Başkan Şehitoğlu güven tazeledi - Son Dakika

Başkan Şehitoğlu güven tazeledi

23.05.2022 17:40
Başkan Şehitoğlu güven tazeledi

Anadolu Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulu Siirt'te yapıldı.

Anadolu Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulu Siirt'te yapıldı.

Anadolu Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu'nda yapılan 2. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan İsmail Şehitoğlu, güven tazeleyerek tekrardan başkan seçildi.

Kent merkezinde gerçekleştirilen genel kurulda divanın oluşturulmasının ardından yönetim ve denetim kurullarının raporları okundu ve aklandı. Daha sonra tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan divan kurulunun oluşturulduğu toplantıda federasyon başkanlığı seçimi yapıldı. Mevcut başkan İsmail Şehitoğlu, güven tazeleyerek tekrardan başkan seçildi.

Kendisini tekrardan başkan seçen delegelere teşekkür eden İsmail Şehitoğlu, federasyonun amacının üyelerinin özlük haklarını ve hukukunu savunmak olacağını söyledi.

Şehitoğlu, "Bölücü terör örgütüne karşı kahraman Mehmetçiğimizle, polisimizle birlikte omuz omuza mücadeleye kararlılıkla devam edeceğiz. Bölücü terör örgütü PKK'nın Kürtleri temsil etmediğini, halkımıza en büyük ihaneti ve zülüm yapan bebek katilleridirler. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize acil şifalar diliyorum" dedi.

Olağan genel kurul toplantısı, görüş ve önerilerin ardından sona erdi. - SİİRT

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Şehitoğlu güven tazeledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement