SON DAKİKA ÜÇ NOKTA HABERLERİ

Son Dakika Üç Nokta Haberleri

 • 03 Aralık 2018 14:07 Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Vatandaşlarımızın Duyarlılığına Muhtacız" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, emniyet birimlerine 224 ve jandarmaya 60 motosiklet teslim ettiklerini belirterek, "Trafik hizmetlerinde tüm Türkiye'de kullanılan araç sayısı 6 bin 242 olup, bugün aldıklarımızla birlikte bunun bin 568 tanesi, yani yaklaşık yüzde 25'i motosiklettir.
 • 19 Kasım 2018 19:28 İnegöl Belediyesi, Kandil Dolayısıyla "Tebessüm Çadırları" Kurdu İnegöl Belediyesi, Mevlid Kandili dolayısıyla kentin 3 noktasında "Tebessüm Çadırları" kurdu.
 • 14 Kasım 2018 10:47 Ordu'da Otopark Ücretlerine Yüzde 33 İndirim Ordu'da Otopark Ücretlerine Yüzde 33 İndirim Ordu'da otopark ücretlerine yüzde 33 indirim Ordu Büyükşehir Belediyesi otopark ücretlerine yüzde 33 indirim yaptıORDU - Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşların talepleri doğrultusunda su fiyatlarında yapılan indirimin ardından otopark ücretlerinde de yüzde 33...
 • 13 Kasım 2018 18:25 Ordu'da Otopark Ücretlerine Yüzde 33 İndirim Ordu'da Otopark Ücretlerine Yüzde 33 İndirim Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşların talepleri doğrultusunda su fiyatlarında yapılan indirimin ardından otopark ücretlerinde de yüzde 33 indirime gideceklerini söyledi.
 • 13 Kasım 2018 17:40 Ordu'da Otopark Ücretlerine İndirim Ordu'da Otopark Ücretlerine İndirim Ordu'da otopark ücretlerinde indirime gidildi.
 • 31 Ekim 2018 18:06 Jandarma Servis Sürücülerini Mercek Altına Aldı Jandarma Servis Sürücülerini Mercek Altına Aldı Tokat’ta İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince mercek altına alınan okul servis şoförlerine seminer verildi.
 • 31 Ekim 2018 10:32 Tekirdağ'da Kaldırıma Park Etmek Tarih Oluyor Tekirdağ’da Süleymanpaşa Belediyesi tarafından üç noktada yapımı devam eden yeni nesil baskı beton kaldırımlar, vatandaşlar tarafından beğeni topladı.
 • 12 Ekim 2018 00:42 Bakan Pekcan: Bakan Pekcan: "Girişimcilerimiz Daha da Güçlenecek ve Daha Yeni Boyutlar Kazanacaktır" Bakan Pekcan: "Girişimcilerimiz daha da güçlenecek ve daha yeni boyutlar kazanacaktır"İSTANBUL - Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'nin Girişimcileri Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmasında "Ülkemizin teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesi, sayıları giderek artan girişimcilerimiz...
 • 11 Ekim 2018 23:51 Bu Başarılar Türkiye'yi Yüksek Gelirli Ülkeler Sınıfına Yükseltecektir Bu Başarılar Türkiye'yi Yüksek Gelirli Ülkeler Sınıfına Yükseltecektir" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'nin Girişimcileri Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmasında, "Ülkemizin teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesi, sayıları giderek artan girişimcilerimiz daha da güçlenecek ve daha yeni boyutlar kazanacaktır.
 • 11 Ekim 2018 23:34 Bakan Pekcan: Bakan Pekcan: "Girişimcilerimiz Daha da Güçlenecek ve Daha Yeni Boyutlar Kazanacaktır" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye’nin Girişimcileri Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmasında "Ülkemizin teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesi, sayıları giderek artan girişimcilerimiz daha da güçlenecek ve daha yeni boyutlar kazanacaktır.
 • 11 Ekim 2018 23:30 Türkiye'nin Girişimcileri Ödül Töreni Türkiye'nin Girişimcileri Ödül Töreni Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İnanıyorum ki, bugün ülkemizin teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesi, sayıları giderek artan girişimcilerimiz ile daha da güçlenecek ve yeni boyutlar kazanacaktır ve bu başarılar Türkiye'yi yüksek gelirli ülkeler sınıfına yükseltecektir.
 • 11 Ekim 2018 23:04 Bakan Pekcan: Bakan Pekcan: "Girişimci Zihinler Bir Ülkenin Zenginliğidir" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İnanıyorum ki, bugün ülkemizin teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesi, sayıları giderek artan girişimcilerimiz ile daha da güçlenecek ve yeni boyutlar kazanacaktır ve bu başarılar Türkiye'yi yüksek gelirli ülkeler sınıfına yükseltecektir.
 • 11 Ekim 2018 22:05 Türkiye'nin Girişimcileri Ödül Töreni Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İnanıyorum ki, bugün ülkemizin teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesi, sayıları giderek artan girişimcilerimiz ile daha da güçlenecek ve yeni boyutlar kazanacaktır ve bu başarılar Türkiye'yi yüksek gelirli ülkeler sınıfına yükseltecektir.
 • 08 Ekim 2018 20:09 Erdoğan-Orban Ortak Basın Toplantısı Macaristan Başbakanı Viktor Orban, ülkesinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) üyeliğine destek vereceğini söyledi.
 • 30 Eylül 2018 11:51 Lüleburgaz'da Zabıta Büro Noktaları Oluşturuldu Lüleburgaz Belediyesi Zabıta Müdürlüğünce kentin üç noktasına zabıta büroları oluşturuldu.
 • 29 Eylül 2018 13:02 Otobüs Yolcularında Emniyet Kemeri Kullanım Oranı Çok Düşük" Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bayrakçeken, "Dünyada her yıl yaklaşık 1,2 milyon kişi trafik kazalarında hayatını kaybediyor.
 • 21 Eylül 2018 09:53 Aziziye'de 5 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı Aziziye'de 5 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı Aziziye Belediyesi tarafından Aşure Günü münasebetiyle aşure dağıtımı gerçekleştirildi.
 • 14 Eylül 2018 13:44 Kastamonu'yu Dolu Yağışı Vurdu; 2 Bin 500'ün Üzerinde Hasar Başvurusu (3) Kastamonu'yu Dolu Yağışı Vurdu; 2 Bin 500'ün Üzerinde Hasar Başvurusu (3) VALİ KARADENİZ: METEOROLOJİ BİZE OLAY OLDUKTAN SONRA BİLDİRDİKastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, yaklaşık 20 dakika etkili olan dolu yağışı iye ilgili meteorolojinin olay öncesinde 'acil' koduyla vermesi gereken raporu olay başladıktan sonra bildirdiğini belirterek sorumluların tespit edilmesi...
 • 07 Eylül 2018 11:49 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna: "Yerel Seçimlerde Görev Verilirse En İyi Şekilde Yerine... Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, "AK Parti tarafından bana verilen her görevi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ettim. Çalışma prensibim yaptığım işe ölünceye kadar yapacakmış gibi sarılmak, yarım saat sonra bırakacakmış gibi hazır olmak şeklinde.
 • 05 Eylül 2018 15:25 İstanbul Okul Servislerine Sensörlü Koltuk Zorunluluğu 1 Yıl Ertelendi; Servisçilerden Buton... İstanbul Okul Servislerine Sensörlü Koltuk Zorunluluğu 1 Yıl Ertelendi; Servisçilerden Buton... Haber: İlknur SARGUT/İSTANBUL DHAOkul servis araçlarında yaşanan ölümlü kazaların ardından gündeme gelen her öğrenci için 'oturmaya dayalı koltuk sensörü', 'üç nokta emniyet kemeri' ve 'her koltuğu görecek şekilde kamera ile internet sistemlerinin' zorunlu hale getirilmesi bir yıl ertelendi.
 • 05 Eylül 2018 11:49 Okul Servislerine Sensörlü Koltuk Zorunluluğu 1 Yıl Ertelendi OKUL servis araçlarında yaşanan ölümlü kazaların ardından gündeme gelen her öğrenci için 'oturmaya dayalı koltuk sensörü', 'üç nokta emniyet kemeri' ve 'her koltuğu görecek şekilde kamera ile internet sistemlerinin' zorunlu hale getirilmesi bir yıl ertelendi.
 • 05 Eylül 2018 11:34 Okul Servislerine Sensörlü Koltuk Zorunluluğu 1 Yıl Ertelendi; Servisçilerden Buton Önerisi Geldi Haber: İlknur SARGUT/İSTANBUL DHAOkul servis araçlarında yaşanan ölümlü kazaların ardından gündeme gelen her öğrenci için 'oturmaya dayalı koltuk sensörü', 'üç nokta emniyet kemeri' ve 'her koltuğu görecek şekilde kamera ile internet sistemlerinin' zorunlu hale getirilmesi bir yıl ertelendi.
 • 03 Eylül 2018 13:18 CHP'li Kılıç'tan Okul Servisleriyle İlgili Soru Önergesi CHP'li Kılıç'tan Okul Servisleriyle İlgili Soru Önergesi CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi (PM) üyesi Sevda Erdan Kılıç, 2018- 2019 eğitim- öğretim dönemi öncesi, okul servis araçlarıyla yapılan kazalar ile meydana gelen can kayıplarına dikkat çekerek, 'Okul Servis Yönetmeliği'ndeki bazı maddelerin yürürlüğe giriş tarihinin ertelenmesini...
 • 30 Ağustos 2018 10:57 Palandöken'den Korsan Servis Açılaması Palandöken'den Korsan Servis Açılaması Korsan okul servislerine ilişkin açıklamada bulunan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Öğrenci velilerimiz servis şoförü esnafımızdan muhakkak TSE belgesini sorgulamalıdırlar" dedi.
 • 29 Ağustos 2018 15:11 Dünya Motokros Şampiyonası İçin Hazırlıklar Tamam Dünya Motokros Şampiyonası İçin Hazırlıklar Tamam Dünya Motokros Şampiyonası'nda (MXGP) sezonun 18. ayak yarışının 1-2 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Afyonkarahisar'da, bu önemli organizasyon için hazırlıklar tamamlandı.
 • 29 Ağustos 2018 11:09 Dünya Motokros Şampiyonası İçin Hazırlıklar Tamam Dünya Motokros Şampiyonası'nda (MXGP) sezonun 18. ayak yarışının 1-2 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Afyonkarahisar'da, bu önemli organizasyon için hazırlıklar tamamlandı.
 • 24 Ağustos 2018 10:05 Fiat Professional'dan Yüksek Güvenlik Seviyesine Sahip Ducato Okul Servisi Fiat Professional Ailesi'nin köklü üyesi Ducato, okul servisleri için özel olarak geliştirilen versiyonuyla öğrenciler ve servis sürücüleri için ayrıcalıklı ürün özellikleri sunuyor.
 • 22 Ağustos 2018 15:47 Şiddetli Yağış - Maçka-Sümela Yolunda İki Noktada Heyelan Şiddetli Yağış - Maçka-Sümela Yolunda İki Noktada Heyelan Trabzon'da şiddetli yağışın yol açtığı heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Akçaabat-Düzköy karayolundaki çalışmalar devam ediyor.
 • 22 Ağustos 2018 14:48 Trabzon'daki Şiddetli Yağış Trabzon'da şiddetli yağışın yol açtığı heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Akçaabat-Düzköy karayolundaki çalışmalar devam ediyor.
 • 20 Ağustos 2018 16:09 Suriyeli Yetimlere Bayram Yardımı Suriyeli Yetimlere Bayram Yardımı İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, ülkelerindeki iç savaşta yakınlarını kaybeden 16 bin Suriyeli yetim çocuğa ayakkabı ve kıyafet yardımında bulundu.
 • 20 Ağustos 2018 15:40 Suriyeli Yetimlere Bayram Yardımı İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, ülkelerindeki iç savaşta yakınlarını kaybeden 16 bin Suriyeli yetim çocuğa ayakkabı ve kıyafet yardımında bulundu.
 • 16 Ağustos 2018 16:44 Beşiktaş'ta Deprem Tatbikatı Beşiktaş Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19. yılı kapsamında, olası bir deprem anında yapılması gerekenlerin uygulanması amacıyla deprem tatbikatı düzenledi.
 • 16 Ağustos 2018 12:53 Servisçilerden 'Yönetmelik' Eleştirisi Servisçilerden 'Yönetmelik' Eleştirisi İZMİR Otobüsçüler ve Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası Başkanı Hasan Basri Bostancı, 17 Ağustos 2017'de İzmir'in Çiğli ilçesinde, özel anaokuluna giderken serviste unutulan Alperen Sakin'in (3) ölümünün 1'inci yıl dönümünde açıklama yaptı.
 • 14 Ağustos 2018 07:38 Okul Servis Araçları Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklikler Resmi Gazete'de Yayımlandı! Okul Servis Araçları Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklikler Resmi Gazete'de Yayımlandı! Okul servis araçlarında öğrenciler için alınması gereken güvenlik önlemlerinin yer aldığı yönetmelikte bazı değişiklikler yapıldı. İçişleri Bakanlığı'nın yaptığı değişiklikler Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 10 Ağustos 2018 11:09 Alternatif Turizmin Cazibe Merkezi: Frigya Vadileri ESKİŞEHİR/ DENİZ AÇIK - ARİF YAVUZ - Afyonkarahisar, Eskişehir, Ankara ve Kütahya arasında yer alan Frig Vadisi, son dönemlerde yapılan yatırımlar ve aktivitelerle yurt içi ve yurt dışındaki turistlerin cazibe merkezi haline geldi.
 • 02 Ağustos 2018 00:11 Türkiye-Abd İş Konseyi (Taik) Başkanı Yalçındağ: Dost ve Müttefik İki Ülke Arasındaki Sorunları... DHAABD'nin Rahip Andrew Brunson davası nedeniyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e yaptırım kararı almasına ilişkin DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ yazılı bir açıklama yaparak, "Dost ve müttefik iki ülke arasındaki sorunları...
 • 02 Ağustos 2018 00:10 Türkiye-Abd İş Konseyi (Taik) Başkanı Yalçındağ: Dost ve Müttefik İki Ülke Arasındaki Sorunları... DHAABD'nin Rahip Andrew Brunson davası nedeniyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e yaptırım kararı almasına ilişkin DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ yazılı bir açıklama yaparak, "Dost ve müttefik iki ülke arasındaki sorunları...
 • 29 Temmuz 2018 14:19 Eski Demiryolu Traversleri Tarih Yoluna Basamak Oldu Eski Demiryolu Traversleri Tarih Yoluna Basamak Oldu Urartu Kralı II. Rusa tarafından Van Gölü'ne hakim bir tepede kurulan ve Urartular dönemine ait önemli kalıntıların yer aldığı Ayanis Kalesi'ne giden bir kilometrelik patika yola, eski demir yollarında kullanılan ahşap traverslerin geri dönüşümüyle basamak yapıldı.
 • 29 Temmuz 2018 13:06 Eski Demiryolu Traversleri Tarih Yoluna Basamak Oldu Urartu Kralı II. Rusa tarafından Van Gölü'ne hakim bir tepede kurulan ve Urartular dönemine ait önemli kalıntıların yer aldığı Ayanis Kalesi'ne giden bir kilometrelik patika yola, eski demir yollarında kullanılan ahşap traverslerin geri dönüşümüyle basamak yapıldı.
 • 27 Temmuz 2018 09:05 Aydın Şoförler Odası Servisçilerin Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı Aydın Şoförler Odası Servisçilerin Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı AYDIN (İHA) – Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Semih Özmeriç, okulların açılmasına sayılı günler kala servis sektörünün acil çözüm bekleyen sorunlarını hazırladıkları raporla Aydın milletvekillerine ilettiklerini belirtti.
 • 25 Temmuz 2018 16:20 Malatya'da Okul Servis Ücretleri Belli Oldu Malatya'da Okul Servis Ücretleri Belli Oldu Malatya’da 2018-2019 eğitim-öğretim yılında uygulanacak okul servisi ücretleri belli oldu.
 • 25 Temmuz 2018 13:56 Çorum Belediyesi Yol Genişletme Çalışmaları Çorum Belediyesi Yol Genişletme Çalışmaları Çorum Belediyesi’nin Gazi ve Fatih Caddeleri arasındaki bağlantı yolu açma çalışmaları hızla ilerliyor.
 • 18 Temmuz 2018 11:16 Başkentin Trafiği Yeni Kavşaklarla Rahatlayacak Başkentte, Konya ve Samsun yollarındaki yoğun araç trafiğini azaltacak 3 kavşak projesinde çalışmalar sürüyor.
 • 15 Temmuz 2018 16:16 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni'ne Doğru 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün Anadolu girişinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe teşebbüsünün ikinci yılında yapılacak anma töreni için hazırlıklar devam ediyor.
 • 15 Temmuz 2018 15:14 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE YÜRÜYÜŞ BAŞLADI (1)Haber - Kamera: Enver ALAS - Kaan ULU / İSTANBUL,DHA15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılında gerçekleştirilecek '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni' nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile D-100 karayoluna çıkan yollardan...
 • 15 Temmuz 2018 12:53 İbb'den "15 Temmuz" Tedbirleri İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bazı tedbirler aldı.
 • 15 Temmuz 2018 12:46 Dha İstanbul - İbb'den "15 Temmuz" Tedbirleri Haber: İSTANBUL DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bazı tedbirler aldı.
 • 15 Temmuz 2018 12:46 İbb'den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İçin Tedbir İbb'den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İçin Tedbir İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir dizi tedbirler aldı.
 • 13 Temmuz 2018 15:04 Yaralı İtfaiyecinin Meslek Aşkı Yaralı İtfaiyecinin Meslek Aşkı Antalya’da makilik alandaki yangınına müdahale sırasında başından yaralanan itfaiye eri söndürme çalışmasına devam etti.
 • 13 Temmuz 2018 14:33 Yaralı İtfaiyecinin Meslek Aşkı...yangına Müdahale Ederken Yaralandı, Söndürme Çalışmalarına Devam... Yaralı İtfaiyecinin Meslek Aşkı...yangına Müdahale Ederken Yaralandı, Söndürme Çalışmalarına Devam... Yaralı itfaiyecinin meslek aşkı...Yangına müdahale ederken yaralandı, söndürme çalışmalarına devam etti Antalya'da makilik alandaki yangınına müdahale eden itfaiye eri başından yaralandı Başından kanlar akan itfaiye eri yangın söndürme çalışmasına devam ettiANTALYA - Antalya'da makilik...