Kiraz'ın Gururu Oldular - Son Dakika
Yerel

Kiraz'ın Gururu Oldular

Kiraz\'ın Gururu Oldular

24-25 Aralık’da İzmir’de düzenlenen Okullararası İl Güreş Şampiyonası’nda grekoremen stil ve serbest stilde Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü Sporcuları takım halinde birinci oldu.

06.01.2015 21:13

24-25 Aralık'da İzmir'de düzenlenen Okullararası İl Güreş Şampiyonası'nda grekoremen stil ve serbest stilde Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü Sporcuları takım halinde birinci oldu. Toplam 25 madalya alarak ilçemizin yüzünü güldüren Kiraz Belediyesi Güreş Takımı Sporcuları, mart ayında yapılacak olan Bölge Güreş Şampiyonasında İzmir ve Kiraz'ı temsil edecekler.

İzmir Okullararası Güreş Şampiyonası'nda; şampiyonluk derecesi elde eden Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü sporcuları ve başarılarında büyük emeği geçen; İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü Antrenörü Orhan Erçelik, Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü Antrenörü Yüksel Erçelik, Halk Eğitim Merkezi Görevli Antrenörü Oğuzhan Erçelik, Türk Telekom Yatılı İlköğretim Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Fatih Kuru ve Türk Telekom YİBO Okul Müdürü Gürcan Akbaş Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül'ü makamında ziyarette bulundular.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, hocalarımızı ve sporcularımızı kutladı, ilçenin adını başarı ile taşıdıkları için teşekkür etti. Mart ayında Kiraz'ı ve İzmir'i en iyi şekilde temsil edeceklerinden emin olduğunu belirterek. Başarılı sporcuların gezi için nereyi istediklerini belirlemelerini istedi. Hep birlikte Kiraz için çalışıyoruz diyerek sporcularımızla hatıra fotoğrafı çektirdi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kiraz'ın Gururu Oldular - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement