Yeni Yıla Karakolda Girdi - Son Dakika

Yeni Yıla Karakolda Girdi

01.01.2012 01:00
Yeni Yıla Karakolda Girdi

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, yeni yılı Kantar Karakolu'ndaki polislerle pasta keserek kutladı.

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, yeni yılı Kantar Karakolu'ndaki polislerle pasta keserek kutladı.

Bir süre önce İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Bilkay, Kantar Karakolu personeliyle biraraya geldi. Karakol personelinin yeni yılını kutlayan Bilkay, daha sonra karakolda görevli bayan polis memurlarıyla birlikte pasta kesti.

Göreve geldiğinden bu yana basın mensuplarının önemli projesi olup olmayacağını sorduğunu, en önemli projelerinden bir tanesinin öncelikle meslektaşlarının moral ve motivasyonunun yükseltici çalışmalar olduğunu kaydeden Bilkay, "Bunu gerçekleştirdiğiniz zaman projenin ikinci aşaması da vatandaşı memnun etmek olacaktır. Daha önce başlamış olan bu güzel adeti burada sürdürüyoruz" dedi.

İzmirliler'in huzur içerisinde yeni yıla girmesi için sokakta olduklarını, şu ana kadar kentte nahoş bir olayın olmadığını dile getiren Bilkay, herkesin yeni yılını kutladı.

- İZMİR

YORUMLAR
500
ESKİŞEHİR - 8 yeni acil sağlık hizmetleri istasyonu törenle hizmete girdi ESKİŞEHİR - 8 yeni acil sağlık hizmetleri istasyonu törenle hizmete girdi Bilim İnsanları, Çin'in Yunnan Eyaletinde 400 Milyon Yıl Öncesine Ait Yeni Bir Grup Trilobit Fosili Keşfetti Bilim İnsanları, Çin'in Yunnan Eyaletinde 400 Milyon Yıl Öncesine Ait Yeni Bir Grup Trilobit Fosili Keşfetti Ardahan'da Bu Yıl Yeni İnşaat Başlamadı Ardahan'da Bu Yıl Yeni İnşaat Başlamadı

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeni Yıla Karakolda Girdi - Son Dakika


Advertisement