Özgönül'e Ziyaretçi Akını - Son Dakika
Yerel

Özgönül'e Ziyaretçi Akını

Özgönül\'e Ziyaretçi Akını

Manavgat ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Hilmi Özgönül’ün son ziyaretçileri Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Manavgat Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay, Aşağı Pazarcı Mahallesi Muhtarı İlhan Özden ve Yukarı Pazarcı Mahallesi Muhtarı Hasan Özden oldu.

13.10.2015 14:22

Manavgat ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Hilmi Özgönül'ün son ziyaretçileri Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Manavgat Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay, Aşağı Pazarcı Mahallesi Muhtarı İlhan Özden ve Yukarı Pazarcı Mahallesi Muhtarı Hasan Özden oldu.

Sivil Toplum Örgütü başkanları ve mahalle muhtarları Manavgat Emniyet Müdürü Mustafa Özgönül'e yeni görevinde başarılar dilerken, Manavgat halkının huzur ve güveninin sağlanması konusunda her zaman Emniyetin yanında olduklarını, üzerlerine düşeni bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini dile getirdiler. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Özgönül'e Ziyaretçi Akını - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement