SON DAKİKA UZUNDERE HABERLERİ

Son Dakika Uzundere Haberleri

 • 28 Mayıs 2017 15:15 Türk Profesörden Kanser Tedavisinde Umutlandıran Çalışma Türk Profesörden Kanser Tedavisinde Umutlandıran Çalışma Londra Imperial College Kanser Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Camgöz, dünyada en fazla ölüme neden olan hastalıklardan kanserin tedavisine yeni bir bakış açısı kazandıran bir ilacın klinik öncesi değerlendirme aşamasının tamamlandığını bildirdi.
 • 28 Mayıs 2017 13:52 Türk Profesörden Kanser Tedavisinde Umutlandıran Çalışma Londra Imperial College Kanser Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Camgöz, dünyada en fazla ölüme neden olan hastalıklardan kanserin tedavisine yeni bir bakış açısı kazandıran bir ilacın klinik öncesi değerlendirme aşamasının tamamlandığını bildirdi.
 • 24 Mayıs 2017 11:26 Bulanıklı Çiftçilere Sebze Fidesi Dağıtımı Bulanıklı Çiftçilere Sebze Fidesi Dağıtımı Muş’un Bulanık Kaymakamlığı tarafından 23 çiftçiye domates, patlıcan, biber ve salatalık fidesi dağıtıldı.
 • 22 Mayıs 2017 12:17 Gastronomi Şehri Yeni Şeflerine Kavuşacak Gastronomi Şehri Yeni Şeflerine Kavuşacak - Mutfak Sanatları Merkezinin görüntüsü Yemek yapan öğrenciler Yemeğin sunumu Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in açıklaması Büyükşehir Belediyesi Koordinatör Şefi Doğa Çitçi'nin açıklaması Gastronomi şehri yeni şeflerine kavuşacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesince kentin dünyaca ünlü...
 • 22 Mayıs 2017 11:12 Gastronomi Şehri Yeni Şeflerine Kavuşacak ZUHAL UZUNDERE KOCALAR - Gaziantep Büyükşehir Belediyesince kentin dünyaca ünlü yemek kültürünü daha iyi tanıtabilmek amacıyla hizmete açılan Mutfak Sanatları Merkezi (MSM), "yemek akademisi" olarak da hizmet verecek.
 • 20 Mayıs 2017 13:23 Çadır Kentlerin Gülen Gözleri Çadır Kentlerin Gülen Gözleri İç savaş nedeniyle doğdukları toprakları terk ederek aileleriyle Türkiye'ye sığınan Suriyeli çocuklar, konakladıkları barınma merkezlerinin neşe kaynağı.
 • 20 Mayıs 2017 11:51 Çadır Kentlerin Gülen Gözleri Çadır Kentlerin Gülen Gözleri İç savaş nedeniyle doğdukları toprakları terk ederek aileleriyle Türkiye'ye sığınan Suriyeli çocuklar, konakladıkları barınma merkezlerinin neşe kaynağı.
 • 16 Mayıs 2017 11:07 Diyabet ve Obeziteye Umut Olacak İlaç Yolda Kocaeli Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra ABD'nin prestijli üniversitelerinden Harvard'da obezite ve diyabet alanında çalışmalar yürüten Doç. Dr. Furkan Burak, diyabet ve obeziteye yol açtığı belirlenen "aP2 hormonu"na karşı aşı teknolojisiyle üretilen ilaç üzerinde çalışıyor.
 • 15 Mayıs 2017 19:48 Muğla'daki Kazada Hayatını Kaybeden 3 Kişi Daha Son Yolculuklarına Uğurlanıyor Muğla'daki Kazada Hayatını Kaybeden 3 Kişi Daha Son Yolculuklarına Uğurlanıyor Muğla'daki kazada hayatını kaybeden 3 kişi daha son yolculuklarına uğurlanıyor Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı İZMİR - Muğla-Marmaris karayolunda meydana gelen kazada hayatlarını kaybeden üç kişi için, İzmir'in Buca ilçesindeki Yaylacık Camii'nde ikindi namazını...
 • 15 Mayıs 2017 18:48 Muğla'daki Kazada Hayatını Kaybeden 3 Kişi Daha Son Yolculuklarına Uğurlanıyor Muğla'daki Kazada Hayatını Kaybeden 3 Kişi Daha Son Yolculuklarına Uğurlanıyor Muğla'daki kazada hayatını kaybeden 3 kişi daha son yolculuklarına uğurlanıyor Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı İZMİR - Muğla-Marmaris karayolunda meydana gelen kazada hayatlarını kaybeden üç kişi için, İzmir'in Buca ilçesindeki Yaylacık Camii'nde ikindi namazını...
 • 15 Mayıs 2017 12:07 Geleceğin Doktorları Çekirdekten Yetişiyor Mezun ettiği öğrencileri Türkiye'nin önde gelen üniversitelere yerleştirmesiyle dikkati çeken Gaziantep'teki bir teknoloji ve fen lisesi, tıp okumayı düşünen lise öğrencilerine sunduğu laboratuvarla onların geleceğin bilim insanları olması yönünde adımlar atıyor.
 • 14 Mayıs 2017 19:55 Derleme - Derleme - "Muğla'daki Kazada Hayatını Kaybedenler Uğurlanıyor" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek... Muğla'da midibüsünün uçuruma yuvarlanması sonucu yaşamını yitiren 24 kişiden 18'i İzmir'de 1 kişi ise Ankara'da toprağa verildi.
 • 14 Mayıs 2017 18:13 En Acı Anneler Günü En Acı Anneler Günü Muğla-Marmaris karayolunda meydana gelen kazada hayatını kaybeden 3 kişi için İzmir’in Buca ilçesindeki Yaylacık Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
 • 14 Mayıs 2017 15:35 Muğla'daki Kazada Hayatını Kaybedenler Uğurlanıyor Muğla'da yolcu midibüsünün uçuruma yuvarlanması sonucu yaşamını yitirenlerden Gülizar Kılıç (52) için Uzundere Cemevi'nde tören düzenlendi.
 • 14 Mayıs 2017 14:48 Ödemiş'te Tütün Kırım Dönemi Başladı Ödemiş'te Tütün Kırım Dönemi Başladı Bir zamanlar kaliteli ve yaygın tütün üretimiyle bilinen İzmir’in Küçük Menderes ovasında tütüncülük, Ödemiş’e bağlı Uzundere, Köfündere ve Orhangazi köylerinde canlandırılmaya çalışılıyor.
 • 14 Mayıs 2017 11:34 Gaziantep "Mutfağın Oskarı"Na Göz Dikti Dünyanın sayılı mutfakları arasında gösterilen ve UNESCO tarafından gastronomi dalında "Yaratıcı Şehirler Ağı"na dahil edilen Gaziantep'in, eşsiz lezzetteki yemeklerin tanıtılacağı kaliteli mekanlar ile "restoran dünyasının oskarı" olarak adlandırılan "Michelin Yıldızı"na ulaşması amaçlanıyor.
 • 13 Mayıs 2017 10:26 Ege Mahallesinde İlk Etap Heyecanı Başlıyor Ege Mahallesinde İlk Etap Heyecanı Başlıyor Çarpık ve sağlıksız yapılaşmaya karşı İzmir’in farklı noktalarında “yüzde 100 uzlaşıyla” kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Mahallesi’ndeki dönüşümün ilk etabında, kat karşılığı yapım ihalesi için Meclis Kararı aldı.
 • 13 Mayıs 2017 10:02 İzmir adım adım dönüşüyor İzmir adım adım dönüşüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Mahallesi'ndeki dönüşümün ilk etabında, kat karşılığı yapım ihalesi için Meclis Kararı aldı.
 • 12 Mayıs 2017 16:14 AK Parti Batman İl Başkanlığından Köy Ziyaretleri AK Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Aksu, Tepebaşı, Çardaklı, Uzundere, Karaköy, Yaka, Büyükdere, Üçyol, Irmak, Saklı ve Akalın köylerini ziyaret etti.
 • 09 Mayıs 2017 15:57 Başkan Öz'den İlçelere Teşekkür Ziyareti Başkan Öz'den İlçelere Teşekkür Ziyareti AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 16 Nisan’da yapılan halk oylaması sonrasında ilçelere teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 09 Mayıs 2017 15:52 Büyükşehir Altyapı Yatırımlarına Hız Verdi Büyükşehir Altyapı Yatırımlarına Hız Verdi Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğü, ilçelerde içme suyu, kanalizasyon ve altyapı hattı yenileme çalışmalarını ara vermeden devam ediyor.
 • 08 Mayıs 2017 14:59 Erzurum Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl Erzurum Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl Erzurum'un Uzundere ilçesindeki Tortum Şelalesi havaların ısınması ile birlikte ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 08 Mayıs 2017 14:56 2- Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl 2- Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl ERZURUM'un Uzundere ilçesindeki Tortum Şelalesi havaların ısınması ile birlikte ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 08 Mayıs 2017 14:27 Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl ERZURUM'un Uzundere ilçesindeki Tortum Şelalesi havaların ısınması ile birlikte ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 08 Mayıs 2017 14:13 Erzurum Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl Erzurum Tortum Şelalesi Cıvıl Cıvıl Erzurum'un Uzundere ilçesindeki Tortum Şelalesi havaların ısınması ile birlikte ziyaretçi akınına uğruyor.