Beü Zonguldak'taki Hayatı Sosyal ve Kültürel Açıdan Zenginleştirmeye Devam Ediyor - Son Dakika

Beü Zonguldak'taki Hayatı Sosyal ve Kültürel Açıdan Zenginleştirmeye Devam Ediyor

27.01.2016 14:28
Beü Zonguldak'taki Hayatı Sosyal ve Kültürel Açıdan Zenginleştirmeye Devam Ediyor

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerle dopdolu geçen 2015-2016 akademik yılının güz dönemini geride bırakıyor.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerle dopdolu geçen 2015-2016 akademik yılının güz dönemini geride bırakıyor.

BEÜ'nün tüm kampüslerinde düzenlediği etkinlikler sadece BEÜ öğrencileri ve akademik personeline değil Zonguldak merkezi ve ilçelerindeki sosyal yaşamı renklendiriyor.

Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerin eksik olmadığı BEÜ kampüslerinde 2015-2016 akademik yılının güz döneminde BEÜ camiası ve Zonguldak halkı, aralarında Aylin Şengün Taşçı, Kudsi Erguner, Senai Demirci, Yavuz Bahadıroğlu ve Bekir Develi gibi ünlü isimlerin de bulunduğu onlarca konukla buluşma fırsatı buldu.

BEÜ, düzenlediği farklı ve kaliteli etkinliklerle topluma hizmet eden üniversite olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. BEÜ'de 2015-2016 akademik yılının bahar dönemi de etkinliklerle dolacak. Talha Uğurluel, Dursun Ali Erzincanlı, Zeynep Sevde Paksu ve Ömer Lekesiz'in de aralarında bulunduğu ünlü konuklar ile düzenlenecek etkinlik, söyleşi ve konferanslarla BEÜ her zaman olduğu gibi Zonguldak'ta etkinliklerin merkezi olacak ve hem BEÜ ailesi hem Zonguldak halkı sosyal ve kültürel etkinliklere doyacak.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, üniversitenin yoğun sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlik programının öğrencilerin sosyal gelişimine yaşama bakış açılarından kariyer planlamalarına kadar pek çok yönden destek olduğunu belirtti ve şunları söyledi:

"2015-2016 akademik yılının güz dönemini yoğun bir etkinlik programının ardından tamamlamış bulunuyoruz. Üniversitemiz öğrencilerine kaliteli eğitim olanakları sağlayan ve araştırmacılar için uluslararası boyutta bir cazibe merkezi olmanın yanında, düzenlediği sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerle sadece Zonguldak merkezinde değil, tüm bölgede büyük bir eksikliği gidermektedir. Üniversitemizde sunulan kaliteli eğitim ve araştırma olanakları, ulusal ve uluslararası boyutta sempozyum, çalıştay, kongre ve konferanslarla zenginleştirilmektedir. Bülent Ecevit Üniversitesi Zonguldak'ın sosyal, kültürel ve akademik açıdan dünyaya açılan kapısı haline gelmiştir. BEÜ her geçen yıl daha da zenginleşen etkinlik programıyla 2015-2016 akademik yılının bahar döneminde de BEÜ camiasının Zonguldak halkının hayatını renklendirmeye devam edecektir." - ZONGULDAK

YORUMLAR
500
Sahildeki hayvan ölüleri vatandaşı tedirgin etti Sahildeki hayvan ölüleri vatandaşı tedirgin etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Beü Zonguldak'taki Hayatı Sosyal ve Kültürel Açıdan Zenginleştirmeye Devam Ediyor - Son Dakika


Advertisement