İnternet Medyası Kayseri'de Buluşuyor - Son Dakika
Yerel

İnternet Medyası Kayseri'de Buluşuyor

İnternet Medyası Kayseri\'de Buluşuyor

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl müdürlüğü ile Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “İnternet Medyası Paneli” 6 Mayıs Salı günü (yarın) saat 14.00’te İletişim Fakültesi Konferans Salonu'nda yapılacak.

05.05.2014 11:34

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl müdürlüğü ile Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan "İnternet Medyası Paneli" 6 Mayıs Salı günü (yarın) saat 14.00'te İletişim Fakültesi Konferans Salonu'nda yapılacak.

Moderatörlüğünü Başbakanlık Basın Yayın ve enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya'nın yürüteceği panelde konuşmacı olarak İnternethaber Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, Ensonhaber Medya Grup Başkanı Serkan Kalemciler, Haber7 Genel yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan ve Timeturk Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek katılacak.

Panelde, "İnternet Medyası Yasa Tasarısı", "İnternet Medyası, Yazılı Basını Bitiriyor mu?", "Sosyal Medyanın Etkileri", "İnternet Medyasının Gücü" gibi konular ele alınacak. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İnternet Medyası Kayseri'de Buluşuyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement