen Türkiye'nin elektronik platformdaki ilk ve tek kuluçka merkezi ilk demodayını hibrit olarak gerçekleştirdi.

 • 17.05.2022 17 May 15:34 Toyota'nın "Hayalimdeki Araba" resim yarışmasına başvurular sürüyor

  Toyota'nın 'Hayalimdeki Araba' resim yarışmasına başvurular sürüyor Toyota'nın, çocukların hayal dünyalarını geliştirmek amacıyla düzenlediği "Hayalimdeki Araba" resim yarışmasına başvurular devam ediyor.

 • 22.04.2022 22 Nis 17:04 Toyota'nın "Hayalimdeki Araba" resim yarışmasına başvurular başlıyor

  Toyota'nın 'Hayalimdeki Araba' resim yarışmasına başvurular başlıyor Toyota'nın çocukların hayal dünyalarını geliştirmek amacıyla düzenlediği "Hayalimdeki Araba" resim yarışmasına başvurular 23 Nisan'da başlayacak.

 • 20.04.2022 20 Nis 21:24 Toyota Türkiye, Sakarya Valiliğine 5 hibrit araç hibe etti

  Toyota Türkiye, Sakarya Valiliğine 5 hibrit araç hibe etti Toyota Türkiye'nin, Sakarya Valiliğine 5 hibrit otomobil hibe ettiği bildirildi.

 • 20.04.2022 20 Nis 18:41 Toyota Türkiye, Sakarya Büyükşehir Belediyesine hibrit araç hibe etti

  Toyota Türkiye, Sakarya Büyükşehir Belediyesine hibrit araç hibe etti Toyota Türkiye'nin, Sakarya Büyükşehir Belediyesine 2 hibrit otomobil hibe ettiği bildirildi.

 • 10.04.2022 10 Nis 08:49 Toyota, "Garanti On" uygulaması ile Türkiye'de bir ilki başlatıyor

  Toyota, 'Garanti On' uygulaması ile Türkiye'de bir ilki başlatıyor Toyota, Türkiye'de bir ilk olarak kullanıcıları yararına yeni bir "garanti" uygulamasını devreye aldı.

 • 31.03.2022 31 Mar 18:05 Toyota, çevreci otomobil satışlarında 20 milyonu aştı

  Toyota, çevreci otomobil satışlarında 20 milyonu aştı Toyota, ilk kez 1997 yılında sunduğu hibrit teknolojisine sahip araçlar ile birlikte elektrikli araç satışlarında bugüne kadar 20 milyon adedi geçerek önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.

 • 21.03.2022 21 Mar 19:14 Başkan Ekrem Yüce'den Toyota Türkiye Fabrikası'na ziyaret

  Başkan Ekrem Yüce'den Toyota Türkiye Fabrikası'na ziyaret Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Toyota Türkiye Fabrikası'nı ziyaret etti.

 • 06.03.2022 06 Mar 10:09 Toyota Türkiye'den yarı iletken parça problemi nedeniyle üretime planlı ara

  Toyota Türkiye'den yarı iletken parça problemi nedeniyle üretime planlı ara Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ, planlandığı üzere 7-12 Mart'ta yarı iletken parça problemi sebebiyle üretime ara veriyor.

 • 10.02.2022 10 Şub 15:34 Toyota'nın geleneksel yıllık toplantısı metaversede yapıldı

  Toyota'nın geleneksel yıllık toplantısı metaversede yapıldı Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, kendisine hizmet veren ajanslar ve diğer kuruluşlarla birlikte her yıl gerçekleştirdiği geleneksel toplantısını metaverse platformu üzerinde kapalı devre olarak düzenledi.

 • 15.01.2022 15 Oca 14:46 Toyota Plaza Atoy'a Brıt Kaızen ödülü

  Toyota Plaza Atoy'a Brıt Kaızen ödülü İstanbul Avcılar'da 12 bin 500 metrekarelik alanda müşterilerine hizmet veren Küçükoğlu Holding'e bağlı Toyota Plaza Aktoy A.Ş., "2021 Brıt Kaızen Şampiyonasında üçüncülük ödülü alarak bir kez daha sektördeki farklılığını ortaya koydu.

 • 26.12.2021 26 Ara 13:24 OYDER Başkanı Mersin: Hızlı bir şekilde ÖTV matrahlarının güncellenmesi gerekiyor

  OYDER Başkanı Mersin: Hızlı bir şekilde ÖTV matrahlarının güncellenmesi gerekiyor Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, üretim ve tedarikten kaynaklanan sorunlar, arz-talep dengesinin bozulması, kur hareketliliği ve faizlerin yıl sonu kapanışına etki eden faktörler olarak 2021 boyunca sektörün karşısına çıktığını kaydetti. Artan fiyatlar nedeniyle satılan araçların yüzde 90-95'inin yüzde 80'lik ÖTV dilimine girdiğini belirten Mersin, bu nedenle hızlı bir şekilde ÖTV matrahlarının güncellenmesi gerektiğini açıkladı.

 • 26.12.2021 26 Ara 11:07 OYDER Başkanı Turgay Mersin: Hızlı bir şekilde ÖTV matrahlarının güncellenmesi gerekiyor

  OYDER Başkanı Turgay Mersin: Hızlı bir şekilde ÖTV matrahlarının güncellenmesi gerekiyor Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, üretim ve tedarikten kaynaklanan sorunlar, arz-talep dengesinin bozulması, kur hareketliliği ve faizlerin yıl sonu kapanışına etki eden faktörler olarak 2021 boyunca sektörün karşısına çıktığını kaydetti. Artan fiyatlar nedeniyle satılan araçların yüzde 90-95'inin yüzde 80'lik ÖTV dilimine girdiğini belirten Mersin, bu nedenle hızlı bir şekilde ÖTV matrahlarının güncellenmesi gerektiğini söyledi.

 • 26.12.2021 26 Ara 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 26 Aralık 2021

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 26 Aralık 2021 5 yaş grubunda okullaşma oranı yüzde 85'e yükseldiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: "Bugün itibarıyla 5 bin yeni ana sınıfında 87 bin öğrenci eğitim almaya başladı""5 yaş grubundaki yüzde 78 olan okullaşma oranı yüzde 85'e çıkmış bulunuyor.

 • 22.12.2021 22 Ara 15:37 Toyota'ya Kristal Elma Yarışması'nda 4 ödül

  Toyota'ya Kristal Elma Yarışması'nda 4 ödül Toyota, reklam ve pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinin başında gelen 33. Kristal Elma Reklam Ödülleri'nde "Mobilsen Özgürsün" kampanyasıyla 4 ödüle layık görüldü.

 • 17.12.2021 17 Ara 19:22 Toyota'dan görme engelliler için ses odaklı teknoloji

  Toyota'dan görme engelliler için ses odaklı teknoloji Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, "herkes için hareket özgürlüğü" amacıyla işitme engellilerden sonra görme engelliler için de "engelleri ortadan kaldıran" ses odaklı teknolojiyi kullanıma aldı.

 • 11.12.2021 11 Ara 17:10 Türkiye'nin ilk elektromobilite fuarı kapılarını açtı

  Türkiye'nin ilk elektromobilite fuarı kapılarını açtı Türkiye’de ilk defa gerçekleşen “Elektrikli ve Hibrit Araçlar Fuarı” e-drive TURKEY, teknoloji ve elektrikli araç tutkunlarına kapılarını açtı.

 • 03.12.2021 03 Ara 17:33 Toyota, Kenshiki Forum'da yeniliklerini ve elektrifikasyon vizyonunu sergiledi

  Toyota, Kenshiki Forum'da yeniliklerini ve elektrifikasyon vizyonunu sergiledi Toyota, Kenshiki Forum'da Avrupa'daki iş stratejisini, şirketin vizyonunu, yeni ürünlerini ve teknolojik gelişmeleri paylaşırken, yakın gelecek ve gelecek vizyonunu net bir şekilde ortaya koydu.

 • 23.11.2021 23 Kas 18:22 Sakarya'daki otomotiv fabrikası Yazaki'den 1500 ilave istihdam

  Sakarya'daki otomotiv fabrikası Yazaki'den 1500 ilave istihdam Sakarya'nın Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren Yazaki Otomotiv AŞ, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 1500 kişiye ilave istihdam imkanı sunacak.

 • 18.10.2021 18 Eki 17:04 Toyota Türkiye CEO'sundan araç alacaklara önemli uyarı: Bulan alsın, yarın hangi kurdan satacağımızı bilmiyoruz

  Toyota Türkiye CEO'sundan araç alacaklara önemli uyarı: Bulan alsın, yarın hangi kurdan satacağımızı bilmiyoruz Toyota Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt, otomotiv sektöründe geçen yıldan daha fazla bir talep olduğunu ancak çip sorunu sebebiyle stoklarda yeterli araç bulunmadığı için karşılanamadığını açıkladı. Sıfır otomobil almak isteyenlere de tavsiyeler veren Bozkurt, "Bugün araç almayı düşünen birisi aracı buluyorsa alsın, bu dönemi kaçırmasın. Araçlar elimize ulaştığı dönem hangi kur seviyesinden fiyatlanacağını bilmiyoruz." ifadelerini kullandı.

 • 13.10.2021 13 Eki 18:17 Binali Yıldırım - Malatya Turgut Özal Üniversitesi akademik yılı açılışı

  Binali Yıldırım - Malatya Turgut Özal Üniversitesi akademik yılı açılışı AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Yolları böldük, hayatları birleştirdik.

 • 08.10.2021 08 Eki 22:01 Toyota C+walk ile yeni nesil mobilitenin tanımını yapıyor

  Toyota C+walk ile yeni nesil mobilitenin tanımını yapıyor Toyota, herkes için hareket özgürlüğü sağlama felsefesi ve daha iyi bir mobilite toplumu yaratmak için atılımlarını sunmaya devam ediyor.

Advertisement