SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri

 • 28 Nisan 2019 17:44 Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın Acı Günü Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın Acı Günü TBMM 24. ve 25. dönem AK Parti Ankara Milletvekili, 62'nci hükümette Başbakan Yardımcısı olarak görev yapan Yalçın Akdoğan'ın teyzesi vefat etti.
 • 02 Kasım 2018 15:37 Yalçın Akdoğan, Yalçın Akdoğan, "Fetö Ağzıyla Konuşması Kabul Edilemez" AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "FETÖ ağzıyla bir milletvekilinin konuşması kabul edilemez bir durum.
 • 02 Kasım 2018 15:24 Yalçın Akdoğan, Yalçın Akdoğan, "Fetö Ağzıyla Konuşması Kabul Edilemez" Yalçın Akdoğan, "FETÖ ağzıyla konuşması kabul edilemez" "Milletimizin bu konudaki yüksek hassasiyetine karşı çok büyük bir saygısızlık olarak görüyorum.
 • 02 Kasım 2018 15:09 Saadet Parti'li Cihangir İslam'ın Sözlerine Tepkiler AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "FETÖ ağzıyla bir milletvekilinin konuşması kabul edilemez bir durum.
 • 31 Ekim 2018 18:12 Yalçın Akdoğan'dan Başkan Polat'a Ziyaret AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı makamında ziyaret etti.
 • 30 Eylül 2018 15:57 Yalçın Akdoğan'ın Kilis Ziyareti Esnasında Roketle Vurulan Cami Restore Edildi Yalçın Akdoğan'ın Kilis Ziyareti Esnasında Roketle Vurulan Cami Restore Edildi Yalçın Akdoğan'ın Kilis ziyareti esnasında roketle vurulan cami restore edildi Dönemin Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın Kilis Valiliğinde toplantı yaptığı sırada terör örgütü DEAŞ tarafından yapılan roketli saldırıda isabet alan Tekya Camisi, restore edilerek ibadete açıldıKİLİS -...
 • 30 Eylül 2018 14:49 Kilis'te Roketle Vurulan Cami Restore Edildi Kilis'te Roketle Vurulan Cami Restore Edildi Dönemin Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın Kilis Valiliğinde toplantı yaptığı sırada terör örgütü DEAŞ tarafından yapılan roketli saldırıda hasar gören Tekya Camii, restore edilerek ibadete açıldı.
 • 07 Temmuz 2018 16:39 TBMM'de 27. Dönem Başladı - Gültekin Uysal-İlknur İnceöz-Yalçın Akdoğan-Koray Aydın TBMM'de 27. Dönem Başladı - Gültekin Uysal-İlknur İnceöz-Yalçın Akdoğan-Koray Aydın AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan yemin etti
 • 12 Haziran 2018 14:56 Yalçın Akdoğan: Yalçın Akdoğan: "Fetö Tehlikesini Bertaraf Edebilecek Tek Lider Tayyip Erdoğan'dır" AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Binlerce sebep olmasa dahi, tek bir sebep 'Niçin Tayyip Erdoğan?' sorusuna karşılık gelir. O da FETÖ gibi büyük bir tehlikeyi ancak Tayyip Erdoğan gibi bir liderin bertaraf edebileceği gerçeğidir.
 • 02 Haziran 2018 09:41 Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu Gölbaşı Belediyesi Balalıları İftar Sofrasında Buluşturdu Dönem vekil adayı Yalçın Akdoğan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan, Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihat Yıldırım, siyasi parti temsilcileri ve pek çok Balalı katıldı
 • 31 Mayıs 2018 12:40 Gölbaşı'nda Kültür Merkezi Açılışı Merkezde düzenlenen iftar yemeğine katılan AK Parti Milletvekili Yalçın Akdoğan, ramazan ayının birlik beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Bugünleri fırsat bilelim
 • 31 Mayıs 2018 11:38 Tulumtaş Kültür Merkezi İftar Programıyla Açıldı Tulumtaş Kültür Merkezi'nin açılışınaGölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Selim Ak Ceylan, eski Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı
 • 11 Nisan 2018 09:57 Baba ve İki Oğluna Fetö'den Hapis Cezası ERZURUM'da görülen FETÖ/PDY davalarında örgüte ait şirket, dernek ve yurtta yöneticilik yapan baba Nurettin Doğan ile katip oğlu Yasin Doğan 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 6'şar yıl 3'er ay, aynı suçtan doktor oğlu Çetin Doğan ise 7,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 31 Mart 2018 18:03 Kırşehir'de "Ak Parti Siyaset Akademisi" Programı Yalçın Akdoğan konferans verdi
 • 31 Mart 2018 17:09 AK Parti Kırşehir Siyaset Akademisi Programına Yalçın Akdoğan Konuk Oldu AK Parti Kırşehir Siyaset Akademisi Programına Yalçın Akdoğan Konuk Oldu AK Parti Siyaset Akademisi programının dördüncü hafta konuğu, önceki dönem Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Doç. Dr. Yalçın Akdoğan oldu.
 • 13 Mart 2018 12:09 Lider, Siyasi Liderlik ve Erdoğan Lider, Siyasi Liderlik ve Erdoğan"(1) AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Dünya genelinde yaşanan iç savaşlar, çatışmalar, yoksulluk ve ayrımcılık gibi sorunların kaynağında siyaset kurumunun çözüm üretememesi ve yöneticilerin liderlik ortaya koyamaması yatıyor.
 • 13 Mart 2018 11:45 Lider, Siyasi Liderlik ve Erdoğan Lider, Siyasi Liderlik ve Erdoğan"(2) AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Dünya genelinde yaşanan iç savaşlar, çatışmalar, yoksulluk ve ayrımcılık gibi sorunların kaynağında siyaset kurumunun çözüm üretememesi ve yöneticilerin liderlik ortaya koyamaması yatıyor.
 • 24 Ocak 2018 19:48 Alt Geçitte Tartıştığı Husumetlisini Öldürdü İZMİR'in Çiğli ilçesinde, E.M. (16), aralarında husumet bulunan Yasin Doğan'ı (23), karşılaştığı alt geçitte çıkan tartışma sonucu bıçaklayarak öldürdü.
 • 24 Ocak 2018 16:43 İzmir'de Cinayet İzmir'in Çiğli ilçesinde 16 yaşındaki bir çocuk, aralarında husumet olduğu ileri sürülen kişiyi bıçakla öldürdü.
 • 16 Ocak 2018 17:21 Otoparkta Bulunan Bebeğin Anne Babası Bulundu Otoparkta Bulunan Bebeğin Anne Babası Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 16:37 Güncelleme - Mersin'de Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 13:40 Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 13:13 Mersin'de Otoparkta Yeni Doğmuş Bebek Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesindeki belediye otoparkında battaniyeye sarılı halde yeni doğmuş bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 12:14 Belediye Otoparkında Bir Haftalık Bebek Bulundu Belediye Otoparkında Bir Haftalık Bebek Bulundu Belediye otoparkında bir haftalık bebek bulundu Doktor kontrolünün ardından henüz bir haftalık ve cinsiyetinin kız olduğu belirtilen bebek hastanenin yoğun bakım ünitesine alındıMERSİN - Mersin'in Erdemli ilçesinde belediye otoparkında bir haftalık olduğu belirtilen bir bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 11:52 Belediye Otoparkında Bulundu Belediye Otoparkında Bulundu Mersin'in Erdemli ilçesinde belediye otoparkında bir haftalık olduğu belirtilen bir bebek bulundu.
 • 16 Ocak 2018 11:50 Belediye Otoparkında Bir Haftalık Kız Bebek Bulundu Belediye Otoparkında Bir Haftalık Kız Bebek Bulundu Mersin'de belediyenin otoparkında terk edilmiş halde bir haftalık kız bebek bulundu. Hastaneye kaldırılan bebek, tedavi altına alındı.
 • 06 Ocak 2018 12:40 Kültürümüz Yaşadıkça Örgü Yaşayacak Kültürümüz Yaşadıkça Örgü Yaşayacak Kışın vazgeçilmezi ve Anadolu’nun yüzlerce yıllık kültürü olan el örgüsü işler hâlâ giyim kuşamın bir parçası olmaya devam ediyor.
 • 30 Aralık 2017 17:23 Yalçın Akdoğan Gebze'de Konferans Verdi Yalçın Akdoğan Gebze'de Konferans Verdi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Gebze Belediyesinin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında “Liderlik ve Erdoğan” konulu bir konferansta Gebzelilerle bir araya geldi.
 • 23 Aralık 2017 22:16 AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, bir düğün salonunda düzenlenen kongrede yaptığı konuşmada, "Son dönem bölgemizde bir sürü şey oldu
 • 23 Aralık 2017 21:13 AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, bir düğün salonunda düzenlenen kongrede yaptığı konuşmada, "Son dönem bölgemizde bir sürü şey oldu
 • 23 Aralık 2017 18:58 AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi Yapıldı Olağan Kongresine eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ankara Milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, Ertan Aydın, Emrullah İşler, AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, ilçe başkanları ve partililer katıldı
 • 19 Aralık 2017 21:14 Deniz Gezmiş Tartışmasına Yalçın Akdoğan da Dahil Oldu: Erdoğan Devrimcidir! Deniz Gezmiş Tartışmasına Yalçın Akdoğan da Dahil Oldu: Erdoğan Devrimcidir! Erdoğan'ın Deniz Gezmiş'e benzetilmesine eski danışmanı Yalçın Akdoğan, "Erdoğan devrimcidir" yanıtını verdi. Akdoğan ayrıca Erdoğan'ın Atatürk gibi "Karizmatik lider" olduğunu da söyledi.
 • 15 Aralık 2017 15:58 İstanbul'da Yapılan İit Toplantısının Ardından AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasına ilişkin, "Anlaşılıyorki bölgede herkesin bir şekilde sindirilmek istenmesinin sebebi böyle bir karar için arazi temizliği yapmakmış.
 • 25 Kasım 2017 17:08 Siyasi Liderlik ve Erdoğan" Konferansı Bir otelde gerçekleştirilen konferansta konuşan eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Sakarya'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti
 • 25 Kasım 2017 17:03 Akdoğan: Akdoğan: "Siyasetin Amacı Adaleti Tesis Etmektir" Eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, ‘Siyasi Liderlik ve Erdoğan’ başlıklı konferans için Sakarya’ya geldi.
 • 18 Kasım 2017 11:47 Havalar Soğudu Boza Üretimi Başladı Havalar Soğudu Boza Üretimi Başladı Dükkana neredeyse her gün boza içmeye gelen eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın babası Reşat Akdoğan ise 72 yaşında olduğunu aktararak, "Zindeliğimi, gücümü bu bozaya borçluyum her gün bir bardak içerim
 • 18 Kasım 2017 11:17 Havalar Soğudu Boza Üretimi Başladı Dükkana neredeyse her gün boza içmeye gelen eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın babası Reşat Akdoğan ise 72 yaşında olduğunu aktararak, "Zindeliğimi, gücümü bu bozaya borçluyum her gün bir bardak içerim
 • 30 Eylül 2017 10:06 AK Parti Saruhanlı İlçe 6. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Saruhanlı İlçe 6. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Saruhanlı ilçe teşkilatının 6. Olağan Kongresine katılan AK Parti Ankara Milletvekili ve eski başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan dünyada tek bir girişimle bile yönetimlerin devrildiğini ancak Türkiye’de birçok olay yaşanmasına rağmen yönetimin devrilmediğini söyledi.
 • 25 Ağustos 2017 17:05 Erdoğan, Cuma Namazını Torunuyla Kıldı Erdoğan, Cuma Namazını Torunuyla Kıldı  Torunuyla birlikte Dolmabahçe'deki Bezmi Alem Valide Sultan Camii'nde Cuma namazını kılan Erdoğan'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da eşlik etti
 • 25 Ağustos 2017 16:58 Dha İstanbul - Erdoğan Cuma Namazını Torunuyla Kıldı  Torunuyla birlikte Dolmabahçe'deki Bezmi Alem Valide Sultan Camii'nde Cuma namazını kılan Erdoğan'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da eşlik etti
 • 07 Ağustos 2017 13:00 Başkan Kartal, Kadın Judocuları Kabul Etti Türkiye Şampiyonası ve uluslararası organizasyonlarda madalya kazanan Etimesgut Belediyespor'un kadın judocularını, kulüp başkanı Hasan Kartal kabul etti.
 • 19 Temmuz 2017 21:13 Erzurum'da Fetö/pdy Davası Erzurum'da Fetö/pdy Davası Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, örgüt evlerinde kaldığı, sohbetlere katıldığı ve örgüt abisi olarak nitelendirilen kişilerin sorumluluğu altında örgüt içerisinde bulunduğu iddiasıyla meslekten ihraç edilen zabıt katibi...
 • 12 Temmuz 2017 04:38 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Bu millet bu ihanet girişimine 'dur' dedi.
 • 28 Haziran 2017 15:08 Başkan Yalçın'ın Ziyaretleri Başkan Yalçın'ın Ziyaretleri Yalçın, ilk olarak Yaşlılar Evi'ni, ardından eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan'ın babası Reşit Akdoğan ve annesi Fatma Akdoğan'ı ziyaret etti
 • 12 Haziran 2017 11:23 Başkan Yalçın ve Milletvekili Eldemir'den Akdoğan Ailesine Ziyaret Başkan Yalçın ve Milletvekili Eldemir'den Akdoğan Ailesine Ziyaret AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ve Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan’ın ailesini ziyaret etti.
 • 09 Nisan 2017 11:57 Yalçın Akdoğan Kitabını İmzaladı Yalçın Akdoğan Kitabını İmzaladı İzmit Belediyesi, TÜGVA ve Yeni Nesil Gençlik Vakfı işbirliğinde düzenlenen program kapsamında Başbakan eski Yardımcısı, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan kitabını imzaladı.
 • 08 Nisan 2017 19:25 Halk Oylamasına Doğru - AK Parti Milletvekili Akdoğan - Kocaeli Halk Oylamasına Doğru - AK Parti Milletvekili Akdoğan - Kocaeli AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Türkiye'yi 3 kat büyüttük, belki 6 kat büyütecektik. Daha büyük hedeflere, büyük Türkiye idealine bu sistem bizi taşımıyor.
 • 08 Nisan 2017 17:14 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Türkiye'yi 3 kat büyüttük, belki 6 kat büyütecektik. Daha büyük hedeflere, büyük Türkiye idealine bu sistem bizi taşımıyor.
 • 07 Nisan 2017 12:41 Yalçın Akdoğan İzmit'e Geliyor Yalçın Akdoğan İzmit'e Geliyor AK Parti Ankara Milletvekili ve Başbakan eski yardımcısı Doç. Dr. Yalçın Akdoğan İzmit’te söyleşiye katılacak.
 • 29 Mart 2017 21:25 Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik'te Yaşayan Şehir Müzesi Açılışına Gerçekleştirdi Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik'te Yaşayan Şehir Müzesi Açılışına Gerçekleştirdi "15 Temmuz'da bu milletin asaletini, cesaretini, karakterini ortaya koyup büyük bir kurtuluş günü olmuştur" Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ise; milletin, devletin tarihinde önemli kırılma noktalarının önemli milatlar olduğunu belirtti