İsmetpaşa'da Yaz Spor Okulları Tanıtıldı - Son Dakika

İsmetpaşa'da Yaz Spor Okulları Tanıtıldı

05.06.2014 12:20
İsmetpaşa'da Yaz Spor Okulları Tanıtıldı

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her sene düzenlenen ve binlerce çocuğun serbest zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirdiği yaz spor okulları tanıtım standı okulları geziyor.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her sene düzenlenen ve binlerce çocuğun serbest zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirdiği yaz spor okulları tanıtım standı okulları geziyor.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 29 Haziran'da startı verilecek olan Yaz Spor Okulları için okullara tanıtım afişleri asarak ve tanıtım standı kurarak öğrencileri spor yapmaya davet ettiklerini söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Faaliyet Programı'nda yer alan Spor Genel Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ücretsiz Yaz Spor Okulları'nın kayıtları başladı. Bunun için Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de afişler ve stantlar kurarak tanıtımlar yapıyor. Okullarda kurulan stantlarda yaz spor okulları ve gençlik merkezlerinin faaliyetleri hakkında veliler ve öğrenciler bilgilendiriliyor.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor tesislerinde 5-18 yaş arasındaki gençlere atletizm, yüzme, basketbol, karate, voleybol, masa tenisi, tenis, teakwondo, judo, güreş, badminton, engelliler spor, hentbol, cimnastik, futbol ve satranç başta olmak üzere çeşitli spor branşlarında açılan Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, bu yıl Yaz Spor Okulları'na en az 3 Bin genci beklediklerinin altını çizerek, "Çocukları ve gençleri spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak için her yıl geleneksel olarak açtığımız yaz spor okullarını bu yılda açacağız. 16 antrenör bu kurslarda görev yapacak. Yaz spor okulları tanıtım standını açtık. 16 branşta açılışımızı gerçekleştireceğiz. Çocuklarımızın yaz tatilleri için antrenör ve tesis anlamında gerekli desteği sağlayacağız. Beklenenin üzerinde katılım söz konusu umarım gençlerimiz Düzce'de yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirir" şeklinde konuştu. - DÜZCE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Otoyolda tırın kupası alev topuna döndü Otoyolda tırın kupası alev topuna döndü Otoyolda tırın kupası alev topuna döndü Otoyolda tırın kupası alev topuna döndü Başkan Şengüloğlu: 'Tekerinize taş değmesin' Başkan Şengüloğlu: 'Tekerinize taş değmesin'

Son Dakika Yerel İsmetpaşa'da Yaz Spor Okulları Tanıtıldı - Son Dakika


Advertisement