Son dakika Umut Şahin haberleri, Umut Şahin son dakika, son dakika Umut Şahin

Son Dakika Umut Şahin Haberleri

Son dakika Umut Şahin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son umut şahin haberleri anında burada.

  • 10.11.2019 17:02 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: Erdal Akıncı, Seçkin Yenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Uğur Güneş, Caner Pekşen, Emre Fırat, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Batuhan Avcı (Beytullah Hatipoğlu, Caner Çiçekoğlu, Enaboifo, Emir Öztürk, Abdulsamet Yalçın)Arhavi Voleybol: Krastins, Görkem Sertel, Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustovsson (Mehmet Özbek, Umut Şahin, Fatih Cihan, Hamdi Erkan, Salih Özdemir)Setler: 20-25, 25-23, 22-25, 26-24, 19-17Süre: 146 dakika (25, 28, 33, 30, 30)AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 5

  • 06.11.2019 20:58 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: İsmail Yıldırım, Sema KayıkçıArhavi Voleybol: Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins, Görkem Sertel (Mehmet Özbek, Umut Şahin)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Mehmet Almaz, Centelles, Alfonso (Ramazan Kılıç,...

  • 30.10.2019 20:04 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: Erol Akbulut, Gürhan GülArhavi Voleybol: Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins, Görkem Sertel (Mehmet Özbek, Umut Şahin, Berk Özbek, Salih Özdemir)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Silva, Halil İbrahim Yücel, Koray Şahin, Hierrezuelo...

  • 27.10.2019 19:10 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Cengiz Göllü Hakemler: Yavuz Akdemir, Sadettin DaneriBursa Büyükşehir Belediyespor: Leonardo, Hüseyin Koç, İbrahim Başaran, Alisson, Sharifi, Cansın Hacıbekiroğlu (Hüseyin Şahin, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Esat Dalgıç, Metin Durmuş, Boğaçhan Mehmet Zambak)Arhavi Voleybol: Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins, Görkem Sertel (Mehmet Özbek, Fatih Cihan, Umut Şahin, Berk Özbek, Burhan Zorluer)Setler: 33-31, 25-19, 29-27Süre: 48, 29, 43 (120 dakika) Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi'nin ilk haftasında Bursa Büyükşehir Belediyespor, sahasında Arhavi Voleybol'u 3-0 yendi

  • 05.10.2019 23:47 Afyonkarahisar'da minibüs ile otomobil çarpıştı: 1 ölü, 7 yaralı Afyonkarahisar'da minibüs ile otomobil çarpıştı: 1 ölü, 7 yaralı

    Kazada, sürücüler ile minibüste bulunan Osman Cevher, (19) Enes Cevher (18) ve otomobilde bulunan Şaban Demirbaş (53) Mesut Yaşar (23), Kazım Erik (23) ile Umut Şahin (18) yaralandı

  • 26.09.2019 23:37 Ziraat Türkiye Kupası: Sakaryaspor: 1 - 1074 Çankırıspor: 1 Ziraat Türkiye Kupası: Sakaryaspor: 1 - 1074 Çankırıspor: 1

    80 xx), Osman Nuri Çulfa xx (Umut Şahin dk 70 x), Hakkı Tosun xxGoller: Anıl Sarıoğlu (dk

  • 19.07.2019 13:00 Kaymakam Öner, Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret etti Kaymakam Öner, Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret etti

    Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner, 636 Sayılı Burhaniye Tarım Kredi Kooperatifi'ni ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Umut Şahin'den çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

  • 05.05.2019 19:17 Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

    Şampiyonanın açık su yarışlarında birinci olan isimler ve dereceler şöyle: Bin 500 metre: Aqua Youths Kadınlar: Tuana Mülayim - 23 dakika 20 saniyeAqua Youths Erkekler: Seyfi Diker - 22 dakika 01 saniyeKadınlar: Iryna Bolshakova - 22 dakika 03 saniyeErkekler: Okan Ulaş - 22 dakika 58 saniye3 bin metre: Kadınlar - Deniz Kayadelen - 46 dakika 33 saniyeErkekler: Efe Erduran - 40 dakika 50 saniye5 bin metre: Aqua Youths Kadınlar: Hilal Zeyneb Saraç – 1 saat 14 dakika 16 saniyeAqua Youths Erkekler: Ulaş Yüksel – 1 saat 12 dakika 10 saniyeKadınlar: Iryna Bolshakova - 1 saat 17 dakika 18 saniyeErkekler: Emre Erdoğan - 1 saat 12 dakika 54 saniye4x500 metre Bayrak YarışıKadınlar: Lucia Selin Gelens, İpek Koçoğlu, Tuana Mülayim, Zeynep Duru Yılmaz - 18 dakika 12 saniyeErkekler: Can Dik, Ata Umut Şahin, Deniz Akış, Efe Çınar Şikel - 16 dakika 38 saniye

  • 23.04.2019 17:44 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Caner Çıldır, Selçuk Görmenİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Erdem Sonat, Şükrü Aksoy, Caner Pekşen, Abdulsamet Yalçın, Nuri Şahin)Ziraat Bankası: Selim Demir, Cafer Kirkit, Emre Tayaz, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Samet Balatacı (Ümit Demir, Umut Şahin, Enes Atlı, Volkan Döne)Setler: 25-21, 31-29, 26-24Süre: 88 dakika (24, 37, 27)Voleybolda Efeler Ligi play-off 7-8'incilik serisi ikinci maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ziraat Bankası'nı 3-0 yendi

  • 20.04.2019 17:32 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Yasin İlhanZiraat Bankası: Selim Demir, Cafer Kırkıt, Ahmet Samet Baltacı, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ümit Demir, Enes Atlı)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Kadir Cin,...

  • 13.04.2019 17:46 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erhan AlparslanMaliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Aslan Ekşi, Bruno, Görkem Sertel, Ali Deniz Yılmaz, Halil İbrahim Yücel, (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bıdak, Seganov)Ziraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Koray Şahin, Ümit Demir, Finger, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)Setler: 25-21, 25-20, 35-33Süre: 90 dakika (26, 25, 39)Voleybolda Efeler Ligi play-off 5-8'incilik ikinci maçında Maliye Piyango, Ziraat Bankası'nı 3-0 mağlup etti

  • 10.04.2019 20:52 Ziraat Bankası - Maliye Piyango: 0-3

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZİRAAT BANKASI: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)MALİYE PİYANGO: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Görkem Sertel,...

  • 10.04.2019 19:59 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZiraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)Maliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Görkem Sertel,...

  • 02.04.2019 22:34 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Arslan Ekşi (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Baranowicz, Efe Bayram, Quesque)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Kazemi, Enes Atlı, Umut Şahin)Setler: 24-26, 25-20, 18-25, 25-19, 17-15Süre: 152 dakika (33, 32, 29, 33, 25)Halkbank, Voleybol Efeler Ligi play-off turunda yarı finale yükseldi

  • 31.03.2019 22:52 Kırşehir Son

    MERKEZToplam Sandık : 269Toplam Seçmen : 88.025Açılan Sandık : 264Açılan Sandık Oranı : % 98,14Kullanılan Oy : 77.935Geçerli Oy : 77.058Katılım Oranı : % 90,06PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPSELAHATTİN EKİCİOĞLU% 40,5331.235AK PARTİYAŞAR BAHÇECİ% 35,3327.223MHPONUR KÖKSAL% 14,2110.947DİĞER% 9,417.

  • 31.03.2019 22:04 Kırşehir'in Mucur İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...

    Kesin olmayan sonuçlara göre, Atılgan Yılmaz 4 bin 75, MHP adayı Hasan Hüseyin Köşker 4 bin 20, İYİ Parti adayı Umut Şahin 97 oy aldı

  • 31.03.2019 20:39 Kırşehir Son

    MERKEZToplam Sandık : 269Toplam Seçmen : 88.025Açılan Sandık : 246Açılan Sandık Oranı : % 91,45Kullanılan Oy : 76.512Geçerli Oy : 76.240Katılım Oranı : % 95,27PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPSELAHATTİN EKİCİOĞLU% 37,8528.856AK PARTİYAŞAR BAHÇECİ% 33,2525.352DİĞER% 15,4411.775MHPONUR KÖKSAL% 13,2610.

  • 31.03.2019 20:23 Kırşehir Son

    MERKEZToplam Sandık : 269Toplam Seçmen : 88.025Açılan Sandık : 245Açılan Sandık Oranı : % 91,08Kullanılan Oy : 76.326Geçerli Oy : 76.062Katılım Oranı : % 95,42PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPSELAHATTİN EKİCİOĞLU% 37,928.829AK PARTİYAŞAR BAHÇECİ% 33,2325.273DİĞER% 15,5911.859MHPONUR KÖKSAL% 13,089.

  • 30.03.2019 19:11 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Salim BekdaşZiraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Volkan Döne, Enes Atlı, Umut Şahin, Selim Demir, Ümit Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi)Halkbank: Burutay Subaşı, Furkan Aydın, Luburic, Sket,...

  • 16.03.2019 00:29 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHALKBANK: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)ZİRAAT BANKASI: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)SETLER: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)SÜRE: 123 dakika (27, 37, 31, 28) - Malatya

  • 15.03.2019 21:16 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHalkbank: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)Setler: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)Süre: 123 dakika (27, 37, 31, 28)Voleybol AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley çeyrek final maçında Halkbank, Ziraat Bankası'nı 3-1 yenerek yarı finale yükseldi

  • 09.03.2019 17:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVFHakemler: Erhan Alparslan, Hatice Özmen YıldızZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Yunus Emre Tayaz, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş (Ümit Demir, Volkan Döne, Selim Demir, Koray Şahin, Fırat Ezel Filiz, Oğuzhan Doğruluk, Kazemi, Umut Şahin)Jeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar...

  • 03.03.2019 17:29 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Kırşehir

    Kesinleşen listelere göre Kırşehir'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiKırşehir merkez: Yaşar BahçeciKaman: Necati ÇolakMucur: Atılgan YılmazÇiçekdağı: Hasan HakanoğluAkpınar: Mustafa KarahanBoztepe: Ramazan AydınAkçakent: Yılmaz KılıçCumhuriyet Halk PartisiKırşehir merkez: Selahattin Ekicioğlu (Millet İttifakı)Kaman: Aydın YamanAkpınar: Şükrü Turgut (Millet İttifakı)Boztepe: Hüseyin Takan (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiKırşehir merkez: Onur KöksalKaman: Kenan ElvanMucur: Hasan Hüseyin KöşkerÇiçekdağı: İsmail DenizAkpınar: Ramazan AtalayBoztepe: Mustafa CeylanAkçakent: Ahmet BozkurtİYİ PartiKaman: Şuayip AtaMucur: Umut Şahin (Millet İttifakı)Çiçekdağı: Ramazan Parlak (Millet İttifakı)Akçakent: Uğur Aytekin (Millet İttifakı)Saadet Partisi Kırşehir merkez: Yusuf Turan Kaman: İsa Dinçer Mucur: Ahmet Erganlı Çiçekdağı: Hacı Doğan Akpınar: Musa Bülbül Boztepe: Hatice Günkızıl Akçakent: Beytullah Zeki Bağımsız Türkiye Partisi Kırşehir merkez: Ahmet Haydar İlik Kaman: İbrahim Gülmez Mucur: Hasan Bozdoğan Çiçekdağı: Recai Doğan Akpınar: Seher Karakaya Boztepe: Mustafa Öksüz Akçakent: Hüseyin Bozdoğan Demokratik Sol PartiKırşehir merkez: Erdoğan Sincer Mucur: Hayrettin Özgenç Vatan Partisi Kırşehir merkez: İlker Özkamalı Türkiye Komünist Partisi Kırşehir merkez: Serap Emir Kaman: Uğur Kayrak Bağımsız adaylar Akçakent: Uğur Dağ

  • 23.02.2019 19:03 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kirkit, Enes Atlı)Galatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin...

  • 19.02.2019 21:21 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

    Kırşehir'de, siyasi partilerin İl ve İlçe Seçim Kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma Partisi: Kırşehir: Yaşar BahçeciAkçakent: Yılmaz KılıçAkpınar: Mustafa KarahanBoztepe: Ramazan AydınÇiçekdağı: Hasan HakanoğluKaman: Necati ÇolakMucur: Atılgan YılmazCumhuriyet Halk Partisi: Kırşehir: Selahattin Ekicioğlu (Millet İttifakı)Akpınar: Şükrü Turgut (Millet İttifakı)Boztepe: Hüseyin Takan (Millet İttifakı)Kaman: Aydın YamanMilliyetçi Hareket Patisi: Kırşehir: Onur KöksalAkpınar: Ramazan AtalayAkçakent: Ahmet BozkurtBoztepe: Musa CeylanÇiçekdağı: İsmail DenizKaman: Kenan ElvanMucur: Hasan Hüseyin Köşkerİyi Parti: Akçakent: Uğur Aytekin (Millet İttifakı)Çiçekdağı: Ramazan Parlak (Millet İttifakı)Kaman: Şuayip AtaMucur: Umut Şahin (Millet İttifakı)Saadet Partisi: Kırşehir: Yusuf TuranAkçakent: Beytullah ZekiBoztepe: Hatice GünkızılÇiçekdağı: Hacı DoğanKaman: İsa DinçerMucur: Ahmet ErganlıDemokratik Sol Parti: Kırşehir: Erdoğan SincerMucur: Hayrettin ÖzgenTürkiye Komünist Partisi: Kırşehir: Serap EmirBağımsız Türkiye PartisiKırşehir: Ahmet Haydar İlikAkpınar: Seher KarakayaBoztepe: Mustafa ÖksüzMucur: Hasan BozdoğanVatan PartisiKırşehir: İlker Özkamalı

  • 19.02.2019 20:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: İlhami Şenyurt, Seçkin YenerFenerbahçe: Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat, Oliva (Caner Dengin, İzzet Ünver, Ahmet Karataş)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Selim Demir, Enes Atlı, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz, Ahmet Samet Baltacı)Setler: 25-19, 25-8, 21-25, 25-17Süre: 106 dakika (29, 21, 31, 25)Voleybolda Efeler Ligi'nin 19

  • 16.02.2019 17:05 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Sarıkaya, Erkan SarıZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Andric, Mehmet Hacıoğlu,...

  • 09.02.2019 18:19 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Salim BektaşZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Selim Demir, Umut Şahin)Arhavi Belediyespor: Murat Palavar, Orçun Ergün, Murat Karakaya, Fatih Eren Uğur, Danilov, Mustedanovic (Mehmet...

  • 06.02.2019 21:24 Tvf Erkekler 1. Lig: Solhanspor: 3 - Ziraat Bankası: 2

    Sılva de Freıtas,Ziraat Bankası: Umut Şahin, Mustafa Cervatoğlu, Mehmet Can Süsler (L), Oğuzhan Doğruluk, Alper Omurca, Barbaros Atadere, Hacı Sahin, İsa Karatekin, Berke Eray Yetkin, Yusuf Eken, Hasan Orucu (L), Kadir Gürkan UzSetler: 25-16, 25-23, 24-26, 15-25, 16-14Süre: 22, 30, 28, 23, 20 (123 dakika) - BİNGÖL

  • 28.01.2019 12:21 Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.grup Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.grup

    Stat: Silifke İlçe StadıHakemler: Ümit Çakır xx, Halil Karakuş xxx, Nezihi Aytar xxMedcem Silifke Belediyespor: Selçuk Üredi xxx, Yahya Bilgilioğlu xxx, Tugay Şahin xxx, Recep Mertcan Eskin xxx, Burak Bilgen xxx, Umut Şahin xxx, Mahsum Kara xxx, Yılmaz Lüle xx, (Mert Yarar x dk 57) Necati Önal xxx, Ekrem Solak xxx, (Veysel Okur x dk 80) Azat Mamuk xxx, (İbrahim Kök x dk 72)Talasgücü Belediyespor: Mustafa Umut Mete xx, Rafet Kayapınar x, (Göksel Arsoy xx dk 46) Mehmet Tahir Kalem ?, Burak Öztürk xxx, Ali Yılmaz xx, Recep Daylak xx, Okan Yenidünya xx, (Turan Derecik x dk 80) Mustafa İlkay Kartal xx, Furkan Özdemir x (Süleyman Öztürk x dk 70) Yusuf Eser x, Ertuğrul Yalman xGoller: Necati Önal dk 28, Azat Mamuk dk 45 (Medcem Silifke Belediyespor)Kırmızı Kart : Mehmet Tahir Kalem dk 1 (Talasgücü Belediyespor) - KAYSERİ

  • 31.08.2018 13:07 Almus Baraj Gölünde Su Seviyesinin Düşmesi Balıkçıları Endişelendiriyor Almus Baraj Gölünde Su Seviyesinin Düşmesi Balıkçıları Endişelendiriyor

    Balık Üretim Tesisi Sorumlusu Su Ürünleri Mühendisi Umut Şahin ise su seviyesinin aşırı düşmesi nedeni ile kafeslerdeki ağların taban seviyesine değdiğini kaydetti

  • 18.02.2018 11:35 Malatyalı Sporcular Wushu Şampiyonasından Dereceyle Döndü Malatyalı Sporcular Wushu Şampiyonasından Dereceyle Döndü

    Büyük Şehir Belediyespor Kulübü sporcularından madalya almaya hak kazananların isimleri ise şöyle oldu: "Ali Umut Şahin, taolu branşında 2 dalda aletli ve çıplak elle Türkiye 3'üncüsü, Sümeyye Karakuş, taolu branşında Türkiye 3'üncüsü, Alperen Gönültaş sanda Türkiye 3'üncüsü, Abdulkadir Uygur Türkiye 3'üncüsü oldu

  • 18.01.2018 16:33 Temsa İş Makinaları, İmsan Group'a 5 Volvo Trucks Teslimatı Gerçekleştirdi Temsa İş Makinaları, İmsan Group'a 5 Volvo Trucks Teslimatı Gerçekleştirdi

    Teslimat töreni firma sahibi Kerem İmrak, Temsa İş Makinaları Bölge Satış Müdürü Devrim Karataş, Temsa İş Makinaları Bölge Satış Yöneticisi Umut Şahin ve Temsa İş Makinaları Bölge Servis Yöneticisi Cihan Kayan'ın katılımıyla gerçekleşti

  • 15.11.2017 16:20 5'inci Gilead Proje Destek Programı Ödülleri Sahiplerini Buldu 5'inci Gilead Proje Destek Programı Ödülleri Sahiplerini Buldu

    Desteklenmeye hak kazanan projeler Bilimsel Projeler Dalında: Kan kanseri olan hastalarda sistemik mantar enfeksiyonu gelişimine genetik yatkınlık araştırması: Ayşe Kalkancı, Işıl Fidan, Esra Tuğ, Zübeyde Nur Özkurt, Zeynep Arzu Yeğin, Özlem Güzel Tunçcan, Elif Ayça Ünal, Zeynep Koç (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi) Alkole bağlı olmayan karaciğer hastalığının genetik altyapı araştırması: Fatih Eren, Türk Karaciğer Vakfı (Marmara Üniversitesi, Tıp Fakültesi) HIV'in vücuda yerleşmesini engelleyici yeni bir tedavi yöntemi araştırması: Umut Şahin, Fehmi Tabak, Bilgül Mete, HIV Enfeksiyonu Derneği (Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Ana Bilim Dalı; İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi) Türkiye'de HIV'le enfekte kişi sayısı modellemesi: Serhat Ünal, HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi) Vitamin D'nin alkol dışı karaciğer yağlanması hastalığının altyapısı ve kliniğiyle ilişkisi araştırması: Fatih Eren, Beyza Akcan, Berk Türk, Mert Arıç, Sami Can Saral, Burak Şahin (Türk Karaciğer Vakfı, Marmara Üniversitesi, Tıp Fakültesi) Kronik Hepatit C'nin kür tedavilerinde başarısızlığın moleküler tanısı: Murat Sayan, Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği (Kocaeli Üniversitesi) Sosyal Projeler Dalında: Tüm Bireyler için HIV Enfeksiyonu Video Eğitim Modülleri (Pozitif Yaşam Derneği) Yerel Yönetimlerin HIV Testi ve Danışmanlığı Hizmet Kapasitelerinin Güçlendirilmesi (Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği)

  • 15.11.2017 12:07 5'inci Gılead Proje Destek Programı Ödülleri Sahiplerini Buldu

    Desteklenmeye hak kazanan projelerBilimsel Projeler Dalında: Kan kanseri olan hastalarda sistemik mantar enfeksiyonu gelişimine genetik yatkınlık araştırması: Ayşe Kalkancı, Işıl Fidan, Esra Tuğ, Zübeyde Nur Özkurt, Zeynep Arzu Yeğin, Özlem Güzel Tunçcan, Elif Ayça Ünal, Zeynep Koç (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi)Alkole bağlı olmayan karaciğer hastalığının genetik altyapı araştırması: Fatih Eren, Türk Karaciğer Vakfı (Marmara Üniversitesi, Tıp Fakültesi)HIV'in vücuda yerleşmesini engelleyici yeni bir tedavi yöntemi araştırması: Umut Şahin, Fehmi Tabak, Bilgül Mete, HIV Enfeksiyonu Derneği (HIVEND) (Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Ana Bilim Dalı; İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi)Türkiye'de HIV'le enfekte kişi sayısı modellemesi: Serhat Ünal, HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) (Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi)Vitamin D'nin alkol dışı karaciğer yağlanması hastalığının altyapısı ve kliniğiyle ilişkisi araştırması: Fatih Eren, Beyza Akcan, Berk Türk, Mert Arıç, Sami Can Saral, Burak Şahin (Türk Karaciğer Vakfı, Marmara Üniversitesi, Tıp Fakültesi)Kronik Hepatit C'nin kür tedavilerinde başarısızlığın moleküler tanısı: Murat Sayan, Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği (KLİMİK) (Kocaeli Üniversitesi)Sosyal Projeler Dalında: Tüm Bireyler için HIV Enfeksiyonu Video Eğitim Modülleri (Pozitif Yaşam Derneği)Yerel Yönetimlerin HIV Testi ve Danışmanlığı Hizmet Kapasitelerinin Güçlendirilmesi (Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği) - İSTANBUL

  • 05.02.2017 12:17 Dansın Şampiyonları

    Yetişkin Standart Türkiye Şampiyonası'nda Atakan Çalık-Darya Kuzmina çifti 1'nci, Mehmet Barış Zeytinci- Öykü Yılmaz çifti 2'nci, Umut Şahin- Elgin Ekin Ili çifti 3'ncülük madalyalarını kazandı

  • 05.02.2017 12:14 Adana - Dansın Şampiyonları Adana - Dansın Şampiyonları

    Yetişkin Standart Türkiye Şampiyonası'nda Atakan Çalık-Darya Kuzmina çifti 1'nci, Mehmet Barış Zeytinci- Öykü Yılmaz çifti 2'nci, Umut Şahin- Elgin Ekin Ili çifti 3'ncülük madalyalarını kazandı

  • 05.02.2017 12:07 Dha Yurt Bülteni-4

    Yetişkin Standart Türkiye Şampiyonası'nda Atakan Çalık-Darya Kuzmina çifti 1'nci, Mehmet Barış Zeytinci- Öykü Yılmaz çifti 2'nci, Umut Şahin- Elgin Ekin Ili çifti 3'ncülük madalyalarını kazandı

  • 05.02.2017 11:42 Dansın Şampiyonları Dansın Şampiyonları

    Yetişkin Standart Türkiye Şampiyonası'nda Atakan Çalık-Darya Kuzmina çifti 1'nci, Mehmet Barış Zeytinci- Öykü Yılmaz çifti 2'nci, Umut Şahin- Elgin Ekin Ili çifti 3'ncülük madalyalarını kazandı

  • 20.12.2016 17:12 Köy Okulu Öğrencileri Tiyatro ile Tanıştı

    Altınordu ilçesine bağlı Yağızlı, Bayadı, Eyüplü ve Öceli Mahallesi'ndeki okullarda Carmen Çocuk Tiyatrosunca, yönetmenliğini Erdal Karakurt'un yaptığı ve Umut Şahin'in yazdığı "Oyuncak Dodi" adlı oyun sahneleniyor

  • 20.12.2016 16:41 İlk Defa Tiyatro İzlediler İlk Defa Tiyatro İzlediler

    Altınordu'ya bağlı Yağızlı, Bayadı, Eyüplü ve Öceli mahalle okullarında Carmen Çocuk Tiyatrosu tarafından Yönetmenliğini Erdal Karakurt'un yaptığı, Umut Şahin'in yazdığı "Oyuncak Dodi" adlı oyun sahnelendi

  • 30.11.2016 14:08 Nebahat Çehre'den genç yönetmenlere tavsiye! Nebahat Çehre'den genç yönetmenlere tavsiye!

    "Uzun zaman sonra ilk defa üniversite öğrencisi Umut Şahin yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Rüzgar Erkoçlar'a oynadığı kısa filmde Irmak Ünal eşlik etti

  • 29.11.2016 16:14 "HIV'de yeni tedavilerin yolu açılacak"

    Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Umut Şahin Gilead Fellowship Ödülü'nü aldı.

  • 07.11.2016 21:58 -Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi -Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi

    Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez bu akşam yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

  • 07.11.2016 21:32 Gençlerbirliği'nde Ibrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi Gençlerbirliği'nde Ibrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi

    (ÖZEL)-Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez dönemi resmen sona erdiGençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez bu akşam yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

  • 07.11.2016 21:25 Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi

    Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez bu akşam yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

  • 07.11.2016 21:22 Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez Dönemi Resmen Sona Erdi

    Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez bu akşam yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

  • 07.11.2016 16:37 Rüzgar Gibi Esmeye Hazırlanıyor Rüzgar Gibi Esmeye Hazırlanıyor

    Ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, üniversiteler arası düzenlenen 1. Marmara Forum Kristal Kamera Kısa Film projesinde Umut Şahin'in yöneteceği kısa filmde kamera karşısına geçecek.

  • 29.09.2016 10:00 Seydişehir'de Voleybolda İş Birliği Seydişehir'de Voleybolda İş Birliği

    Seydişehir Sanayi Spor Kulübü'nde mücadele edecek olan Ziraat Bankası Genç Takım oyuncularının isimleri şöyle; Ali Berkay Dağlar, Alkan Samet Aydoğan, Barbaros Atadere, Fatih Fırat Kartal, Furkan Karagöz, Hasan Örücü, Mehmetcan Süsler, Oğuzhan Doğruluk, Selçuk Karakoyun, Yağız Yolagelen, Yusuf Eken, Umut Şahin

  • 04.09.2016 19:13 Futbol: Hazırlık Maçı Futbol: Hazırlık Maçı

    Artvin Hopaspor ise Serkan Şen, Ekrem Dil, Semih Vatanseven, Fatih Gökdemir, Ersen Savaş, Umut Şahin, Yılmaz Dora, Vili İsiani, Hasan Kahaçengel, Hakan Açıkalın ve Ufuk Ayaydın ilk 11'i ile maça başladı