Bağımsız Başkan AK Parti'ye Geçti - Son Dakika
Yerel

Bağımsız Başkan AK Parti'ye Geçti

Bağımsız Başkan AK Parti\'ye Geçti

Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Uzungeçit Belde Belediyesinin bağımsız Belediye Başkanı Hacı Yıldırım, AK Parti’ye geçti.

01.03.2017 13:54

Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Uzungeçit Belde Belediyesinin bağımsız Belediye Başkanı Hacı Yıldırım, AK Parti'ye geçti.

Uludere ilçesine bağlı Uzungeçit Belde Belediyesi Başkanı Hacı Yıldırım'ın AK Parti'ye geçmesi nedeniyle tören düzenlendi. İl binasında düzenlenen törene, İl Başkanı Mehmet Aşan, Şenoba Belde Belediyesi Başkanı Sabri Babat, Hilal Belde Belediye Başkanı Cafer Benek ve partililer katıldı. Törende konuşan Aşan, Uzungeçit Belde Belediye Başkanı Hacı Yıldırım'ın baskılara rağmen bağımsızlığını koruduğunu belirterek, " Türkiye'nin bu hassas sürecinde, bu belediye başkanı kardeşimiz hassasiyetini göstererek, AK Parti'nin temiz mutfağında siyaset yapmaya karar vermiştir. Hayırlı olsun" dedi.

Uzungeçit Belde Belediye Başkanı Hacı Yıldırım ise, "Bağımsız olarak kazanmıştım. Bağımsız olarak bu güne kadar devam ediyorduk. Ama bu günden itibaren Türkiye'nin huzuru ve milletimizin huzuru için AK Parti'ye katıldım. Bugünden sonra bütün gücüm ile partimizin yanındayım" diye konuştu.

Konuşmaların ardından İl Başkanı Aşan, Belediye Başkanı Hacı Yıldırım'a parti rozetini taktı. - ŞIRNAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bağımsız Başkan AK Parti'ye Geçti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement