Batmanlılara Newroz'a Katılım Çağrısı - Son Dakika

Batmanlılara Newroz'a Katılım Çağrısı

14.03.2014 10:37
Batmanlılara Newroz'a Katılım Çağrısı

BDP, HDP ve çeşitli STK'lardan oluşan Newroz Tertip Komitesi, Batmanlılara Newroz etkinliklerine katılım çağrısı yaptı.

KOMİTEDEN NEWROZ'A KATILIM ÇAĞRISI

BDP, HDP, Petrol İş, Eğitim Sen, Ses, Genel İş ve çeşitli STK'lardan oluşan Newroz tertip komitesi, Batmanlılara Newroz etkinliklerine katılım çağrısı yaptı. Tertip komitesi adına açıklama yapan BDP İl Başkanı Serdar Atalay "17 Mart Pazartesi günü Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, eski AP Parlamenteri Feleknaz Uca, Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Karabulut, Meral Danış Beştaş, Milletvekili Ayla Akat Ata'nın da katılacağı Newroz etkinlikleri saat 10.00 ile 16.00 arasında yapılacak. Koma Agıre Jiyan, Diyar, Servet Kocakaya, Sultan gibi ve daha birçok sürpriz sanatçımız kutlamalara renk katacaklar" dedi.

YORUMLAR
500
Eğitim Sen'den 81 İlde Ortak Çağrı: 'Öğretmenlik Meslek Kanunu ve Yönetmeliği, Seminer, Sınav İptal Edilsin' Eğitim Sen'den 81 İlde Ortak Çağrı: 'Öğretmenlik Meslek Kanunu ve Yönetmeliği, Seminer, Sınav İptal Edilsin' Eğitim Sen, Öğretmenlik Meslek Kanunu'nu Protesto Etti: 'İptal Süreci, Kamu Vicdanını Yaralayacak Eşitsizlikler Ortaya Çıkmadan Bir An Önce... Eğitim Sen, Öğretmenlik Meslek Kanunu'nu Protesto Etti: 'İptal Süreci, Kamu Vicdanını Yaralayacak Eşitsizlikler Ortaya Çıkmadan Bir An Önce... Eskişehir'de Öğretmenlerden 'Kariyer Basamakları Sınavı' Protestosu Eskişehir'de Öğretmenlerden 'Kariyer Basamakları Sınavı' Protestosu
Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Batmanlılara Newroz'a Katılım Çağrısı - Son Dakika

Bu haber Temsilci tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Temsilci tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Temsilci kurumudur.

Advertisement