Uzunburun Muhtarından Maski'ye Teşekkür - Son Dakika
Yerel

Uzunburun Muhtarından Maski'ye Teşekkür

Uzunburun Muhtarından Maski\'ye Teşekkür

Yunusemre ilçesinin Uzunburun Mahallesi Muhtarı İbrahim Çakır mahalle halkının hizmetlerden duyduğu memnuniyeti iletmek için MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u ziyaret etti.

26.05.2017 15:06
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yunusemre ilçesinin Uzunburun Mahallesi Muhtarı İbrahim Çakır mahalle halkının hizmetlerden duyduğu memnuniyeti iletmek için MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun'u ziyaret etti.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Yunusemre ilçesi Uzunburun Mahalle Muhtarı İbrahim Çakır ve ihtiyar heyetini makamında ağırladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun'u Yunusemre ilçesine bağlı Uzunburun Mahalle Muhtarı İbrahim Çakır ve ihtiyar heyeti ziyaret etti. Ziyarette Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen de yer aldı. MASKİ'nin mahallelerinde yaptığı hizmetler için teşekkür eden Çakır, "Diğer illerde biliyorum ki su arızaları, 3-5 gün sonra anca giderilebiliyor. MASKİ, yeni kurulmasına rağmen çok hızlı bir çalışma içerisine girdi. Kayıtlardan bellidir. Arıza kaydı oluşturmamdan kısa bir süre sonra bütün arızalarımız gideriliyor. Bizleri susuz bırakmadığı için MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun'a ve Genel Müdür Yardımcılarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun da Uzunburun Mahalle Muhtarı İbrahim Çakır ve ihtiyar heyetine ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti. Genel Müdür Coşkun, "3 yıllık süreçte oluşturduğumuz yapılanma sayesinde il genelinde sağlıklı bir sistem oluşturduk. Ekiplerimizle, yaşanan sorunlara en kısa sürede cevap verme gayreti içerisindeyiz. Vatandaşımızı mağdur etmemek için çalışıyoruz. Muhtarlarımızın bu güzel sözleri bizim için çok önemli. Aldığımız bu geri dönüşler inanın ki en büyük mutluluğumuz" dedi. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Uzunburun Muhtarından Maski'ye Teşekkür - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement