Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Genel Seçime Doğru

10.10.2015 16:18
Genel Seçime Doğru

AK Parti Muş milletvekili adayları ve parti teşkilatı üyeleri, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'nın ev sahipliğinde, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Muş milletvekili adayları ve parti teşkilatı üyeleri, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'nın ev sahipliğinde, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Asya, öğretmenevinde düzenlenen istişare toplantısında yaptığı konuşmada, göreve geldiği günden beri muhtarları ihmal etmemeye gayret gösterdiğini dile getirerek, "ortak akıl" anlayışını sürdürdüklerini belirtti.

Yarım kalan işlerini ve hizmetlerini hayata geçirmek için iktidara ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Asya, şöyle devam etti:

"Söz konusu çalışmaların Türkiye genelinde aksaması bizim yerelimizin de etkilenmesine sebep oluyor. AK Parti'ye gönül vermiş insanlar olarak, 7 Haziran'dan ders çıkararak 1 Kasım'da iktidara gelmek için canı gönülden mücadele etmemiz gerekir. Ülkemizin refahı, huzuru ve istikrarı için buna ihtiyacımız var. Bunu gerçekleştirmek için sizlere ihtiyacımız var. Sizler, kendi bölgenizde seçilmiş kardeşlerimizsiniz. Buradaki muhtar kardeşlerim AK Partili olmayabilirler ancak ben eminim ki az evvel söylediğim gibi ihtiyaç duyduğumuz eksikliklerin giderilmesini gönülden istiyorlar. Sizlerden ricam kendi bölgeleriniz de mahalle sakinlerine doğruyu ve yanlışı anlatın. 13 yıllık AK Parti hükümetinde yapılan hizmetler, cumhuriyet tarihinde yapılmamıştır. Gelişmiş ülkelerle yarışır hale gelen bu ülkenin daha da iyi seviyelere gelmesi için mücadele edelim. Bu anlamda sizlerden destek bekliyoruz."

Toplantıya, AK Parti Muş milletvekili adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er ve Medeni Çağlar, Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen, Korkut Belediye Başkanı Haşim Arık, AK Parti İl teşkilatı üyeleri, belediye encümen üyeleri ve İl Genel Meclisi üyeleri de katıldı.

YORUMLAR
500
Çorum Belediyesi'nde anahtar teslim töreni Çorum Belediyesi'nde anahtar teslim töreni Türkiye'nin 81 olan il sayısı 100'e çıkacak! Bitlis'in Ahlat ilçesinin de il statüsüne yükselecek Türkiye'nin 81 olan il sayısı 100'e çıkacak! Bitlis'in Ahlat ilçesinin de il statüsüne yükselecek Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Ağrı Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (2) Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Ağrı Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (2)
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement