Tunceli Valisi Özkan, Anneler Günü'nde şehit annelerini unutmadı - Son Dakika

Tunceli Valisi Özkan, Anneler Günü'nde şehit annelerini unutmadı

08.05.2022 20:18

Tunceli Valisi Özkan, Anneler Günü'nde şehit annelerini unutmadı Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Anneler Günü'nde şehit, gazi, özel çocuğu olan ve huzurevinde kalan anneleri unutmayarak burada kalan annelere kadın astsubay ve emniyet kadın personelleri eşliğinde çiçek gönderdi.

Tunceli Valisi Özkan, Anneler Günü'nde şehit annelerini unutmadı

TUNCELİ - Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Anneler Günü'nde şehit, gazi, özel çocuğu olan ve huzurevinde kalan anneleri unutmayarak burada kalan annelere kadın astsubay ve emniyet kadın personelleri eşliğinde çiçek gönderdi.

Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan ve eşi Arzu Özkan Anneler Günü'nde anneleri unutmadı. Bu çerçevede Vali Özkan ve eşi, emniyet ve jandarma kadın personelleriyle şehit anneleri, gazi, özel çocuğu olan, huzurevinde ve yaşlı bakım merkezlerinde kalan annelere hediye ve çiçek göndererek günlerini kutladı.

YORUMLAR
500
Son Dakika | Şehit annesi istedi, köyüne baz istasyonu kuruldu Son Dakika | Şehit annesi istedi, köyüne baz istasyonu kuruldu Son dakika haberi: Şehit oğlunu asker selamıyla uğurlayan anne: Hakkımı sana helal ettim Son dakika haberi: Şehit oğlunu asker selamıyla uğurlayan anne: Hakkımı sana helal ettim Evlat nöbetindeki anne: Oğlumu söke söke PKK'dan aldım, Türkiye'ye asker ettim Evlat nöbetindeki anne: Oğlumu söke söke PKK'dan aldım, Türkiye'ye asker ettim
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tunceli Valisi Özkan, Anneler Günü'nde şehit annelerini unutmadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement