SON DAKİKA TUNÇ BOZTEPE HABERLERİ

Son Dakika Tunç Boztepe Haberleri

  • 12 Mart 2014 12:08 Kayıp Kişiler Kızılırmak'ta Aranıyor Kayıp Kişiler Kızılırmak'ta Aranıyor Nevşehir Avanos'ta, yaklaşık 1.5 yıldır kayıp olan iki kişiyi bulmak için Kızılırmak'ta dalgıç desteğiyle yeniden arama çalışmaları başlatıldı.
  • 21 Ağustos 2013 18:09 Kayıp Gençler Davasında 1 Tutuklama Kayıp Gençler Davasında 1 Tutuklama Nevşehir'in Avanos ilçesinde 1 yılı aşkın süreden beri kayıp olan Tunç Boztepe ve Selda Grosse davasında, gözaltına alındıktan sonra adliyeye çıkarılan Selda Grosse'nin annesi ve Murat K.isimli şahıs serbest bırakılırken, erkek kardeşi Sezai...
  • 21 Ağustos 2013 11:24 Kayıp Gençler Davasında Flaş Gelişme Kayıp Gençler Davasında Flaş Gelişme Nevşehir'in Avanos ilçesinde 1 yılı aşkın süreden beri kayıp olan Tunç Boztepe ve Selda Grosse davasında, her iki gencin ölümüne neden oldukları gerekçesiyle aralarında Selda Grosse'nin annesi ve erkek kardeşinin de bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı.
  • 26 Ocak 2013 14:50 Kızılırmak'taki Arama Çalışmaları Sona Erdi Kızılırmak'taki Arama Çalışmaları Sona Erdi Nevşehir'in Avanos ilçesinde yaklaşık 6 aydır kayıp olan kişiler için Kızılırmak Nehri'nde başlatılan arama çalışmalarına son verildi.