Son dakika Fethi Yaşar haberleri, Fethi Yaşar son dakika, son dakika Fethi Yaşar

Son Dakika Fethi Yaşar Haberleri

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Gıda Toplantıcıları İstişare Toplantısı'na katıldı
  16 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Gıda Toplantıcıları İstişare Toplantısı'na katıldı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle Belediye Başkanı adayı Fethi Yaşar'la birlikte Gıda Toptancıları İstişare Toplantısı'na katıldı. Yavaş, toplantıda yaptığı konuşmada, hizmet etmeye geldiklerini ve vatandaşın parasını israf etmeden harcamaya çalıştıklarını vurguladı.

 • Yenimahalle ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Şentepe Pazarı'nı Ziyaret Etti
  15 Şub Yenimahalle ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Şentepe Pazarı'nı Ziyaret Etti

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Şentepe Pazarı'nı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve çalışmaları inceledi.

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: Önce İnsan İçin Varız
  03 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: Önce İnsan İçin Varız

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, belediyenin betondan ve plastikten ibaret olmadığını, içinde insan olmayan hiçbir projenin belediye yönetiminde yer almadığını vurguladı. Yavaş, şeffaf yönetim anlayışıyla Ankara'yı tanıştırdıklarını ve hesap verilebilirlik ilkesine önem verdiklerini belirtti. Ayrıca, sosyal destek konusunda Keçiören Belediyesi ile aralarında büyük fark olduğunu ifade etti ve kentin çeşitli noktalarında yapılan projelerin taklit edildiğini söyledi. Yavaş, Ankara'da herkesin iyi yaşamaya mecbur olduğunu vurguladı.

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: 'Önce insan için varız'
  03 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: 'Önce insan için varız'

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, belediyenin betondan ve plastikten ibaret olmadığını, içinde insan olmayan hiçbir projenin belediye yönetiminde yer almadığını vurguladı. Yavaş, şeffaf yönetim anlayışıyla Ankara'yı tanıştırdıklarını ve vatandaşların harcanan paraların hesabını verebilmesi için çeşitli uygulamaları hayata geçirdiklerini belirtti. Ayrıca, sosyal destek konusunda Keçiören Belediyesi ile aralarında büyük fark olduğunu ifade ederek, kentin herkesin iyi yaşamaya mecbur olduğunu vurguladı.

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: 'Önce insan için varız'
  03 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: 'Önce insan için varız'

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, belediyenin şeffaf yönetim anlayışıyla hareket ettiğini ve insan odaklı projelerin öncelikli olduğunu vurguladı. Yavaş, Ankara'da gerçekleştirdikleri hizmet ve projelerin detaylarının web sayfası ve mobil uygulama üzerinden görülebileceğini belirtti.

 • Yenimahalle Belediyesi Vatandaşların Taleplerini Kayıt Altına Almaya Devam Ediyor
  01 Şub Yenimahalle Belediyesi Vatandaşların Taleplerini Kayıt Altına Almaya Devam Ediyor

  Yenimahalle Belediyesi, 2013 yılında kurulan 'Fethi Başkan Yenimahalle'yi Dinliyor' ekibi ile vatandaşların taleplerini elektronik ortamda kayıt altına almaya devam ediyor. Ekibin amacı, vatandaşların şikayetlerini kısa zamanda çözüme kavuşturmak ve ilgili birim müdürlükleri ile iletişim kurarak vatandaşın yönetime katılmasını sağlamaktır. Belediye Başkanı Fethi Yaşar, projenin önemine vurgu yaparak, vatandaş odaklı hizmet üretmeyi amaçladıklarını belirtti. Saha ekibi, 13 yılda 4'üncü kez her haneyi dolaşarak belediye hizmetlerinin vatandaşa ulaşmasına katkıda bulundu.

 • Yenimahalle Belediyesi Anadolu Mahallesi'nde Yenimahalle Evi'ni hizmete açtı
  22 Oca Yenimahalle Belediyesi Anadolu Mahallesi'nde Yenimahalle Evi'ni hizmete açtı

  Yenimahalle Belediyesi, Anadolu Mahallesi'ne konumlandırdığı Yenimahalle Evi'ni hizmete açtı. Açılış törenine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve birçok katılımcı katıldı. Yenimahalle Evi, Anadolu ve Güzelyaka Mahallesi sakinlerine hizmet verecek ve sosyal etkinliklerin gerçekleştirileceği bir merkez olacak.

 • Yenimahalle Belediyesi Okuma Yazma Kurslarından 120 Kursiyer Mezun Oldu
  18 Oca Yenimahalle Belediyesi Okuma Yazma Kurslarından 120 Kursiyer Mezun Oldu

  Yenimahalle Belediyesi'nin Meslek Edindirme ve Hobi Kursları (YENİMEK) bünyesinde düzenlenen okuma yazma kursunda eğitim alan 120 kursiyer mezuniyet sevinci yaşadı. 2009 yılından bu yana yaklaşık 7 bin kursiyerin mezun olduğu kurslarda, en küçüğü 29 en büyüğü 85 yaşında olan kursiyerler, mezuniyet töreninde kep attı. Törene Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Gökay Yıldırım ve kursiyerlerin yakınları da katıldı. Başkan Yaşar, törende yaptığı konuşmada okumanın önemine vurgu yaparak, Yakacık bölgesine bir kreş ve yüzme havuzu yapacaklarını müjdeledi.

 • Yenimahalle Belediyesi Okuma Yazma Kursu Mezunları Karnelerini Aldı
  17 Oca Yenimahalle Belediyesi Okuma Yazma Kursu Mezunları Karnelerini Aldı

  Yenimahalle Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen okuma yazma kursunu başarıyla tamamlayan her yaştan 120 kursiyer karnelerini aldı. Kursiyerler, mezuniyet töreniyle karne alıp kep attılar.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' seçildi
  15 Oca Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' seçildi

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Burak Akan başkanlığında düzenlenen Mood Ödülleri'nde 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' seçildi. Yaşar, ödül töreninde birlik ve beraberlik mesajı vererek, Yenimahalle'nin gelişimine ve kültüre verdiği önemi vurguladı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar: 'Kimseyi ayırt etmeden herkese eşit hizmet götürmek zorundayız'
  08 Oca Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar: 'Kimseyi ayırt etmeden herkese eşit hizmet götürmek zorundayız'

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, her mahalleye eşit hizmet ettiklerini ve belediyeye siyaset sokmadıklarını belirterek, Yenimahalle'yi barışın ve huzurun kenti haline getirdiklerini söyledi. Yaşar, Yenimahalle'nin gelişmişlik seviyesinin 15 yılda 5. sıraya yükseldiğini ve ilçeyi daha da geliştirmek için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2024 yerel seçimlerinde tekrar aday gösterildi
  29 Ara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2024 yerel seçimlerinde tekrar aday gösterildi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde tekrar aday gösterilen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın adaylığı düzenlenen törenle açıklandı. Yaşar, daha önceki seçimlerde büyük farkla kazanarak belediyenin parasını israf etmeyen, herkesin derdine koşan ve şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hizmet veren bir başkan olarak tanımlandı. Yaşar, Yenimahalle'nin gelişimini sürdürmek ve kenti daha ileriye taşımak için aday olduğunu belirtti.

 • Yenimahalle Belediyesi, Batıkent'te 250 fidanı toprakla buluşturdu
  21 Ara Yenimahalle Belediyesi, Batıkent'te 250 fidanı toprakla buluşturdu

  Yenimahalle Belediyesi, Türk Toraks Derneği iş birliğiyle Batıkent İlkyerleşim Mahallesi'nde 250 fidanı toprakla buluşturdu. Belediye Başkanı Fethi Yaşar, çevreyi korumak ve yeşil alanları artırmak için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • Şentepe Spor Kulübü Şampiyonluk Kupasını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Kaldırdı
  20 Ara Şentepe Spor Kulübü Şampiyonluk Kupasını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Kaldırdı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe Spor Kulübü'nün sporcuları ve aileleriyle kupa töreninde bir araya geldi. Başkan Yaşar, U15 takımı, U12 takımı ve U11 gençlerini tebrik ederek, gerçekleştirdikleri projelerin halka olan faydasını vurguladı. Şentepe Spor Kulübü Başkanı Dursun Acar ise Yaşar'a verdiği desteklerden dolayı minnettar olduklarını belirtti.

 • Yenimahalle Belediyesi Kalite Sınavından Geçti
  08 Ara Yenimahalle Belediyesi Kalite Sınavından Geçti

  Yenimahalle Belediyesi, TSE'nin denetimleri sonucunda kalite sınavından başarıyla geçti. Belediye Başkanı Fethi Yaşar, standartlara uygun çalışmanın önemini vurgulayarak, TSE ekibine teşekkür etti.

 • Mansur Yavaş: 'Cumhuriyete Sonuna Kadar Sahip Çıkacağız, Kutlamayanlara İnat Daha Fazla Kutlayacağız'
  28 Eki Mansur Yavaş: "Cumhuriyete Sonuna Kadar Sahip Çıkacağız, Kutlamayanlara İnat Daha Fazla Kutlayacağız"

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Yok olduğu iddia edilen bir ülkeden kurulan cumhuriyet öyle gelişti ki şimdi dünyaya bilim ihraç eder hale geldi. Bu nedenle Cumhuriyete sonuna kadar sahip çıkacağız, kutlamayanlara inat daha fazla kutlayacağız. Cumhuriyeti koruma, sahip çıkma görevi bizdeydi, şimdi 2000'li yılların çocukları cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Cumhuriyetimize sahip çıkacak" dedi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ise "Bir arada ve kardeşçe bu ülkenin dağı, taşı, toprağı ve ağacı için bir araya gelebilen Atatürk gençliği var, hep olacak. Onu bu milletin kalbinden söküp atmak isteyenler, küçümsemek isteyenler hep olacak ancak biz onlara Gazi Mustafa Kemal Atatürk demeyi mutlaka öğreteceğiz" diye konuştu.

 • Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Sanayicilerle Buluştu
  15 Eyl Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Sanayicilerle Buluştu

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM yönetim binasında sanayicilerin isteklerini ve taleplerini dinlediği toplantıya katıldı. Yaşar, sanayicilerin memnuniyetini dile getirerek, esnaflıktan gelen bir belediye başkanı olarak esnafın sorunlarını iyi bildiğini belirtti. Ayrıca, Yenimahalle'ye yapılan yatırımlardan ve başarılardan da bahsetti.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Muhtar ve Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
  23 Ağu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Muhtar ve Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçe genelinde muhtar ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Yaşar, muhtarlarla yapılan görüşmelerin ardından Ata Mahallesi'nde faaliyet gösteren esnafla bir araya gelerek yapılan belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, vatandaşların ekonomik zorluklarını da dile getiren Yaşar, üretimi ön plana çıkarmak gerektiğini vurguladı.

 • AHİD Ankaralı vatandaşlara aşure dağıttı
  19 Ağu AHİD Ankaralı vatandaşlara aşure dağıttı

  AHİD (Ankaralılar Derneği), geleneksel aşure dağıtma gününde Ankaralı yüzlerce vatandaşa ve çocuklara aşure dağıttı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da etkinliğe katılarak aşure dağıttı. AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, yüzlerce vatandaşın katılımından mutlu olduklarını belirterek, aşure dağıtma gününün geleneksel olarak her sene düzenlendiğini ve bu etkinlikle İslam ailesine huzurun gelmesini temenni ettiklerini ifade etti. AHİD, Ankara'da köklü bir sivil toplum kuruluşu olarak haftanın 6 günü açık olduğunu ve çeşitli etkinlikler düzenlediğini söyledi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, esnaf ve üreticileri ziyaret ediyor
  14 Ağu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, esnaf ve üreticileri ziyaret ediyor

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçe genelinde esnaf ve üreticilerin sıkıntılarına yerinde çözüm bulmak adına gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Yaşar, Karşıyaka Mezarlığı bölgesinde faaliyet gösteren mermerci esnafı ile bir araya gelerek sorunları yerinde tespit etti. Başkan Yaşar, esnafın sorunlarını çözmek için gereken özveriyi gösterdiklerini ve desteklerinin süreceğini belirtti. Mermerci esnafı ise Yaşar'a teşekkür ederek, kendilerine verdiği destekten memnuniyetlerini dile getirdi.

 • Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, dolmuş duraklarını ziyaret etti
  01 Ağu Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, dolmuş duraklarını ziyaret etti

  Ankara'nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe ve Yenibatı Mahallesi'nde bulunan dolmuş duraklarını ziyaret ederek dolmuşçu esnafının sıkıntılarını dinledi. Yaşar, esnafa sıkıntıların atlatılacağı mesajını verdi ve üretim ekonomisine geçme gerekliliğine vurgu yaptı. Dolmuş durağı esnafı ise Yaşar'ın desteğinden dolayı teşekkür etti.

 • Başkentliler Yakacık mesire alanına akın etti
  28 Tem Başkentliler Yakacık mesire alanına akın etti

  Ankara'da aşırı sıcaklardan bunalan Başkentliler, Yenimahalle'de bulunan Yakacık mesire alanına akın etti. 146 bin metrekare alana sahip olan mesire alanında çeşitli aktiviteler ve dinlenme alanları bulunuyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, tüm başkentlileri mesire alanına davet etti.

 • Ankara'nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe'deki inşaatları inceledi
  27 Tem Ankara'nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe'deki inşaatları inceledi

  Ankara'nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe'de devam eden inşaatları inceleyerek, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yaşar, Şentepe'deki esnafla da bir araya gelerek hayırlı işler diledi. Belediye Başkanı Yaşar, Şentepe Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisinin ilçenin en büyük yatırımı olduğunu belirtti ve Yenimahalle'de gerçekleştirilen projelerle mahallenin yaşam kalitesini yükselttiklerini ifade etti.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Üreticilere Destek Verdi
  23 Tem Yenimahalle Belediye Başkanı Üreticilere Destek Verdi

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Köylü ve El Emeği Pazarı'nı ziyaret ederek, üreticilere destek verdi. Yaşar, tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşları desteklemenin önemine vurgu yaparak, üretimin ekonomik krizden kurtulmanın tek yolu olduğunu belirtti. Köylü ve El Emeği Pazarı Projesi ile tarım, hayvancılık ve el sanatlarıyla uğraşan vatandaşlara büyük destek sağlandığını ifade eden Yaşar, tüm vatandaşları köylü pazarlarına gelerek üreticilere destek olmaya davet etti. Pazarlar, 31 Ekim'e kadar her salı ve perşembe günleri kurulacak.

 • Yenimahalle Belediyesi Zabıta Ekipleri Ruhsatsız Bakkala Baskın Düzenledi
  21 Tem Yenimahalle Belediyesi Zabıta Ekipleri Ruhsatsız Bakkala Baskın Düzenledi

  Yenimahalle Belediyesi zabıta ekipleri, ruhsatsız olarak faaliyet gösteren bir bakkala düzenlediği baskında tarihi geçmiş yüzlerce ürüne el koydu. Baskında çocukları tehdit eden bisküvi, çikolata, cips ve şekerleme gibi gıda maddeleri başta olmak üzere tarihi geçmiş ürünlerin satışının yapıldığı tespit edildi. Bayat ürünler Tarım İlçe Müdürlüğü ekiplerince tutanakla yediemine alınırken, iş yeri hakkında cezai işlem başlatıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, halk sağlığı ile oynayan esnaflara yönelik denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirtti.

 • Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yeni Başkent Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti
  19 Tem Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yeni Başkent Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yeni Başkent Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi. Yaşar, ekonomik sıkıntılarla mücadele için tasarruf tedbirleri konusunda makam aracını dahi kullanabileceğini belirtti.

 • Yenimahalle Belediyesi Pazar Yerlerine Güneş Enerji Panelleri Kuruyor
  06 Tem Yenimahalle Belediyesi Pazar Yerlerine Güneş Enerji Panelleri Kuruyor

  Yenimahalle Belediyesi, pazar yerlerini kapalı hale getirerek yenilenebilir enerji kullanımı için güneş enerji panelleri kuruyor. Bu proje ile enerji tasarrufu sağlanacak ve belediye bütçesine katkı sağlanacak.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamalarla taçlandıracak
  04 Tem Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamalarla taçlandıracak

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Cumhuriyet'in 100'üncü yılını açılış ve kutlamalarla taçlandıracaklarını belirterek, yaptıkları ve yapacakları projelerle Yenimahalle'ye değer katacaklarını söyledi. Başkan Yaşar, 9 günlük Kurban Bayramı tatili sonrası yoğun bir çalışma programına başlayacaklarını ve Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yaşını açılışlarla taçlandıracaklarını ifade etti. Yenimahalle'de yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi veren Yaşar, ilçede bulunan park sayısının 553'e çıktığını ve yeşil alanın 3 milyon 750 metrekareye yükseltildiğini belirtti.

 • Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu İl Yarışmasında Birinci Oldu
  28 Haz Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu İl Yarışmasında Birinci Oldu

  Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu, Ankara Batıkent'te düzenlenen il yarışmasında minikler, yıldızlar ve gençler düzenlemeli dalda birinci oldu. Ekip, Bursa ve Antalya yörelerinden performans sergileyerek bölge finaline katılmaya hak kazandı. Hedefleri Türkiye finali olan topluluk üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı'na teşekkür etti. Başkan Yaşar ise halk danslarının kültürlerini devam ettirmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

 • Yenimahalle Belediyesi İkinci Bahar Dayanışma Merkezi sakinleri dans gösterisi sergiledi
  27 Haz Yenimahalle Belediyesi İkinci Bahar Dayanışma Merkezi sakinleri dans gösterisi sergiledi

  Yenimahalle Belediyesi İkinci Bahar Dayanışma Merkezi üyeleri, Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte halk oyunları gösterisi yaptı. Belediye Başkanı Fethi Yaşar, merkezlerin 50 yaş ve üstü vatandaşların zamanlarını değerlendirmelerini sağladığını belirtti ve etkinliklerin vatandaşların kaynaşmasına vesile olduğunu söyledi.

 • Yenimahalle Belediyesi Destek Eğitim Merkezleri'nde LGS başarı oranı yüzde 55'e yakın
  26 Haz Yenimahalle Belediyesi Destek Eğitim Merkezleri'nde LGS başarı oranı yüzde 55'e yakın

  Yenimahalle Belediyesi'nin açtığı Destek Eğitim Merkezleri'nde Liselere Geçiş Sistemi'nde yüzde 55'e yakın başarı oranı yakalandı. 2023 LGS sınavına hazırlanan öğrencilerden 90'ı yüzde 15'lik dilime girerek Fen Liseleri'ne girebilme fırsatını yakaladı. Ayrıca 160'a yakın öğrenci aldıkları puanlarla Anadolu Liseleri'ne kayıt yaptırabilecek. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eğitim seviyesinin artırılması amacıyla tüm olanakların seferber edildiğini belirtti.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
  19 Haz Yenimahalle Belediye Başkanı Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Babalar Günü dolayısıyla Şehit Polis Memuru Tugay Can Kızılırmak ve Şehit Astsubay Üstçavuş Ahmet Serbes'in ailelerini ziyaret etti. Yaşar, ziyaretlerinde ailelere Kuranı Kerim, Türk Bayrağı ve şehidin fotoğrafının bulunduğu çerçeve hediye etti.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, öğrenci misafirhanesinde kalan öğrenciye doğum günü sürprizi yaptı
  19 Haz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, öğrenci misafirhanesinde kalan öğrenciye doğum günü sürprizi yaptı

  Ankara'ya okumaya gelen ancak yurtlara yerleşemeyen öğrenciler için tahsis edilen öğrenci misafirhanesinde kalan Rasim Kaya'ya doğum günü sürprizi yapıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisi olan Kaya'nın 23. yaşını kutladı. Yaşar, öğrencilere maddi kaygıları bir yana bırakarak derslerine iyi çalışmalarını, kendilerini geliştirip vatana millete hayırlı evlatlar olmalarını söyledi. Ayrıca, Yenimahalle Belediyesi'nin eğitimine devam etmekte güçlük çeken gençler için gerçekleştireceği projelerden de bahsetti.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
  19 Haz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Babalar Günü dolayısıyla Şehit Polis Memuru Tugay Can Kızılırmak ve Şehit Astsubay Üstçavuş Ahmet Serbes'in ailelerini ziyaret etti. Yaşar, ailelerle bir araya gelerek Babalar Günü'nü kutladı ve şehitlerimizi minnet ve rahmetle yad etti. Ayrıca, ailelere Kuranı Kerim, Türk Bayrağı ve şehidin fotoğrafının bulunduğu çerçeve hediye etti.

 • Yenimahalle Belediyesi Şentepe Tepekule'ye Kütüphane Açıyor
  31 May Yenimahalle Belediyesi Şentepe Tepekule'ye Kütüphane Açıyor

  Yenimahalle Belediyesi, ilçenin dokuzuncu kütüphanesini Şentepe Tepekule'ye açacak. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Türkiye'nin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmasında izlenecek tek yolun eğitim olduğunu biliyoruz. Bu nedenle konu eğitim olduğu zaman tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz" dedi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar oyunu kullandı
  28 May Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar oyunu kullandı

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin ikinci turu için sandık başına gitti. Yaşar, seçimin Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi ve herkesin sandığa gitmesi için çağrı yaptı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Oyunu Kullandı
  28 May Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Oyunu Kullandı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için oyunu kullandı. Başkan Yaşar, eşi Azize Yaşar ile birlikte Demetevler'de bulunan Şehit Hakan Ünver İmam Hatip Ortaokulu'nda oyunu kullandı. Yaşar, seçimin Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.

 • Yenimahalle Belediyesi Kreşlerindeki Minik Öğrenciler Kep Attı
  26 May Yenimahalle Belediyesi Kreşlerindeki Minik Öğrenciler Kep Attı

  Yenimahalle Belediyesi bünyesinde bulunan kreşlerde eğitim gören minik öğrenciler kep attı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve eşi Azize Yaşar'ın ev sahipliğinde Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde yapılan mezuniyet töreni etkinliklerinde minik öğrencilerin performansı beğeni topladı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Oyunu Kullandı: 'Tüm Vatandaşlarımızı Vicdanının Sesini Dinleyerek Oy Kullanmaya Davet Ediyorum'
  14 May Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Oyunu Kullandı: "Tüm Vatandaşlarımızı Vicdanının Sesini Dinleyerek Oy Kullanmaya Davet Ediyorum"

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, oyunu kullandı. Seçimlerin Türkiye’ye barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni eden Başkan Yaşar, “Tüm vatandaşlarımızı vicdanının sesini dinleyerek, çocuklarını torunlarını düşünerek oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.

 • Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Sandık Başında
  14 May Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Sandık Başında

  Fethi Yaşar ve eşi Azize Yaşar, Şehit Hakan Ünver İmam Hatip Ortaokulu'nda oylarını kullandı. Yaşar, seçimlerin ülkeye barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni etti ve tüm vatandaşları oy kullanmaya davet etti. Aynı zamanda Anneler Günü'nü kutladı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: 'Ülkemizi Ekonomik Olarak Dışa Bağımlı Olmaktan Kurtarmanın Yolu Üretmekten Geçiyor'
  12 May Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: "Ülkemizi Ekonomik Olarak Dışa Bağımlı Olmaktan Kurtarmanın Yolu Üretmekten Geçiyor"

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ankara Toptancıları (GİMAT) esnafını ziyaret etti. Başkan Yaşar, “Ülkemizi ekonomik olarak dışa bağımlı olmaktan kurtarmanın yolu üretmekten geçiyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün eşit yurttaşlık düşüncesini esas alarak durmaksızın çalışmalı ve daha fazla üreterek ekonomiyi refaha çıkarmalıyız” dedi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve milletvekili adayları ATO yönetimiyle buluştu
  11 May Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve milletvekili adayları ATO yönetimiyle buluştu

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP Ankara Milletvekili adayları, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Ankara Ticaret Odası (ATO) yönetimiyle kahvaltıda buluştu. Ankara'nın sorunları konuşuldu.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ATO Yönetimiyle Kahvaltıda Buluştu
  11 May Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ATO Yönetimiyle Kahvaltıda Buluştu

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP Ankara Milletvekili Adayları, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Ankara Ticaret Odası (ATO) yönetimiyle kahvaltıda buluştu. Ankara'nın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Ankara Hali'nde Esnaf Ziyareti Yaptı
  10 May Yenimahalle Belediye Başkanı Ankara Hali'nde Esnaf Ziyareti Yaptı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Hali'nde esnaf ziyareti yaparak tarım ülkesi olan Türkiye'nin bu hale gelmesinin üzücü olduğunu söyledi. Başkan Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu ve CHP Ankara Milletvekili adayları ile birlikte sabahın erken saatlerinde Ankara Hali'nde esnaf ziyareti yaptı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSİAD Genel Kurulu'na katıldı
  09 May Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSİAD Genel Kurulu'na katıldı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ostim Sanayici ve İş insanları Derneği'nin (OSİAD) 32'nci Olağan Genel Kurulu'na katıldı. Başkan Yaşar, Türkiye'nin bunalımlı dönemini eleştirerek, üretim ve yatırım yapmanın önemine vurgu yaptı.

 • Yenimahalle Belediyesi, sınavlara hazırlanan öğrencilere kütüphane imkanı sunuyor
  08 May Yenimahalle Belediyesi, sınavlara hazırlanan öğrencilere kütüphane imkanı sunuyor

  Yenimahalle Belediyesi, 8 ayrı noktada konumlandırdığı kütüphanelerle sınavlara hazırlanan öğrencilere hizmet veriyor. Üye olmadan faydalanılabilen kütüphanelerde öğrencilere masa düzeni, okuma köşeleri ve bilgisayar hizmeti de sunuluyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eğitime verdikleri önemi vurgulayarak ilçelerine yakışır bir Cumhuriyet Akademisi'ni hizmete açacaklarını söyledi.

 • İç Anadolu Belediyeler Birliği'nin Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı
  02 May İç Anadolu Belediyeler Birliği'nin Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

  İç Anadolu Belediyeler Birliği'nin 67. Olağan Meclis Toplantısı, Yenimahalle Belediye Başkanı ve İABB Başkanı Fethi Yaşar'ın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 7 maddelik gündem görüşülerek karara bağlandı ve birliğin üye belediye sayısı 207'ye yükseldi.

 • Yenimahalle Belediyesi 100 Yeni Yatırımı Hizmete Açtı
  30 Nis Yenimahalle Belediyesi 100 Yeni Yatırımı Hizmete Açtı

  Yenimahalle Belediyesi'nin kente kazandırdığı 100 yeni yatırım, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 'Sizin verdiğiniz yetkiyle 14 yıldır Yenimahalle'ye vefa borcumu ödüyorum' dedi.

 • Batıkent Sakinleri, Yenimahalle Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftar Yemeğinde Buluştu
  19 Nis Batıkent Sakinleri, Yenimahalle Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftar Yemeğinde Buluştu

  Ramazan ayı boyunca iftar programlarında vatandaşları bir araya getiren Yenimahalle Belediyesi, mahalle iftarında bu kez Batıkentlileri buluşturdu. İftar programında Batıkentlileri yalnız bırakmayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “İlçemizde 14 yıldır birlik, beraberlik ve hoşgörü ortamının devamlılığını sağlamak, komşuluk ilişkilerini pekiştirmek için mahalle iftarları düzenliyor, soframızı paylaşıyoruz” dedi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: 'Bugün Başımız Dik Dolaşabiliyorsak Verdiğimiz Sözleri Tuttuğumuz İçindir'
  09 Nis Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: "Bugün Başımız Dik Dolaşabiliyorsak Verdiğimiz Sözleri Tuttuğumuz İçindir"

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, üç dönemdir yaptıkları çalışmalarla ilçenin geleceğini planladıklarını belirterek, “2009 yılından itibaren kamu kaynaklarını kılı kırk yararak kullanarak bugünü kurtarmayı değil, Yenimahalle’nin geleceğine yön vermeye yönelik çalıştık. Bugün başımız dik yürüyebiliyorsak verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir. Aynı kararlılıkla çalışamaya devam edeceğiz” dedi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetimini Ağırladı
  07 Nis Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetimini Ağırladı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) ve Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ile yönetimini makamında ağırladı.

 • Başkan Yaşar, Kayserili vatandaşlarla iftarda buluştu
  03 Nis Başkan Yaşar, Kayserili vatandaşlarla iftarda buluştu

  Kayseri Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen iftar programı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 • Başkan Yaşar, Yenifakılılarla iftar sofrasında buluştu
  30 Mar Başkan Yaşar, Yenifakılılarla iftar sofrasında buluştu

  Her yıl Ramazan ayında başkent sakinlerini iftar sofralarında bir araya getiren Ankara Yenimahalle Belediyesi, Yenifakılı Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına ev sahipliği yaptı.

 • Rumelililer, Yenimahalle'de İftar Sofrasında Buluştu
  27 Mar Rumelililer, Yenimahalle'de İftar Sofrasında Buluştu

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Rumeliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından belediye Nergis Salonu’nda düzenlenen iftar davetine katıldı. Vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileyen Başkan Yaşar, “Ramazan küskünlüklerin ortadan kalktığı, barışın ve sevginin egemen kılındığı bir aydır” dedi.

 • Yenimahalle Spor Akademisi Yeni Üyelerini Bekliyor
  26 Mar Yenimahalle Spor Akademisi Yeni Üyelerini Bekliyor

  Yenimahalle Belediyesi Spor Akademisi, yeni üyelerini bekliyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Çocuklarımıza fırsat vererek içlerindeki başarılı sporcuyu Yenimahalle Belediyesi Spor Akademisi’nde keşfedebilirsiniz” dedi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Tubil'in Mutluluğunu Paylaştı
  16 Mar Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Tubil'in Mutluluğunu Paylaştı

  Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu ve TUBİL Başkanı Erol Daldaban, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

 • Başkan Yaşar, Gençlerbirliği'nin 100. yılını kutladı
  15 Mar Başkan Yaşar, Gençlerbirliği'nin 100. yılını kutladı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün 100. yılı nedeniyle düzenlenen kutlama törenine katıldı.

 • Gençlerbirliği 100. yılını kutladı
  14 Mar Gençlerbirliği 100. yılını kutladı

  - Gençlerbirliği 100. yılını kutladı Gençlerbirliği Spor Kulübü, kuruluşunun 100. yılını tesislerde taraftarları ile birlikte kutladı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fahri Yaşar: 'Ankara'nın yumuşak karnı Demetevler bölgesi'
  10 Mar Yenimahalle Belediye Başkanı Fahri Yaşar: "Ankara'nın yumuşak karnı Demetevler bölgesi"

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fahri Yaşar: "Ankara'nın yumuşak karnı Demetevler bölgesi" "İsteğimiz, hızlıca çözüm üretilmesi ve muhtemel bir deprem felaketinden vatandaşlarımızın korunmasıdır"ANKARA Ankara ve çevresinde yaşanabilecek bir deprem felaketiyle, Demetevler mevkiinde büyük bir...

 • Yenimahalle Belediyesinden Demetevler'de kentsel dönüşüm çağrısı
  10 Mar Yenimahalle Belediyesinden Demetevler'de kentsel dönüşüm çağrısı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Demetevler bölgesinin birinci öncelik arz eden dönüşüm alanlarından olduğunu belirterek, "7 mahallemizi, 2 bin 350 binamızı, 44 bin 950 konut ve 7 bin 250 ticari merkezi ilgilendiren önemli bir konu." dedi.

 • İzmit Belediye Başkanı Hürriyet'ten Yenimahalle'ye Ziyaret
  08 Mar İzmit Belediye Başkanı Hürriyet'ten Yenimahalle'ye Ziyaret

  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ‘Afet Yönetiminde Kardeş Belediyecilik’ uygulaması kapsamında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.

 • Kılıçdaroğlu'ndan Yenimahalle'deki depremzedelere ziyaret
  18 Şub Kılıçdaroğlu'ndan Yenimahalle'deki depremzedelere ziyaret

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve eşi Azize Yaşar'la birlikte afet bölgesinden Yenimahalle'ye gelen depremzede aileleri ziyaret etti.

 • 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… Fethi Yaşar: 'Bütçemizden 3 Milyon TL'lik Kaynak Oluşturarak, Acil İhtiyaçları Karşılıyoruz'
  06 Şub 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… Fethi Yaşar: "Bütçemizden 3 Milyon TL'lik Kaynak Oluşturarak, Acil İhtiyaçları Karşılıyoruz"

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki deprem sonrasında, "Depremden etkilenen bölgelerdeki vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda ilk etapta bütçemizden 3.000.000 TL’lik kaynak oluşturarak, acil ihtiyaçları karşılıyoruz. Belediyemizin arama kurtarma ekibi de çalışmalara destek olmak için yoldalar" mesajını paylaştı. Başkan Yaşar, depremzede vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik yardım kampanyası başlattıklarını da duyurdu.

 • 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… Fethi Yaşar: 'Bütçemizden 3 Milyon TL'lik Kaynak Oluşturarak, Acil İhtiyaçları Karşılıyoruz'
  06 Şub 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… Fethi Yaşar: "Bütçemizden 3 Milyon TL'lik Kaynak Oluşturarak, Acil İhtiyaçları Karşılıyoruz"

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki deprem sonrasında, "Depremden etkilenen bölgelerdeki vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda ilk etapta bütçemizden 3.000.000 TL’lik kaynak oluşturarak, acil ihtiyaçları karşılıyoruz. Belediyemizin arama kurtarma ekibi de çalışmalara destek olmak için yoldalar" mesajını paylaştı. Başkan Yaşar, depremzede vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik yardım kampanyası başlattıklarını da duyurdu.

 • Başkan Yaşar: 'Ulaşım ve altyapı sorunu çözülmeli'
  30 Oca Başkan Yaşar: "Ulaşım ve altyapı sorunu çözülmeli"

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Barosu tarafından düzenlenen Adalete Erişim Hakkı ve Şehir Hukuku Çerçevesinde "Ankara'nın Adliye Sorunu" konulu seminerde, "Altyapı konusunda ciddi bir planlama yapılması gerekiyor" dedi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, 'Ankara'nın Adliye Sorunu' Seminerine Katıldı
  29 Oca Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, 'Ankara'nın Adliye Sorunu' Seminerine Katıldı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Barosu tarafından düzenlenen ‘Adalete Erişim Hakkı ve Kent Hukuku Çerçevesinde Ankara’nın Adliye Sorunu’ başlıklı seminerine katıldı.

 • Yenimahalle'de 'Ustalara Saygı' Gecesi
  22 Oca Yenimahalle'de 'Ustalara Saygı' Gecesi

  Yenimahalle Belediyesi, Halk Ozanları Kültür Derneği (OZAN-DER) tarafından düzenlenen ‘Ustalara Saygı’ programına ev sahipliği yaptı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Sandıklılı Hemşehrileriyle Buluştu
  17 Oca Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Sandıklılı Hemşehrileriyle Buluştu

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ile birlikte Sandıklılar Yardımlaşma, Dayanışma, Araştırma, Tanıtma ve Kalkındırma Vakfı (SANVAK) tarafından düzenlenen Sandıklılar Gecesi’ne katıldı.

 • Yenimahalle'de 2022 projeleri değerlendirildi
  13 Oca Yenimahalle'de 2022 projeleri değerlendirildi

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve belediye yetkilileri tarafından, Yenimahalle ilçesinde 2022 yılında gerçekleştirilen projeler değerlendirildi.

 • Yenimahalle Belediyesi Kadın Sığınma Evi Yenilendi
  12 Oca Yenimahalle Belediyesi Kadın Sığınma Evi Yenilendi

  Yenimahalle Belediyesi Kadın Sığınma Evi yenilendi. Çalışmalar kapsamında binada, boya-badana, kapı değişimi, zemin döşeme, kamera sistemi, spor salonu, revir, kreş, etüt odaları, banyo tuvaletler, kütüphane, mutfaklar, yatak odaları, toplantı odası ve idari odalar tadilattan geçti.

 • Yenimahalle Belediyesi'nden Zübeyde Hanım Konukevi'nde Yılbaşı Yemeği
  30 Ara Yenimahalle Belediyesi'nden Zübeyde Hanım Konukevi'nde Yılbaşı Yemeği

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınları için hizmete sunduğu Yenimahalle Belediyesi Zübeyde Hanım Konukevi’nde düzenlenen yeni yıl yemeğine katıldı. Programda, YENİMEK aşçılık ve pastacılık kursu öğrencileri tarafından hazırlanan yemekler ikram edilirken, 100’e yakın konukevi sakini de sohbet edip keyifli saatler geçirdi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, 2022 Yılını Değerlendirdi
  25 Ara Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, 2022 Yılını Değerlendirdi

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2022 yılında ilçede yapılan hizmetleri değerlendirdi.

 • Yenimahalle Belediyesi'nden Şentepe'ye Hem Pazar Hem Sosyal Tesis
  15 Ara Yenimahalle Belediyesi'nden Şentepe'ye Hem Pazar Hem Sosyal Tesis

  Yenimahalle Belediyesi, haftanın bir günü kullanılan pazar yerlerini, bölgenin ihtiyacına göre dönüştürmeye devam ediyor. Yenimahalle Belediyesi, Karşıyaka ve Yenimahalle kapalı pazar yeri ve sosyal tesislerinin ardından Şentepe bölgesinde hayata geçireceği kapalı pazar yeri ve sosyal tesisin inşaatına başladı.

 • Başkan Yaşar, Bahadın Dayanışma Gecesi'ne katıldı
  14 Ara Başkan Yaşar, Bahadın Dayanışma Gecesi'ne katıldı

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Bahadın Kültür Derneğince düzenlenen Bahadınlar Dayanışma Gecesi'ne katıldı.

 • Yenimahalle, Tüsiav'ın 'Vefa Ödül Töreni'ne Ev Sahipliği Yaptı
  12 Ara Yenimahalle, Tüsiav'ın 'Vefa Ödül Töreni'ne Ev Sahipliği Yaptı

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) tarafından eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin için düzenlenen ‘Vefa Ödül Töreni’ne ev sahipliği yaptı.

 • Yenimahalle Belediyesi, Kalite Belgesi'ni Yeniledi
  11 Ara Yenimahalle Belediyesi, Kalite Belgesi'ni Yeniledi

  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne 2004 yılından bu yana sahip olan Yenimahalle Belediyesi, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) yetkililerinin saha ve masa başı tetkikleri sonucunda başarılı olarak kalite belgesini yeniledi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Hayvan Barınağında Devam Eden Çalışmaları İnceledi
  25 Kas Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Hayvan Barınağında Devam Eden Çalışmaları İnceledi

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yakacık’ta 19 bin metrekare arazi üzerinde yapımı süren hayvan barınağındaki çalışmaları inceledi.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Nevşehirli Öğrencilerle Buluştu
  01 Kas Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Nevşehirli Öğrencilerle Buluştu

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Genç Nevşehirliler Derneği tarafından düzenlenen 11’nci geleneksel kahvaltı programına ev sahipliği yaptı.

 • Fethi Yaşar: Sıkıyönetimler, Darbeler, Ekonomik ve Siyasi Krizler Görmüş Biri Olarak, Hiç Bu Kadar Hukuksuzluk ve Umutsuzluğa Tanık Olmamıştım. Ancak...
  30 Eki Fethi Yaşar: Sıkıyönetimler, Darbeler, Ekonomik ve Siyasi Krizler Görmüş Biri Olarak, Hiç Bu Kadar Hukuksuzluk ve Umutsuzluğa Tanık Olmamıştım. Ancak...

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 100. Yıl Cumhuriyet Akademisi Temel Atma Töreni’nde, “Sıkıyönetimler, darbeler, ekonomik ve siyasi krizler görmüş biri olarak, hiç bu kadar hukuksuzluk ve umutsuzluğa tanık olmamıştım. Ancak her şeye rağmen umudumu kaybetmiyorum… Kader birliği etmiş bir milletin coşkun akan selinin karşısında saltanatların, sarayların yıkılabileceğini 1920’lerden biliyoruz. Her türlü düşman ve içerideki iş birlikçilerine rağmen vazifemizin Türk istiklal ve cumhuriyetini korumak olduğunu biliyoruz” dedi.

 • Yenimahalle Belediyesi Cumhuriyet Bayramı'nı Coşkuyla Kutladı
  30 Eki Yenimahalle Belediyesi Cumhuriyet Bayramı'nı Coşkuyla Kutladı

  Cumhuriyet’in ilan edilişinin 99’uncu yılı Yenimahalle’de coşkuyla kutlandı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın belediye önündeki Atatürk büstüne çelenk koyması ile başlayan kutlamalar, daha sonra Yaşar ve siyasi parti temsilcilerinin Murat Karayalçın Kent Meydanı’nda bulunan Atatürk büstüne çelenk koyması ile devam etti.

Advertisement