Vali Babadan Başarıya Ödül - Son Dakika
Yerel

Vali Babadan Başarıya Ödül

Vali Babadan Başarıya Ödül

Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalan ve üniversite sınavına giren 9 gençten 7’si Üniversiteye kayıt yaptırmaya hak kazanması nedeni ile Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından ödüllendirildi.

03.09.2016 12:21

Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalan ve üniversite sınavına giren 9 gençten 7'si Üniversiteye kayıt yaptırmaya hak kazanması nedeni ile Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından ödüllendirildi.

Muğla Valiliği 75. Yıl toplantı salonunda düzenlenen törene Muğla Valisi Amir Çiçek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Hüseyin Erkek, Valilik Özel Kalem ve İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Baki Gencel, Muğla Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdür Vekili Ömer Çınar, Fethiye Sevgi Evleri ve Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü Mustafa Çakır, Öğretmen Önder Yılmaz ile ödül alan gençler katıldı.

Zaman buldukça ziyaret ettiği çocuk evlerindeki gençlere sınavda başarılı olmaları durumunda tablet hediye edeceği sözünü verdiğini hatırlatan Vali Çiçek "Gençlerimizin bu başarısı bizleri gururlandırdı. Sınava giren 9 gençten 7'si başarılı olarak üniversiteye kayıt yaptırma hakkını kazandı. Bugüne kadar gece gündüz yanınızda olan devletimiz, valiliğimiz, müdürlüğümüz bundan sonra da yanınızda olacak. Bundan sonra gideceğiniz okullarda da başarılarınızı duymak kazandığınız okullardaki başarılarınızla gururlanmak istiyoruz" dedi.

Vali Çiçek, üniversiteyi kazanan gençlerin gelecekte çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını dile getirdi. Konuşmaların ardından Vali Çiçek üniversiteye kayıt yaptırmaya hak kazanan gençlere tablet bilgisayar hediye etti. - MUĞLA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Babadan Başarıya Ödül - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement