Son dakika Uzundere haberleri, Uzundere son dakika, son dakika Uzundere
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Uzundere Haberleri

Son dakika Uzundere haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son uzundere haberleri anında burada.


 • 10:15 Erzurum'da Geleneksel Uçurtma Şenliği Düzenlendi Erzurum'da Geleneksel Uçurtma Şenliği Düzenlendi

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde gençlere doğa sevgisi aşılamak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla düzenlenen geleneksel uçurtma şenliğinin ikincisi gerçekleştirildi. Programa öğrenciler, öğretmenler ve kurum amirleri katıldı.

 • 09:46 Unutulmaya Yüz Tutmuş Heris Tatlısı Hanım Ablanın Ellerinde Yeniden Hayat Buluyor Unutulmaya Yüz Tutmuş Heris Tatlısı Hanım Ablanın Ellerinde Yeniden Hayat Buluyor

  Erzurum Uzundere'ye özgü Osmanlı döneminden kalan 'heris' tatlısı geleneği, Hanım ablanın işletmesinde sürdürülüyor. Binbir derde deva olan heris tatlısı, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

 • Dün Dün 11:54 Uzundere'de Nadir Görülen Angut Kuşu Görüntülendi Uzundere'de Nadir Görülen Angut Kuşu Görüntülendi

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde, nadir görülen ve çekingen olan Angut kuşları vatandaşlar tarafından görüntülendi. Angutlar, ördekgillerden, kiremit renginde tüylere sahip, sadakati ile bilinen bir dalıcı ördek türüdür. Yumurtlama mevsimlerinde 13 yumurtaya kadar civciv oluşturabilen bu kuşlar, iniş yaparken rüzgarı arkalarına alarak indikleri için sağlıklı bir iniş yapamayarak yuvarlanırlar. Nadir türlerden biri olan Angut kuşları, yeryüzündeki kuş türleri arasında tek eşli olan türlerden biridir.

 • Dün Dün 10:38 Tortum Şelalesi Coştu Tortum Şelalesi Coştu

  Erzurum'un Uzundere ilçesindeki Tortum Şelalesi, kar sularının erimesiyle birlikte coştu. Göl sularının taşması sonucu su seviyesi artan şelale, ziyaretçileri hayran bıraktı. Güvenlik nedeniyle yürüyüş yolları kapatıldı.

 • 29.05.2023 29 May 10:56 Erzurum'da ikinci tur seçim sonuçları açıklandı Erzurum'da ikinci tur seçim sonuçları açıklandı

  Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre, Erzurum'da seçime katılım oranı birinci turda % 86,53 iken 28 Mayıs seçimlerinde yüzde 83,09 olarak gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'da oyunu ilk tura oranla yaklaşık 5 puan arttırdı ve 306 bin 489 oy aldı. Erzurum bu destekle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a en çok oy veren ilk 10 il içinde yer aldı.

 • 28.05.2023 28 May 14:17 Erzurum'da Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı oy oranları Erzurum'da Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı oy oranları

  Erzurum'da yapılan 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'nın oy oranları açıklandı. Recep Tayyip Erdoğan %68,59 oy alırken Kemal Kılıçdaroğlu %24,56 oy aldı. Sinan Oğan ise %6,57 oy aldı.

 • 28.05.2023 28 May 12:45 Erzurum'da seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun oy oranları Erzurum'da seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun oy oranları

  Erzurum'da yapılan 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'nın oy oranları açıklandı. Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erzurum'daki oy oranları ve ilçe ilçe dağılımı haberimizde.

 • 28.05.2023 28 May 12:18 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Giresun oy oranları açıklandı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Giresun oy oranları açıklandı

  14 Mayıs seçim sonuçlarına göre, Giresun genelinde Kemal Kılıçdaroğlu %32,92 oy alırken Recep Tayyip Erdoğan %61,05 oy aldı. Sinan Oğan ise %5,48 oy oranına ulaştı. İlçe ilçe oy oranları da açıklandı.

 • 28.05.2023 28 May 11:48 Erzurum'da Kim Önde? Erdoğan mı, Kılıçdaroğlu mu? Erzurum'da Kim Önde? Erdoğan mı, Kılıçdaroğlu mu?

  Erzurum'da yapılan 14 Mayıs seçimlerinde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun oy oranları merak ediliyor. İlçe ilçe detaylı sonuçlar ve oy oranları haberimizde.

 • 23.05.2023 23 May 10:09 Tortum Şelalesi'ne alışveriş alanları oluşturuldu Tortum Şelalesi'ne alışveriş alanları oluşturuldu

  Tortum Şelalesi'ne alışveriş alanları oluşturulduERZURUM Dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Tortum Şelalesindeki en büyük eksik giderildi.

 • 23.05.2023 23 May 09:57 En büyük şelalede en büyük eksik giderildi En büyük şelalede en büyük eksik giderildi

  Dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Tortum Şelalesindeki en büyük eksik giderildi.

 • 21.05.2023 21 May 09:48 Tortum Şelalesi'nin manzarası eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor Tortum Şelalesi'nin manzarası eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde yaşayan Ömer Faruk Özgelen, dünyanın en büyük şelalelerinden olan Tortum Şelalesi'nin manzarası eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor.

 • 21.05.2023 21 May 09:45 Her gün Tortum Şelalesi eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor Her gün Tortum Şelalesi eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor

  Her gün Tortum Şelalesi eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor Erzurum'un Uzundere İlçesinde bulunan dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Tortum Şelalesi manzarası eşliğinde Karacoğlan şiirleri okuyor.

 • 18.05.2023 18 May 10:02 Erzurum'da Kelebek Göçü Erzurum'da Kelebek Göçü

  Nadiren görülen diken kelebeği türünden binlerce kelebek, Erzurum'un Uzundere ilçesinde 3 gündür aralıksız geçiş yapıyor. Göç yolculuğu vatandaşlar tarafından ilgiyle izleniyor.

 • 16.05.2023 16 May 10:07 Erzurum Valiliği Özel Kalem Müdürü Suat Doğanın Kayınbabası Vefat Etti Erzurum Valiliği Özel Kalem Müdürü Suat Doğanın Kayınbabası Vefat Etti

  Erzurum Valiliği Özel Kalem Müdürü Suat Doğanın kayınbabası Fevzi Kalaycı, Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastahanesi Onkoloji Bölümünde tedavi gördüğü sırada hayatını kaybetti. Cenaze namazına Vali Okay Memiş, İl Jandarma Komutanı Albay İlker Şimşek, Oltu Kaymakamı Cevdet Bakkal, Uzundere Kaymakamı Kübra Demirer, Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak ve yakınları katıldı. Kalaycı, Çaylıca Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.

 • 15.05.2023 15 May 12:13 Erzurum'da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim sonuçları açıklandı Erzurum'da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim sonuçları açıklandı

  Erzurum'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçları açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a önemli bir destek çıkarken, Ak Parti, MHP ve Yeşil Sol Parti ilk üç sırada yer aldı. Ak Parti 15 ilçede, Yeşil Sol Parti 4 ilçede birinci parti oldu.

 • 13.05.2023 13 May 13:12 MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül'den Seçim Öncesi Mesaj MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül'den Seçim Öncesi Mesaj

  Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimi öncesi bir mesaj yayınladı. Yurdagül, seçimin milletimizin yeni Türkiye Yüz Yılına adım atacağı istikbalin seçimi olduğunu belirterek, Erzurumluların Cumhur İttifakına gerekli desteği vereceğine inandığını söyledi. Ayrıca, seçmenlere sağduyulu ve huzurlu bir şekilde sandığa gitmeleri çağrısında bulundu.

 • 13.05.2023 13 May 11:22 AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ayşe Deniz Çelik Uzundere İlçesini ziyaret etti AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ayşe Deniz Çelik Uzundere İlçesini ziyaret etti

  Milletvekili Adayı Çelik, Uzundere İlçesi'nde ev ziyaretleri yaparak sağduyunun hakim olması çağrısında bulundu ve Pazar günü sandığa gidileceğini belirtti. Ayrıca, seçim sürecinde yalan haberlerle gölge düşürmeye çalışanların hüsrana uğrayacaklarını söyledi ve AK Parti'ye rekor bir destek çağrısı yaptı.

 • 12.05.2023 12 May 09:30 Türkiye'nin göl tabanlı en uzun ve en geniş cam terası ziyaretçilerini ağırlıyor Türkiye'nin göl tabanlı en uzun ve en geniş cam terası ziyaretçilerini ağırlıyor

  Erzurum'un Uzundere ilçesi Pirinkayalar mevkiinde konumlandırılmış Türkiye'nin göl tabanlı en uzun ve en geniş cam terası olma özelliğine sahip Cam Teras Fiyortpark ziyaretçilerini ağırlıyor.

 • 11.05.2023 11 May 22:53 Güzelliğiyle mest eden Uzundere Yedigöller ziyaretçilerini bekliyor Güzelliğiyle mest eden Uzundere Yedigöller ziyaretçilerini bekliyor

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde bulunan Yedigöller, baharın gelmesiyle birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Yüksek rakımlardaki kar sularının berraklığı temizliği doğadaki birçok gölde görsel şölen sunuyor. Yedigöller, suyun berraklığı ve içerisinde bulunan kırmızı benekli doğal alabalık ile ziyaretçilerini hayran bırakıyor. Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte binlerce yerli ve yabancı turist bu bölgeyi ziyaret ediyor.

 • 09.05.2023 09 May 09:23 Erzurum'da trafik kazaları azalmıyor Erzurum'da trafik kazaları azalmıyor

  Erzurum'da bir yıl içinde meydana gelen 2 bin 69 yaralamalı trafik kazasında 59 vatandaşımız hayatını kaybetti. Maddi hasarlı kazalar ise kişi başına 82 otomobil düşen Erzurum'da daha sık görülüyor. Pasinler ilçesinde meydana gelen maddi hasarlı kazalar nüfusa oranla fazla çıkarken, en az kaza ise Tekman ve Uzundere ilçelerinde oldu.

 • 05.05.2023 05 May 20:40 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan partisinin Erzurum mitinginde konuştu: (3) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan partisinin Erzurum mitinginde konuştu: (3)

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altılı Masa'ya ilişkin "Rotası, çizgisi, ilkesi olmayan böyle bir masadan ülkeye hayır gelir mi? Pensilvanya'yla Kandil'le işbirliği yapanların bu millete faydası dokunur mu?" dedi.

 • 03.05.2023 03 May 09:23 Ak Parti liderini bekliyor Ak Parti liderini bekliyor

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum mitingi için İl Başkanlığı ve Seçim Koordinasyon Merkezinin yoğun temposu sürüyor.

 • 02.05.2023 02 May 09:50 Bin yıllık kale zamana meydan okuyor Bin yıllık kale zamana meydan okuyor

  Bin yıllık kale zamana meydan okuyorERZURUM Erzurum'un Uzundere ilçesinde bin yıl önce yapıldığı tahmin edilen Engüzekkapı kalesi bütünlüğünü koruyan nadir kalelerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

 • 02.05.2023 02 May 09:30 Bin yaşında ama halen ayakta Bin yaşında ama halen ayakta

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde bin yıl önce yapıldığı tahmin edilen Engüzekkapı kalesi bütünlüğünü koruyan nadir kalelerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

 • 01.05.2023 01 May 12:11 AK Parti Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, Seçim Gezilerine Devam Ediyor AK Parti Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, Seçim Gezilerine Devam Ediyor

  AK Parti Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, Şenkaya, Olur, Uzundere ve Tortum ilçelerinde seçim gezileri yaptı. Fırat, Türkiye'nin savunma sanayiindeki gelişmeleri ve Anadolu aşısının etkilerini anlattı.

 • 01.05.2023 01 May 09:47 Türkiye'de En Çok Camii Olan İller Belirlendi Türkiye'de En Çok Camii Olan İller Belirlendi

  Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre Türkiye'de toplam 89 bin 817 cami bulunuyor. İstanbul, Konya ve Ankara en çok camii olan ilk üç ilimiz olarak belirlendi. Erzurum ise bin 601 cami ile Türkiye'de 15. sırada yer aldı. Yakutiye ilçesi 163 cami ile listenin başında bulunuyor.

 • 30.04.2023 30 Nis 13:29 Kaya, Taşhan esnafını dinledi Kaya, Taşhan esnafını dinledi

  Oltu taşından yapılma ürünlerin satıldığı, takı sektörünün merkezi konumunda olan Taşhan'a giden ve esnafın sesine kulak veren İYİ Parti birinci sıra Milletvekili Adayı Zekai Kaya, İstanbul-Kars arasında hizmet veren Doğu Ekspresi'nin tren garında olabildiği ölçüde fazla tutulmasının...

 • 29.04.2023 29 Nis 13:03 250 yıllık tuğlalardan geleneksel fırın yapıldı 250 yıllık tuğlalardan geleneksel fırın yapıldı

  Erzurum'un Uzundere İlçesi'nde işletmeci Erdoğan Cazır, Konya'dan getirdiği 250 yıllık tuğlalarla geleneksel odun fırınında pide ve lahmacun pişiriyor. Hem elektrik faturalarından tasarruf etti hem de yaptığı Lahmacun ve Pidelerin lezzetine lezzet kattı.

 • 29.04.2023 29 Nis 12:41 Erzurumlu İşletmeci 250 Yıllık Tuğlalardan Lahmacun Fırını Yaptı Erzurumlu İşletmeci 250 Yıllık Tuğlalardan Lahmacun Fırını Yaptı

  Erzurum'un Uzundere ilçesindeki işletmeci Erdoğan Cazır, geleneksel odun fırınında pişirdiği lahmacun ve pideleri için 250 yıllık tuğlalardan fırın yaptı. Elektrik faturalarından tasarruf etmek ve yemeğin lezzetine lezzet katmak için taş fırına geçen Cazır, eski bir fırından alınan tuğlaları bir fırıncı usta ile birlikte kullanarak fırınını oluşturdu.

 • 28.04.2023 28 Nis 11:42 MHP Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor MHP Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  MHP 28. Dönem Erzurum Milletvekili adayı Mehmet Musa Çakır, şehir merkezi ve ilçelerde seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Narman'da da seçim çalışması yapan Çakır, esnaf ve muhtarlarla istişarelerde bulundu. Yakutiye ilçe merkezindeki seçim gezilerinde ise ticari işletmeleri ziyaret ederek destek istedi ve Organize Sanayi Bölgesi'nde Karaz Tekstile görüştü.

 • 27.04.2023 27 Nis 22:48 Erzurum'da köyüne giden genç adam yolda karşılaştığı ayıyı görüntüledi Erzurum'da köyüne giden genç adam yolda karşılaştığı ayıyı görüntüledi

  Uzundere ilçesinde esnaf olan Ufuk Bilgiç, köyüne gitmek üzere yola çıktığında yavru boz ayı ile karşılaştı. Ayı bir süre aracın önünde koştuktan sonra yamaçtan aşağıya koşarak uzaklaştı. Bilgiç ise cep telefonu kamerası ile bu anları kaydetti.

 • 27.04.2023 27 Nis 19:42 Yola düşen dev kaya otomobilin jantını kırdı Yola düşen dev kaya otomobilin jantını kırdı

  Erzurum'un Uzundere İlçesi'nde turizm haberi yapmak üzere seyir halinde olan İHA muhabiri Taner Sarı, Pirinkayalar'daki kayaların yola düşmesi sonucu kaza yaptı. Muhabir kaza esnasında yara almadan kurtuldu. Pirinkayalar geçidi bakım onarımı yapılmadığı için tehlike oluşturmaya devam ediyor.

 • 27.04.2023 27 Nis 15:56 İHA Muhabiri Taner Sarı Pirinkayalarda Kaza Yaptı İHA Muhabiri Taner Sarı Pirinkayalarda Kaza Yaptı

  Erzurum'un Uzundere ilçesi Eski Pirinkayalar geçidi üzerinden Cam Teras ve Tortum Şelalesi turizm haberi yapmak üzere seyir halinde olan İHA muhabiri Taner Sarı, kayaların yola düşmesi sonucu kaza yaptı. Kaza sonrası muhabir maddi hasarla atlattı.

 • 27.04.2023 27 Nis 11:52 Erzurum'da genç adam cep telefonu ile ayıyı görüntüledi Erzurum'da genç adam cep telefonu ile ayıyı görüntüledi

  Uzundere ilçesinde köyüne giden Ufuk Bilgiç yolda karşılaştığı ayıyı cep telefonu ile görüntüledi. Ayı bir süre otomobilin önünde koştu ve sonra yamaçtan aşağıya koşarak uzaklaştı.

 • 24.04.2023 24 Nis 13:44 MHP'li Pehlivan, Köşk'ün kalbini fethetti MHP'li Pehlivan, Köşk'ün kalbini fethetti

  Seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaret ettiği Köşk'te yoğun bir ilgiyle karşılanan MHP Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın göreve yeniden seçileceğini, MHP'nin de mecliste çok güçlü bir şekilde yer alacağını söyledi.

 • 24.04.2023 24 Nis 12:03 MHP Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor MHP Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  MHP Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır, Erzurum'un merkez ilçelerinde başlayan seçim çalışmalarını Tortum ve Uzundere'ye kadar taşıyor. Gazeteci kimliğiyle şehrin bütün ilçelerini yakından tanıyan Çakır, seçmenlerin beklenti ve taleplerini tespit etmek için çaba gösteriyor. Seçim gezilerinde birlik ve beraberlik vurgusu yapan Çakır, 14 Mayıs seçimlerinin millet ve memleket meselesi olduğunu ifade ediyor.

 • 24.04.2023 24 Nis 09:32 Erzurumlu hobi bahçıvanı binlerce fidan yetiştiriyor Erzurumlu hobi bahçıvanı binlerce fidan yetiştiriyor

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde yaşayan Mustafa Aydoğmuş, tek başına çalışarak bin 500 adet fidan üretip satıyor. Aydoğmuş, 70 dönüm arazi üzerinde 20'den fazla fidan çeşidiyle hizmet veriyor ve ayrıca sebze meyve yetiştiriciliği de yapıyor. Bu iş sayesinde emekli olduktan sonra ev ve arabasını alarak ekonomik durumunun iyi olduğunu ifade ediyor.

 • 22.04.2023 22 Nis 12:17 Erzurum'da Nadir Görülen Dağ Keçileri İlçe Merkezine İnmeye Başladı Erzurum'da Nadir Görülen Dağ Keçileri İlçe Merkezine İnmeye Başladı

  Baharın gelmesiyle birlikte Erzurum'un Uzundere İlçesi'nde dağ keçileri ilçe merkezine yakın konumlara inmeye başladı. Sakallı dağ keçisi liderliğindeki sürü, insanlardan korkmadan yakınlarından geçiyor ve sürüyü yönlendiriyor.

 • 21.04.2023 21 Nis 22:24 AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Selami Altınok, Uzundere'de seçim gezisi yaptı AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Selami Altınok, Uzundere'de seçim gezisi yaptı

  Uzundere esnafını gezen Altınok, turizmde atağa kalkan Uzundere'yi ve Erzurum'un diğer güzelliklerini ön plana çıkaracak projelerinin olacağını belirtti.

 • 18.04.2023 18 Nis 12:13 Bahçesinde 300 bin doğal fide üretip Türkiye'nin her yerine gönderiyor Bahçesinde 300 bin doğal fide üretip Türkiye'nin her yerine gönderiyor

  Bahçesinde 300 bin doğal fide üretip Türkiye'nin her yerine gönderiyorERZURUM Ailesi ile birlikte kurduğu seralarda 300 bin fide üretiyor, İlçe ekonomisine katkıda bulunuyor.

 • 18.04.2023 18 Nis 10:32 Çelik; 'Aile destek sistemini hayata geçireceğiz' Çelik; "Aile destek sistemini hayata geçireceğiz"

  AK Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Milletvekili Adayı Ayşe Deniz Çelik, seçim gezilerinin ilkini Aziziye İlçesi'nde gerçekleştirdi.

 • 16.04.2023 16 Nis 12:47 Burası İzlanda değil, Uzundere Burası İzlanda değil, Uzundere

  Burası İzlanda değil, Uzundere Sakin kentte saklı cennet keşfedilmeyi bekliyor Erzurum'un Uzundere ilçesine bağlı Ulubağ mezrası eşsiz doğasıyla büyülüyor.

 • 16.04.2023 16 Nis 12:47 Burası İzlanda değil, Uzundere Burası İzlanda değil, Uzundere

  Burası İzlanda değil, Uzundere Sakin kentte saklı cennet keşfedilmeyi bekliyor Erzurum'un Uzundere ilçesine bağlı Ulubağ mezrası eşsiz doğasıyla büyülüyor.

 • 14.04.2023 14 Nis 12:08 AK Parti'nin ardından MHP'de de aday tanıtım toplantısı yapılacak AK Parti'nin ardından MHP'de de aday tanıtım toplantısı yapılacak

  AK Parti'nin ardından MHP'de de aday tanıtım toplantısı yapılacak.

 • 14.04.2023 14 Nis 12:08 AK Parti'nin ardından MHP'de de aday tanıtım toplantısı yapılacak AK Parti'nin ardından MHP'de de aday tanıtım toplantısı yapılacak

  AK Parti'nin ardından MHP'de de aday tanıtım toplantısı yapılacak.

 • 14.04.2023 14 Nis 11:49 Korku 60 haneyi göçe zorladı Korku 60 haneyi göçe zorladı

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde heyelan korkusu 60 haneyi göç etmeye zorladı.

 • 14.04.2023 14 Nis 11:49 Heyelan korkusu 60 haneyi göçe zorladı Heyelan korkusu 60 haneyi göçe zorladı

  Heyelan korkusu 60 haneyi göçe zorladı En küçük bir sarsıntıda tüm mahalle yıkılacak Erzurum'un Uzundere ilçesinde heyelan korkusu 60 haneyi göç etmeye zorladı.

 • 11.04.2023 11 Nis 10:35 Fidan dikmenin şimdi tam zamanı Fidan dikmenin şimdi tam zamanı

  Erzurum'un Uzundere ilçesinde 20 yıldır fide üreticiliği yapan Doğu Anadolu'nun en büyük fidan yetiştiricisi Kadir Yaşar Nisan ayının yağmurlu geçtiğini belirterek, "Fidan dikmenin tam zamanı" dedi.

 • 09.04.2023 09 Nis 13:57 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 4 Yılda 18 Milyar Liranın Üzerinde Yatırım İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 4 Yılda 18 Milyar Liranın Üzerinde Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in göreve başlamasının üzerinden geçen 4 yıllık süreçte kente 18 milyar liranın üzerinde yatırım yapıldı. Geçen 4 yılda, İzmir’i dirençli kent haline getirmek için projeler başlatılırken, kentin en büyük raylı sistem yatırımı Buca Metrosu’nun şantiyelerinde çalışmalar hız kazandı.

Advertisement