Vali Mithat Saylam Ortaokulu Resim Sergisi Açıldı - Son Dakika

Vali Mithat Saylam Ortaokulu Resim Sergisi Açıldı

05.06.2015 09:34
Vali Mithat Saylam Ortaokulu Resim Sergisi Açıldı

Kırşehir Vali Mithat Saylam Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Resim Sergisinin açılışı yapıldı.

Kırşehir Vali Mithat Saylam Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Resim Sergisinin açılışı yapıldı.

İş bankası önünde açılışı yapılan sergide Kırşehir Vali Mithat Saylam Ortaokulu öğrencileri tarafından Görsel Sanatlar derslerinde yapılan Akrilik, Kara Kalem, Yağlı boya ve Pastel Boya ile yapılan 85 çalışmanın yer aldığı serginin açılışı gerçekleşti.

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci ve İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Eyüp Temur'un yaptığı sergi açılışında konuşan okul müdürü Salih Altıparmak, "Kırşehir Vali Mithat Saylam Ortaokulu olarak çocukların akademik başarılarının yanında öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere de zaman ayırmalarını yıl boyu teşvik etmeye gayret ettiklerini söyledi.Bu nedenle öğrencilerimizin çalışmalarından oluşan bu sergiyi çok önemsiyoruz" dedi.

Açılış sonrası seri alanında Ankara da yapılan ve çok sayıda ilin katıldığı Robot Yarışmasında PETLAS A.Ş sponsorluğunda Kırşehir i temsil edip birincilik alan Okul Robot Ekibi de sergiyi gezmeye gelen misafirlere gösteri yaptı. - KIRŞEHİR

YORUMLAR
500
Kırşehir Valisi Buhara, köylerde üreticilerle buluştu Kırşehir Valisi Buhara, köylerde üreticilerle buluştu Kırşehirli Zanaatkar, meslek öğretmek için davette bulundu Kırşehirli Zanaatkar, meslek öğretmek için davette bulundu KAEÜ Rektörü Karakaya başpehlivan olan öğrencileri Cengizhan Şimşek'i kutladı KAEÜ Rektörü Karakaya başpehlivan olan öğrencileri Cengizhan Şimşek'i kutladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Mithat Saylam Ortaokulu Resim Sergisi Açıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement