SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri

 • 16 Ocak 2018 17:21 Otoparkta Bulunan Bebeğin Anne Babası Bulundu Otoparkta Bulunan Bebeğin Anne Babası Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 16:37 Güncelleme - Mersin'de Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 13:40 Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 13:13 Mersin'de Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 12:14 Belediye Otoparkında Bir Haftalık Bebek Bulundu Belediye Otoparkında Bir Haftalık Bebek Bulundu Belediye otoparkında bir haftalık bebek bulundu Doktor kontrolünün ardından henüz bir haftalık ve cinsiyetinin kız olduğu belirtilen bebek hastanenin yoğun bakım ünitesine alındıMERSİN - Mersin'in Erdemli ilçesinde belediye otoparkında bir haftalık olduğu belirtilen bir bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 11:52 Belediye Otoparkında Bulundu Belediye Otoparkında Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesinde belediye otoparkında bir haftalık olduğu belirtilen bir bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 11:50 Belediye Otoparkında Bir Haftalık Kız Bebek Bulundu Belediye Otoparkında Bir Haftalık Kız Bebek Bulundu Mersin'de belediyenin otoparkında terk edilmiş halde bir haftalık kız bebek bulundu. Hastaneye kaldırılan bebek, tedavi altına alındı.
 • 06 Ocak 2018 12:40 Kültürümüz Yaşadıkça Örgü Yaşayacak Kültürümüz Yaşadıkça Örgü Yaşayacak Kışın vazgeçilmezi ve Anadolu’nun yüzlerce yıllık kültürü olan el örgüsü işler hâlâ giyim kuşamın bir parçası olmaya devam ediyor.
 • 30 Aralık 2017 17:23 Yalçın Akdoğan Gebze'de Konferans Verdi Yalçın Akdoğan Gebze'de Konferans Verdi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Gebze Belediyesinin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında “Liderlik ve Erdoğan” konulu bir konferansta Gebzelilerle bir araya geldi.
 • 23 Aralık 2017 22:16 AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, bir düğün salonunda düzenlenen kongrede yaptığı konuşmada, "Son dönem bölgemizde bir sürü şey oldu
 • 23 Aralık 2017 21:13 AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, bir düğün salonunda düzenlenen kongrede yaptığı konuşmada, "Son dönem bölgemizde bir sürü şey oldu
 • 23 Aralık 2017 18:58 AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi Yapıldı Olağan Kongresine eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ankara Milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, Ertan Aydın, Emrullah İşler, AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, ilçe başkanları ve partililer katıldı
 • 19 Aralık 2017 21:14 Deniz Gezmiş Tartışmasına Yalçın Akdoğan da Dahil Oldu: Erdoğan Devrimcidir! Deniz Gezmiş Tartışmasına Yalçın Akdoğan da Dahil Oldu: Erdoğan Devrimcidir! Erdoğan'ın Deniz Gezmiş'e benzetilmesine eski danışmanı Yalçın Akdoğan, "Erdoğan devrimcidir" yanıtını verdi. Akdoğan ayrıca Erdoğan'ın Atatürk gibi "Karizmatik lider" olduğunu da söyledi.
 • 15 Aralık 2017 15:58 İstanbul'da Yapılan İit Toplantısının Ardından AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasına ilişkin, "Anlaşılıyorki bölgede herkesin bir şekilde sindirilmek istenmesinin sebebi böyle bir karar için arazi temizliği yapmakmış.
 • 25 Kasım 2017 17:08 Siyasi Liderlik ve Erdoğan" Konferansı Bir otelde gerçekleştirilen konferansta konuşan eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Sakarya'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti
 • 25 Kasım 2017 17:03 Akdoğan: Akdoğan: "Siyasetin Amacı Adaleti Tesis Etmektir" Eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, ‘Siyasi Liderlik ve Erdoğan’ başlıklı konferans için Sakarya’ya geldi.
 • 18 Kasım 2017 11:47 Havalar Soğudu Boza Üretimi Başladı Havalar Soğudu Boza Üretimi Başladı Dükkana neredeyse her gün boza içmeye gelen eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın babası Reşat Akdoğan ise 72 yaşında olduğunu aktararak, "Zindeliğimi, gücümü bu bozaya borçluyum her gün bir bardak içerim
 • 18 Kasım 2017 11:17 Havalar Soğudu Boza Üretimi Başladı Dükkana neredeyse her gün boza içmeye gelen eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın babası Reşat Akdoğan ise 72 yaşında olduğunu aktararak, "Zindeliğimi, gücümü bu bozaya borçluyum her gün bir bardak içerim
 • 30 Eylül 2017 10:06 AK Parti Saruhanlı İlçe 6. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Saruhanlı İlçe 6. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Saruhanlı ilçe teşkilatının 6. Olağan Kongresine katılan AK Parti Ankara Milletvekili ve eski başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan dünyada tek bir girişimle bile yönetimlerin devrildiğini ancak Türkiye’de birçok olay yaşanmasına rağmen yönetimin devrilmediğini söyledi.
 • 25 Ağustos 2017 17:05 Erdoğan, Cuma Namazını Torunuyla Kıldı Erdoğan, Cuma Namazını Torunuyla Kıldı  Torunuyla birlikte Dolmabahçe'deki Bezmi Alem Valide Sultan Camii'nde Cuma namazını kılan Erdoğan'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da eşlik etti
 • 25 Ağustos 2017 16:58 Dha İstanbul - Erdoğan Cuma Namazını Torunuyla Kıldı  Torunuyla birlikte Dolmabahçe'deki Bezmi Alem Valide Sultan Camii'nde Cuma namazını kılan Erdoğan'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da eşlik etti
 • 07 Ağustos 2017 13:00 Başkan Kartal, Kadın Judocuları Kabul Etti Türkiye Şampiyonası ve uluslararası organizasyonlarda madalya kazanan Etimesgut Belediyespor'un kadın judocularını, kulüp başkanı Hasan Kartal kabul etti.
 • 19 Temmuz 2017 21:13 Erzurum'da Fetö/pdy Davası Erzurum'da Fetö/pdy Davası Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, örgüt evlerinde kaldığı, sohbetlere katıldığı ve örgüt abisi olarak nitelendirilen kişilerin sorumluluğu altında örgüt içerisinde bulunduğu iddiasıyla meslekten ihraç edilen zabıt katibi...
 • 12 Temmuz 2017 04:38 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Bu millet bu ihanet girişimine 'dur' dedi.
 • 28 Haziran 2017 15:08 Başkan Yalçın'ın Ziyaretleri Başkan Yalçın'ın Ziyaretleri Yalçın, ilk olarak Yaşlılar Evi'ni, ardından eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan'ın babası Reşit Akdoğan ve annesi Fatma Akdoğan'ı ziyaret etti
 • 12 Haziran 2017 11:23 Başkan Yalçın ve Milletvekili Eldemir'den Akdoğan Ailesine Ziyaret Başkan Yalçın ve Milletvekili Eldemir'den Akdoğan Ailesine Ziyaret AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ve Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan’ın ailesini ziyaret etti.
 • 09 Nisan 2017 11:57 Yalçın Akdoğan Kitabını İmzaladı Yalçın Akdoğan Kitabını İmzaladı İzmit Belediyesi, TÜGVA ve Yeni Nesil Gençlik Vakfı işbirliğinde düzenlenen program kapsamında Başbakan eski Yardımcısı, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan kitabını imzaladı.
 • 08 Nisan 2017 19:25 Halk Oylamasına Doğru - AK Parti Milletvekili Akdoğan - Kocaeli Halk Oylamasına Doğru - AK Parti Milletvekili Akdoğan - Kocaeli AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Türkiye'yi 3 kat büyüttük, belki 6 kat büyütecektik. Daha büyük hedeflere, büyük Türkiye idealine bu sistem bizi taşımıyor.
 • 08 Nisan 2017 17:14 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Türkiye'yi 3 kat büyüttük, belki 6 kat büyütecektik. Daha büyük hedeflere, büyük Türkiye idealine bu sistem bizi taşımıyor.
 • 07 Nisan 2017 12:41 Yalçın Akdoğan İzmit'e Geliyor Yalçın Akdoğan İzmit'e Geliyor AK Parti Ankara Milletvekili ve Başbakan eski yardımcısı Doç. Dr. Yalçın Akdoğan İzmit’te söyleşiye katılacak.
 • 29 Mart 2017 21:25 Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik'te Yaşayan Şehir Müzesi Açılışına Gerçekleştirdi Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik'te Yaşayan Şehir Müzesi Açılışına Gerçekleştirdi "15 Temmuz'da bu milletin asaletini, cesaretini, karakterini ortaya koyup büyük bir kurtuluş günü olmuştur" Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ise; milletin, devletin tarihinde önemli kırılma noktalarının önemli milatlar olduğunu belirtti
 • 29 Mart 2017 19:18 Bakan Avcı, Bilecik'te Bakan Avcı, Bilecik'te "Yaşayan Şehir Müzesi"Nin Açılışını Gerçekleştirdi "15 Temmuz'da bu milletin asaletini, cesaretini, karakterini ortaya koyup büyük bir kurtuluş günü olmuştur"Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ise, milletin, devletin tarihinde önemli kırılma noktalarının önemli milatlar olduğunu belirtti
 • 28 Mart 2017 09:45 Akdoğan ve Çetin Referandum İçin Destek İstedi Akdoğan ve Çetin Referandum İçin Destek İstedi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, ilçeyi gezip vatandaştan 16 Nisan’da ‘evet’ desteği istedi.
 • 26 Mart 2017 17:05 Yalçın Akdoğan: Mevcut Sistem, Bitmiş, Vefat Etmişti Yalçın Akdoğan: Mevcut Sistem, Bitmiş, Vefat Etmişti KAYSERİ'de TOKİ konutları bilgilendirme toplantısında konuşan Ak Partili Yalçın Akdoğan, "Mevcut sistem devam etse, Erdoğan olmasa bu sistem yürür mü? Bu sistem vefat etmişti, bitmişti.
 • 26 Mart 2017 17:02 AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş Elitaş ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Kocasinan ilçesi Oto Servisleri Sitesi'nde düzenlenen 1
 • 26 Mart 2017 16:52 Dha Yurt Bülteni-8 -Protokol üyeleri-Eren Erdem'in konuşması(Haber-Kamera: Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),-===================================================3)ESKİ BAŞBAKAN YARDIMCISI AKDOĞAN: MEVCUT SİSTEM, BİTMİŞTİ, VEFAT ETMİŞTİESKİ Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 16 Nisan'da yapılacak referandum yaklaştıkça, (Referandumda evet çıktı diyelim, Erdoğan'dan sonra ne olacak) diye söylentiler çıkardığını belirterek, "Ben de diyorum ki, haydi bu referandumu unutun
 • 26 Mart 2017 15:49 Yalçın Akdoğan: Mevcut Sistem, Bitmiş, Vefat Etmişti Yalçın Akdoğan: Mevcut Sistem, Bitmiş, Vefat Etmişti KAYSERİ'de TOKİ konutları bilgilendirme toplantısında konuşan Ak Partili Yalçın Akdoğan, "Mevcut sistem devam etse, Erdoğan olmasa bu sistem yürür mü? Bu sistem vefat etmişti, bitmişti.
 • 26 Mart 2017 14:53 AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş Açıklaması Elitaş ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Kocasinan ilçesi Oto Servisleri Sitesi'nde düzenlenen 1
 • 20 Mart 2017 10:59 Pursaklar 16 Nisan'da Türkiye Rekoru Kıracak Pursaklar 16 Nisan'da Türkiye Rekoru Kıracak AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan “Pursaklar’dan Türkiye rekoru bekliyoruz” dedi.
 • 19 Mart 2017 18:07 AK Parti Akyurt Mitingi AK Parti Akyurt Mitingi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, halk oylamasının önemine vurgu yaparak, "Bu seçim Türkiye'nin geleceği için çok önemli, Türkiye için bir hayat meselesi." dedi.
 • 18 Mart 2017 19:28 AK Parti Milletvekili Akdoğan Kızılcahamam'da AK Parti Milletvekili Akdoğan Kızılcahamam'da AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Kızılcahamam ilçesini ziyaret etti.
 • 08 Mart 2017 23:37 Kocasakal: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin İsim Babası Fetullah Gülen Kocasakal: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin İsim Babası Fetullah Gülen 'YALÇIN AKDOĞAN İLE TARTIŞMAYI ÇOK ARZULARIM'Ak Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ile bir progdamda tartışmayı istediğini belirten Kocasakal, şunları söyledi: "Yalçın Akdoğan'ı izledim, notlar aldım
 • 08 Mart 2017 23:36 Konya - Kocasakal Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Isim Babası Fetullah Gülen Konya - Kocasakal Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Isim Babası Fetullah Gülen "YALÇIN AKDOĞAN İLE TARTIŞMAYI ÇOK ARZULARIM"Ak Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ile bir progdamda tartışmayı istediğini belirten Kocasakal, şunları söyledi: "Yalçın Akdoğan'ı izledim, notlar aldım
 • 08 Mart 2017 23:22 Kocasakal: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin İsim Babası Fetullah Gülen Kocasakal: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin İsim Babası Fetullah Gülen 'YALÇIN AKDOĞAN İLE TARTIŞMAYI ÇOK ARZULARIM'Ak Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ile bir progdamda tartışmayı istediğini belirten Kocasakal, şunları söyledi: "Yalçın Akdoğan'ı izledim, notlar aldım
 • 08 Mart 2017 11:06 15 Mahalle Esnafı Kahvaltıda Bir Araya Geldi 15 Mahalle Esnafı Kahvaltıda Bir Araya Geldi Düzenlenen programa AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri, çeşitli iş kollarında hizmet veren Mamaklı esnaf katıldı
 • 04 Mart 2017 15:09 Yalçın Akdoğan: Yalçın Akdoğan: "Yeni Anayasa, Güçlü Türkiye"Yi Anlattı AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi ile Türkiye’nin Avrupa’ya örnek teşkil edeceğini söyledi.
 • 04 Mart 2017 14:27 Cumhurbaşkanlığı Sistemi İle Türkiye Avrupa'ya Örnek Teşkil Edecek Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Şehir Konferanslarına konuk olan AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Yeni Anayasa, Güçlü Türkiye"yi anlattı.
 • 04 Mart 2017 02:55 AK Parti Ankara Milletvekili Akdoğan AK Parti Ankara Milletvekili Akdoğan AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Almanya'nın demokratik bir toplantı yapılmasına dahi izin vermediğini belirterek, "Güya ileri demokrasinin olduğu bir ülke. Bir taraftan da terör örgütlerine kol kanat geriyor ve onların faaliyetlerini yapmasına izin veriyor.
 • 03 Mart 2017 23:45 Yalçın Akdoğan'a, Kürdistan Bayrağı Tepkisi Yalçın Akdoğan'a, Kürdistan Bayrağı Tepkisi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Konya'da 'Yeni Anayasa ve Güçlü Türkiye' adlı programda bir kadın izleyicinin Irak Kürdistan Bölgesel Yönetim Başkanı Mesut Barzani'nin Türkiye ziyaretinde Kürdistan bayrağı asılmasına tepkisiyle karşılaştı.
 • 03 Mart 2017 23:44 Konya Yalçın Akdoğan'a, Kürdistan Bayrağı Tepkisi Konya Yalçın Akdoğan'a, Kürdistan Bayrağı Tepkisi Yalçın Akdoğan'a, Kürdistan Bayrağı tepkisiAK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Konya'da 'Yeni Anayasa ve Güçlü Türkiye' adlı programda bir kadın izleyicinin Irak Kürdistan Bölgesel Yönetim Başkanı Mesut Barzani'nin Türkiye ziyaretinde asılan Kürdistan bayrağına tepkisiyle karşılaştı.