Sivas'taki "Mucize" Kurtuluş - Son Dakika

Sivas'taki "Mucize" Kurtuluş

03.04.2015 16:31
Sivas'taki "Mucize" Kurtuluş

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Mahir Kuzucu, vücudunun yarısı kamyon tekerleğinin altında kalan ve ekiplerce kriko yardımıyla kurtarılan Yusuf Durmaz'ı hastanede ziyaret etti.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Mahir Kuzucu, vücudunun yarısı kamyon tekerleğinin altında kalan ve ekiplerce kriko yardımıyla kurtarılan Yusuf Durmaz'ı hastanede ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Kuzucu, Durmaz'ın kurtarılmasında çalışan itfaiye personeliyle Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi giderek Durmaz ve ailesine ziyarette bulundu.

Durmaz ile yakından ilgilenen Kuzucu, burada Yusuf'a itfaiye şapkası ile çeşitli hediyeler verdi.

Kuzucu, yaşanan kazanın tekrarlanmamasını dileyerek, "Yaşanan olayda itfaiye personelimiz özveriyle çalışarak Yusuf'un kurtarılmasında etkin rol oynadı. Bugün de Yusuf'a moral vermek için buradayız. Yusuf'a ve ailesine geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
SCÜ'de yarı olimpik yüzme havuz tekrar kullanıma açıldı SCÜ'de yarı olimpik yüzme havuz tekrar kullanıma açıldı SCÜ, Cumhuriyet'in 100. yılında sempozyuma ev sahipliği yapacak SCÜ, Cumhuriyet'in 100. yılında sempozyuma ev sahipliği yapacak SCÜ'de yeni eğitim modeli tanıtıldı SCÜ'de yeni eğitim modeli tanıtıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sivas'taki 'Mucize' Kurtuluş - Son Dakika


Advertisement