Bozkurt Belediyesi'ne Yaş Pastalı Teşekkür - Son Dakika
Yerel

Bozkurt Belediyesi'ne Yaş Pastalı Teşekkür

Bozkurt Belediyesi\'ne Yaş Pastalı Teşekkür

Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde bir evde çıkan yangını büyümeden söndüren İtfaiye Müdürlüğü'ne ev sahibinden yaş pastalı teşekkür geldi.

27.12.2013 16:43

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde bir evde çıkan yangını büyümeden söndüren İtfaiye Müdürlüğü'ne ev sahibinden yaş pastalı teşekkür geldi.

Merkez Mahallesi Dumlupınar Caddesi üzerindeki Kırık Apartmanı'nın çatı katında çıkan yangını büyümeden söndüren itfaiye ekipleri, bugün pasta sürpriziyle karşılaştı. Olayın yaşandığı gün Almanya'da bulunan ev sahibi Mehmet Kırık, İtfaiye erlerine ulaştırılmak üzere Bozkurt Belediyesi'ne bir teşekkür pastası getirdi. Mehmet Kırık, üzerinde "Belediye Başkanı Engin Canbaz'a, Dumlupınar Caddesi'ndeki evimde çıkan yangını söndürmek için gösterdiği çabalarından dolayı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ederim" yazılı yaş pastayı Başkan Canbaz'a sundu. Belediye Başkanı Canbaz da hemşehrisine nezaketi için teşekkür ederek, "Ekiplerimiz her afet durumunda elinden geleni yapıyor. Bu pastayı onlar adına alıp kendilerine ileteceğim" dedi. - KASTAMONU

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bozkurt Belediyesi'ne Yaş Pastalı Teşekkür - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement