Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da... - Son Dakika

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da...

02.06.2015 17:05
Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da...

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Oltu Kaymakamlığını ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Oltu Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Mehmet Gökhan Zengin'den ilçe hakkında bilgiler alan Müşteşar Özçelik, daha sonra Oltu'da ihalesi yapılan modern Gençlik Merkezinin yerinde incelemelerde bulundu.

Beraberinde Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Atıf Ala, Spor Daire Başkanı Rahmi Aksoy ve il Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile beraber Gençlik Merkezi sahasında incelemelerde bulunan Özçelik, proje hakkında bilgiler aldı.

Özçelik, Oltu'nun yanı sıra İspir ve Aşkale'ye de yapılması planlanan Gençlik Merkezi projelerinin 2015 yılı yatırım programına alındığını belirtti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ise burada yaptığı açıklamada, Tekman, Köprüköy, Karaçoban, Pazaryolu, Olur ve Şenkaya 'yada sentetik çim saha yapılacağını açıkladı.

Müsteşar Özçelik ve beraberindekiler daha sonra ilçeden ayrılarak Uzundere'ye geçti. - ERZURUM

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da... - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement