'Sessiz Çığlık" Seyirciyle Buluştu - Son Dakika
Yerel

'Sessiz Çığlık" Seyirciyle Buluştu

\'Sessiz Çığlık" Seyirciyle Buluştu

Tevfik Yapıcı’nın yazıp yönettiği, kadına yönelik şiddeti konu alan "Sessiz Çığlık" adlı tiyatro oyunu Küçükçekmece’de seyirciyle buluştu.

22.12.2014 10:54

Tevfik Yapıcı'nın yazıp yönettiği, kadına yönelik şiddeti konu alan "Sessiz Çığlık" adlı tiyatro oyunu Küçükçekmece'de seyirciyle buluştu.

Usta sanatçı Tevfik Yapıcı'nın yazıp yönettiği "Sessiz Çığlık" adlı tiyatro oyunu, Küçükçekmece Belediyesi'nin katkıları ile ilk kez seyirciyle buluştu.

Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahnelenen ve son yıllarda toplumumuzun kanayan yaralarından biri haline gelen kadına şiddetin konu edildiği oyunda, izleyiciye anlamlı mesajlar verildi.

"KADINA ŞİDDETE HAYIR" DEDİLER

Tiyatro ve sinema dünyasının aranılan yüzü Ortans Kıvanç, Cine 5 ve TRT Haber ekranlarının başarılı sunucuları Aynur Ayaz ve Ece Pirim'in yanı sıra Ali Erkut Taş, Hasan Yıldırım, Aylin Altunkaya, Nilay Toprak, Ceren Bayır, Seçil Toprak ve Şebnem Nuray yer aldığı oyuncu kadrosu, performanslarıyla seyirciyi duygulandırdı.

Oyunu, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Güllüçayır da izledi. Kaktüs Kabare Tiyatrosu tarafından sahnelenen iki perdelik oyunda, geçmişlerinden kurtulma mücadelesi veren kadınlar ile kendilerine bu konuda öncülük eden konuk evinden ayrılmış bir kadının hikayesi konu ediliyor. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Sessiz Çığlık' Seyirciyle Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement