Öğrencilere ve Velilere Bağımlılık ile Mücadele Anlatıldı - Son Dakika
Yerel

Öğrencilere ve Velilere Bağımlılık ile Mücadele Anlatıldı

Öğrencilere ve Velilere Bağımlılık ile Mücadele Anlatıldı

Malatya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere “Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadelede Aile İçi İletişimin Önemi” konusu anlatıldı.

24.02.2015 18:00

Malatya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere "Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadelede Aile İçi İletişimin Önemi" konusu anlatıldı.

Malatya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Madde Kullanımı ile Mücadele Büro Amirliği TUBİM İLTEM görevlileri tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde, Ahmet Parlak İlköğretim Okulu'nda eğitim gören öğrenci velilerine, İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesinde eğitim gören öğrencilere ve bazı kamu kurum çalışanlarına "Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadelede Aile İçi İletişimin Önemi" konulu farkındalık arttırıcı eğitim seminerleri verildi. Eğitimlere toplam bin 19 katılımcının geldiği belirtilerek Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kaçakçılığı ile mücadelede, halkın desteğinin her geçen gün daha da önem arz ettiği ve bu konudaki mücadele kapsamında yardımcı olmak isteyen herkesin güvenlik güçlerini araması istendi. - MALATYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğrencilere ve Velilere Bağımlılık ile Mücadele Anlatıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement