AK Parti İlçe Başkanı, Belediye Başkanı Turanlı'yı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti İlçe Başkanı, Belediye Başkanı Turanlı'yı Ziyaret Etti

03.01.2012 12:40
AK Parti İlçe Başkanı, Belediye Başkanı Turanlı'yı Ziyaret Etti

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Reşat Turanlı, Belediye Başkanı Yusuf Turanlı'yı ziyaret etti.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Reşat Turanlı, Belediye Başkanı Yusuf Turanlı'yı ziyaret etti.

İlçe Başkanı Reşat Turanlı ziyarette, Belediye Başkanı Yusuf Turanlı'nın ilçeye önemli hizmetler verdiğini belirtti.

Çalışmalarında Belediye Başkanı Turanlı ile birlikte hareket ettiklerini, bundan sonra da belediyeye destek olacaklarını ifade eden Reşat Turanlı, "Bundan sonra da hep birlikte hareket edip ilçemizi en iyi noktalara getireceğiz" dedi.

Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı da ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi, yeni seçilen parti yönetimine başarılar diledi.

İlçenin yapılan hizmetlerle daha da gelişeceğini dile getiren Turanlı, "Biz AK Parti ile birlikte bu koltukta oturmaya başladık. Bir başarı varsa bu hepimizin tüm Ak Parti ailesinin başarısıdır" diye konuştu.

- ADIYAMAN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bir iddia daha! Bülent Uygun'un AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı konuşuluyor Bir iddia daha! Bülent Uygun'un AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı konuşuluyor Teknik direktör Bülent Uygun'un AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı iddia edildi Teknik direktör Bülent Uygun'un AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı iddia edildi Kılıçdaroğlu'nun 'TBMM tutanağındaki Kürtçe' iddialarına, AK Partili Bülent Turan paylaştığı belgeyle yanıt verdi Kılıçdaroğlu'nun 'TBMM tutanağındaki Kürtçe' iddialarına, AK Partili Bülent Turan paylaştığı belgeyle yanıt verdi

Son Dakika Yerel AK Parti İlçe Başkanı, Belediye Başkanı Turanlı'yı Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement