Vali Balcı, sınır hattındaki birlikleri ziyaret etti - Son Dakika

Vali Balcı, sınır hattındaki birlikleri ziyaret etti

27.05.2022 09:37

Vali Balcı, sınır hattındaki birlikleri ziyaret etti Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Türkiye-İran sınır hattında görevli birlikleri ziyaret ederek moral verdi.

Vali Balcı, sınır hattındaki birlikleri ziyaret etti

VAN - Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Türkiye- İran sınır hattında görevli birlikleri ziyaret ederek moral verdi.

Türkiye-İran sınır güvenliğinin sağlanması, yasa dışı geçişler ile kaçakçılık faaliyetlerinin önlenmesi ve teröristlerin sızmasının engellenmesi amacıyla sınır hattına duvar örme çalışmaları devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle kente atanan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı ise Türkiye-İran sınır hattında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Sınır birliklerini ziyaret eden Vali Balcı, Çaldıran ilçesine bağlı Osmanlı Mahallesi'ndeki yaylalarda ot toplayan kadınlarla karşılaştı. Burada kadınlarla sohbet eden Vali Balcı, daha sonra koyun otlatan çobanlarla sohbet ederek, bereketli bir sezon diledi.

Vali Balcı'ya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez, 6'ncı Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral İlker Ertuğrul ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın eşlik etti.

YORUMLAR
500
BAKAN DÖNMEZ, ESKİŞEHİR VALİSİ AYYILDIZ'I ZİYARET ETTİ BAKAN DÖNMEZ, ESKİŞEHİR VALİSİ AYYILDIZ'I ZİYARET ETTİ Vali Balcı, Cumhuriyet Başsavcısı Dönmez'le bir araya geldi Vali Balcı, Cumhuriyet Başsavcısı Dönmez'le bir araya geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Balcı, sınır hattındaki birlikleri ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement