Dilovası'nda Gönüllüler Bir Araya Geldi - Son Dakika

Dilovası'nda Gönüllüler Bir Araya Geldi

17.06.2012 20:42
Dilovası'nda Gönüllüler Bir Araya Geldi

Dilovası Belediyesi'nin "Anadolu Kültürleri Buluşması" etkinlikleri kapsamında Dilovası Gönüllüler Derneğinin düzenlediği gecede, semazenlere ilçe halkı büyük ilgi gösterdi.

Dilovası Belediyesi'nin "Anadolu Kültürleri Buluşması" etkinlikleri kapsamında Dilovası Gönüllüler Derneğinin düzenlediği gecede, semazenlere ilçe halkı büyük ilgi gösterdi.

Tasavvuf dolu geceye Gönüllüler Derneği Başkanı Ebubekir Irmak'ın yanı sıra Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimi, AK Parti İl Yöneticisi Ali İhsan Adıgüzel, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Sivil Toplum kuruluşları başkanları ve yönetimi, muhtarlar ve vatandaşların katıldı.

Gönüllüler Derneği Başkanı Ebubekir Irmak, gecede yaptığı konuşmada Gönüllüler derneğinin yaptığı çalışmalardan bahsetti. Başkan Irmak, "Derneğimizin kapıları tüm halkımıza açıktır birlik beraberliğin daha fazla ortaya çıktığı geceyi düzenlediği, insanların ve kültürlerin kaynaşmasını sağladığı için Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'a ve katılımlarınızdan dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Cemil Yaman, Dilovası Gönüllüler Derneğinin düzenlemiş olduğu bu gecenin hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini söyledi. Başkan Yaman, " Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Anadolu Kültürleri Buluşmalarında ilçe halkımızı sırası geldiğinde müzikli programlarla eğlenmeyi, sırası geldiğinde de tasavvuf içerikli programlarla da duygu seli olarak akmayı bilmektedir, buda halkımızın hoşgörü zenginliğini göstermektedir. Çalışmalarından dolayı Dernek Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Gece Çoban Mustafa Paşa Camii İmamı tarafından okunan Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. İzmit Doğa Tepe İmamı Sabahattin Bingöl'ün sohbeti ile devam eden programda ilahi ve ezgileri ile Muzaffer Gürler, Mustafa Yılmaz, Harun Beyaz ve Bilal Sade'nin sahne aldı maneviyat dolu bir akşam yaşayan ilçe halkının semazen gösterilerine ve gecenin final konuğu Muzaffer Gürler'e büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

Gönüllüler Derneği Başkanı Ebubekir Irmak geceye katkılarından dolayı Başkan Cemil Yaman ve diğer sponsorlarına teşekkür plaketi verdi. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
Bakan Karaismailoğlu, 'AK Parti'de ideolojiye değil insana hizmet var' Bakan Karaismailoğlu, 'AK Parti'de ideolojiye değil insana hizmet var' AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Türkiye NATO'nun üyesi olarak İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya girmesi ile ilgili süreçte imzayı atıp, 'Tamam... AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Türkiye NATO'nun üyesi olarak İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya girmesi ile ilgili süreçte imzayı atıp, 'Tamam... AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: 'Özbekistan'da yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz' AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: 'Özbekistan'da yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dilovası'nda Gönüllüler Bir Araya Geldi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement