Bayburt Protokolü, Bayburt Üniversitesi'nin Düzenlediği Kahvaltıda Bir Araya Geldi - Son Dakika
Yerel

Bayburt Protokolü, Bayburt Üniversitesi'nin Düzenlediği Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Bayburt Protokolü, Bayburt Üniversitesi\'nin Düzenlediği Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Yeni hizmete giren Bayburt Üniversitesi Sosyal Tesisleri’ndeki Konukevi’nde kamu kurum müdürlerine verilen kahvaltıya Bayburt Valisi Mükerrem Ünlüler, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 22 ve 23. Dönem Ak Parti Milletvekili Fetani Battal, Garnizon Komutanı P.Kur.Alb. M.Nail Yiğit, Adalet Komisyonu Başkanı Gökmen Avcı, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Vali yardımcıları Ali Gökay ve Abdulhamit Karaca, Demirözü Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İsmail Ferhat Özbaş, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Tozlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Zülkarni Özbek, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Adil Arslan, İl Müftüsü Kemalettin Aksoy, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin Pala, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Akdeniz, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal Başer, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Saka, Kadastro Müdürü Ramazan Bilal Girgin, İl Tapu Müdürü Orhan Köroğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Cem Çoruh, İl Dernekler Müdürü İbrahim Şahin, İl Göç İdaresi Müdür V. Hüsnü Yağmur, İl İdare Kurulu Müdürü Yalçın Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Askerlik Şube Başkanı Per.Binbaşı Engin Gürsoy, DSİ 225. Şube Müdürü Ali Rıza Boğuşlu, Bayburt Kamu Hast.Bir.Gen.Sek. Dr.Hulki Aşır, Baksı Müzesi Kurucusu Prof.Dr. Hüsamettin Koçan, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yalçın Kırmızıoğlu katıldı.

25.06.2014 09:09

Yeni hizmete giren Bayburt Üniversitesi Sosyal Tesisleri'ndeki Konukevi'nde kamu kurum müdürlerine verilen kahvaltıya Bayburt Valisi Mükerrem Ünlüler, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 22 ve 23. Dönem Ak Parti Milletvekili Fetani Battal, Garnizon Komutanı P.Kur.Alb. M.Nail Yiğit, Adalet Komisyonu Başkanı Gökmen Avcı, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Vali yardımcıları Ali Gökay ve Abdulhamit Karaca, Demirözü Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İsmail Ferhat Özbaş, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Tozlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Zülkarni Özbek, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Adil Arslan, İl Müftüsü Kemalettin Aksoy, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin Pala, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Akdeniz, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal Başer, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Saka, Kadastro Müdürü Ramazan Bilal Girgin, İl Tapu Müdürü Orhan Köroğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Cem Çoruh, İl Dernekler Müdürü İbrahim Şahin, İl Göç İdaresi Müdür V. Hüsnü Yağmur, İl İdare Kurulu Müdürü Yalçın Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Askerlik Şube Başkanı Per.Binbaşı Engin Gürsoy, DSİ 225. Şube Müdürü Ali Rıza Boğuşlu, Bayburt Kamu Hast.Bir.Gen.Sek. Dr.Hulki Aşır, Baksı Müzesi Kurucusu Prof.Dr. Hüsamettin Koçan, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yalçın Kırmızıoğlu katıldı.

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Bayburt Üniversitesi'nin daha da gelişmesi adına kamu kurumlarıyla sürekli irtibat halinde olduklarını belirterek Bayburt protokolü ile yapılan kahvaltının kurumlar arasındaki birlik, beraberlik ve kaynaşmanın daha da artması noktasında önemli bir buluşma olduğunu söyledi.

Rektör Coşkun, " Üniversitemizin gelişimi noktasında kamu kurum müdürlerimizin her zaman desteklerini alıyoruz. Yeni hizmete giren Konukevimizdeki kahvaltıda kamu kurum müdürlerimizin bir araya gelmesi ilimizdeki dayanışma adına çok önem arz ediyor. Hizmetlerin daha da iyi bir düzeye gelmesi birlik ve beraberlikle oluyor. Bu açıdan bizler birbirimize destek olmak zorundayız. Öğrencilerimize en iyi hizmeti sunma noktasında ilimizdeki idarecilerimizle birlikte büyük çaba sarf ediyoruz. Bu konuda hep beraber öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bu kahvaltı buluşmasının yanında bir dayanışma etkinliğiydi. " dedi.

Kahvaltıya katılanların yeni hizmete giren Konukevi'ni gezdiklerine de değinen Rektör Coşkun, Konukevi'nin belli bir ücret karşılığında kamu kurumlarının da etkinliklerine açık olduğunu ifade etti.

Rektör Coşkun, kahvaltıya katılan ve kendilerine destek olan tüm Bayburt protokolüne teşekkürlerini iletti.

Coşku dolu bir ortamda geçen kahvaltıda idareciler ve kamu kurum müdürleri yeni kampüs alanında hizmete girmiş olan Konukevi'nin Bayburt'a gelen misafir yöneticiler adına önemli bir konaklama açığını da kapattığını belirterek Rektör Coşkun'a teşekkür ettiler. - BAYBURT

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bayburt Protokolü, Bayburt Üniversitesi'nin Düzenlediği Kahvaltıda Bir Araya Geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement