Ticaret Borsası'ndan Hoşgeldin Ziyareti - Son Dakika
Yerel

Ticaret Borsası'ndan Hoşgeldin Ziyareti

Ticaret Borsası\'ndan Hoşgeldin Ziyareti

Salihli Ticaret Borsası yönetimi, Vergi Dairesi Müdürü Kazım Yıldız'ı makamında ziyaret ederek yeni görev yeri olan Salihli'de başarı dilediler.

13.01.2012 16:34

Salihli Ticaret Borsası yönetimi, Vergi Dairesi Müdürü Kazım Yıldız'ı makamında ziyaret ederek yeni görev yeri olan Salihli'de başarı dilediler.

Ziyarete Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Tuğrul, Başkan Yardımcısı Yetiş Aksoy, yönetim kurulu üyesi ve Sayman Adnan Devecier ile yönetim kurulu üyesi Can Özkan ve Genel Sekreter Turan Yalçın katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Salihli Vergi Dairesi Müdürü Kazım Yıldız, her konuda Ticaret Borsası ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi. Salihli'yi çok beğendiğini belirten Yıldız, "Salihli coğrafi yapısı itibariyle de çok önemli bir konuma sahip. Özellikle sağlık sektöründe çok ilerlemiş. Mükellef portföyü de çok geni bir yelpazeye sahip. Devlet için vazgeçilmez unsurlardan birisi de vergidir. Biz vergi bilincinin daha da geliştirilmesi kanaatindeyiz. Bunun için bilindiği üzere Vergi Haftası kutlanıyor ve verginin önemi ele alınıyor. Salihli Vergi Dairesi olarak Ticaret Borsası ile her zaman her konuda işbirliği yapmaya hazırız." dedi.

Ticaret Borsası Başkanı Hüsnü Tuğrul'da, her konuda Salihli Vergi Dairesi ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını kaydetti. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ticaret Borsası'ndan Hoşgeldin Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement