Andelip Topluluğu'ndan Şiir Dinletisi - Son Dakika

Andelip Topluluğu'ndan Şiir Dinletisi

28.12.2015 13:09
Andelip Topluluğu'ndan Şiir Dinletisi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrenci topluluklarından Andelib Kültür ve Sanat Topluluğu, ’zaman’ temalı şiir dinletisi sundu.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrenci topluluklarından Andelib Kültür ve Sanat Topluluğu, 'zaman' temalı şiir dinletisi sundu.

Rektörlük konferans salonunda gerçekleştirilen şiir dinletisine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Gül, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Dinletide, 'Nazım Hikmet'ten, Ben İçeri Düştüğümden Beri', 'Necip Fazıl'dan Yaşamıyoruz', 'Orhan Veli'den Ölüme Yakın', 'Abdurrahim Karakoç'tan Ihlamurlar Çiçek Açtığı Zaman', 'Cahit Sıtkı Tarancı'dan 35 Yaş', 'Yakup Kadri Karaosmanoğlu'ndan Erenlerin Bağından', 'Yavuz Bülent Bakiler'den Küçük Hanım Üçlemesi', 'Can Yücel'den Hayatı Tersten Yaşamak' ve 'Michel Tournier'den Gölge Denemesi' adlı şiirler, topluluk öğrencileri tarafından okundu. - KİLİS

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Andelip Topluluğu'ndan Şiir Dinletisi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement