Marmaris Belediye Başkanı Oktay: "Tüm Hazırlıklarımızı Tamamladık" - Son Dakika

Marmaris Belediye Başkanı Oktay: "Tüm Hazırlıklarımızı Tamamladık"

29.04.2022 16:26
Marmaris Belediye Başkanı Oktay: "Tüm Hazırlıklarımızı Tamamladık"

Marmaris Belediyesi'nin tüm birimleri, 5 günlük Ramazan Bayramı tatilinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanan ilçede çalışmalarını tamamladı. Turizm sezonunun da başladığı Marmaris’te bayramda yoğunluk beklendiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Tüm hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.

Marmaris Belediyesi'nin tüm birimleri, 5 günlük Ramazan Bayramı tatilinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanan ilçede çalışmalarını tamamladı. Turizm sezonunun da başladığı Marmaris'te bayramda yoğunluk beklendiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, "Tüm hazırlıklarımızı tamamladık" dedi.

Hem Marmaris sakinlerinin hem de tatile gelen vatandaşların huzur ve güven içinde, rahat bir bayram geçirmesi için tüm hazırlıkları sürdüren Marmaris Belediyesi, Ramazan Bayramı boyunca teyakkuzda olacak.

Bayram hazırlığına günler öncesinden başlayan Fen İşleri, Temizlik, Park Bahçeler, Destek ekipler ilçe genelinde temizlik, yeşil alan peyzajı, ağaç budaması, kent mobilyaları ve aydınlatma direklerinin tamiri, dere ve kanalların temizliği gibi çalışmalar düzenlendi. Ayrıca Ramazan ayı boyunca denetimlerini sıklaştıran Zabıta müdürlüğü de bayram öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

"HEM HEMŞEHRİLERİMİZ HEM DE GELECEK OLAN MİSAFİRLERİMİZ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BAYRAM GEÇİRECEK"

Turizm sezonunun da başladığı Marmaris'te bayramda daha da fazla turist beklendiğini söyleyen Belediye Başkanı Oktay, "Dünyanın sayılı turizm destinasyonlarından biri olan Marmaris, yeni sezona hazır. Ekiplerimiz birçok noktada çalışmalarını tamamladı. İlçe merkezi, Selimiye, Bozburun, Söğüt, Hisarönü, Orhaniye, Turgut Mahalleleri'nde bulunan plajlar sezon öncesi hazır hale getirildi. Ücretsiz halk plajlarına kum serildi, ücretsiz şemsiyeler yerleştirildi, güvenlik için şamandıralar döşendi ve cankurtaran ekiplerimiz de göreve başladı. Bayram tatili boyunca da tüm ekiplerimiz teyakkuz halinde olacak. Hem hemşehrilerimiz hem de gelecek olan misafirlerimiz gönül rahatlığıyla bayram geçirecek" diye konuştu.

EKİPLER 7/24 MESAİDE

Bayram boyunca Fen, Destek, Park ve Bahçeler ekipleri 5 gün boyunca nöbetçi sistemiyle çalışırken; Temizlik ve Zabıta müdürlüğü ekipleri de vardiya halinde 7/24 görev başında olacak. Vatandaşlar bayram boyunca bir olumsuzluk durumunda 153, 0 252 412 10 05 ve 0 850 888 48 48 numaralı telefondan belediye ekiplerine ulaşabilecek.

YORUMLAR
500
Çankaya Belediyesi, Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı Çankaya Belediyesi, Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı Menderes Belediye Başkanı ile Yenikent Belediye Başkanı görevden uzaklaştırıldı (2) Menderes Belediye Başkanı ile Yenikent Belediye Başkanı görevden uzaklaştırıldı (2) Termal bayramda gelecek misafirleri için son hazırlıklarını tamamladı Termal bayramda gelecek misafirleri için son hazırlıklarını tamamladı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Marmaris Belediye Başkanı Oktay: 'Tüm Hazırlıklarımızı Tamamladık' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement