Başkan Harputluoğlu güven tazeledi - Son Dakika

Başkan Harputluoğlu güven tazeledi

25.05.2022 17:17
Başkan Harputluoğlu güven tazeledi

Anadolu Engelliler Derneği Genel Merkezi 6'ıncı olağan genel kurulda mevcut Başkan Abidin Harputluoğlu, yeniden başkan seçildi.

Anadolu Engelliler Derneği Genel Merkezi 6'ıncı olağan genel kurulda mevcut Başkan Abidin Harputluoğlu, yeniden başkan seçildi.

Dernek binasında gerçekleştirilen ve çok sayıda üyenin katılım gösterdiği Anadolu Engelliler Derneği Genel Merkezi 6. Olağan Genel Kuruluna tek listeyle giren Başkan Abidin Harputluoğlu, üyelerinin desteğiyle yeniden başkanlığa getirildi. Anadolu Engelliler Derneği Genel Başkanı Abidin Harputluoğlu, genel kurula katılan tüm üyelere teşekkür ederek yeni yönetimin engelliler için imkanlar içerisinde ellerinden geldiğini yaparak mücadele edeceklerini söyledi. Başkan Harputluoğlu, "Daha önceki yıllarda olduğu gibi engelli vatandaşların her zaman yanında olacağız. Engellilerimize her türlü ulaşımın sağlanması konusunda erişilebilirliği kolaylaştırarak engellilerimizin refah bir ortamda hayatlarını idame etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca engelliler, fırsat verildikçe ve imkanlar oluşturulduğu sürece her işin üstesinden geleceklerine inanıyorum. Engellilerimiz toplumun vazgeçilmez bir ferdidir" diye konuştu. - ADIYAMAN

YORUMLAR
500
GÖRME ENGELLİ MİLLİ DAĞCI TURHAN'DAN 517 BASAMAKLI PARKURA BAŞARILI TIRMANIŞ GÖRME ENGELLİ MİLLİ DAĞCI TURHAN'DAN 517 BASAMAKLI PARKURA BAŞARILI TIRMANIŞ 18 Yaş Altı Atletizm Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'na hazır 18 Yaş Altı Atletizm Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'na hazır Gaziler Engelli Spor Kulübü, üç güreş müsabakasında toplam 8 madalya kazandı Gaziler Engelli Spor Kulübü, üç güreş müsabakasında toplam 8 madalya kazandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Harputluoğlu güven tazeledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement