AK Parti Kırkağaç Teşkilatı Üyesi Kadınlardan Aşure Etkinliği - Son Dakika
Yerel

AK Parti Kırkağaç Teşkilatı Üyesi Kadınlardan Aşure Etkinliği

AK Parti Kırkağaç Teşkilatı Üyesi Kadınlardan Aşure Etkinliği

AK Parti Kırkağaç Teşkilatı tarafından düzenlenen aşure etkinliği vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

15.11.2013 11:06
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Kırkağaç Teşkilatı tarafından düzenlenen aşure etkinliği vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Parti binası önünde düzenlenen Aşure hayrına, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Belediye Başkan aday adayları Hasan Karaosmanoğlu ve Mehmet Candan, Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Aşure dağıtımı öncesi konuşan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen "Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Muharrem ayı içerisinde bulunuyoruz. Bu ayın ülkemize İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyor, bu aşurenin ülkemiz için hepimiz için birlik ve beraberliklere vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Öztürk de, "Muharrem ayı nedeniyle aşure etkinliği düzenleyen, bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Muharrem bizim inancımızda çok önemli bir yere sahip. Aşurede aynı şekilde geleneğimizde olan bir yemektir. Hz. Hüseyin'lere Hz. Hasanlara rahmet diliyorum. Her gün her yer Kerbela olsun, her gün aşure olsun. Her gördüğümüzü Hızır bilelim, her geceyi de kadir olarak yaşayalım" şeklinde konuştu. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Kırkağaç Teşkilatı Üyesi Kadınlardan Aşure Etkinliği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement