Yenimahalle Belediyesi Özevler ve Varlık Mahalleri'nde İftar Sofraları Kurdu - Son Dakika

Yenimahalle Belediyesi Özevler ve Varlık Mahalleri'nde İftar Sofraları Kurdu

29.04.2022 11:12
Yenimahalle Belediyesi Özevler ve Varlık Mahalleri'nde İftar Sofraları Kurdu

Yenimahalle Belediyesi, binlerce ilçe sakinini açık hava mahalle iftarlarında buluşturmaya devam ediyor. Özevler ve Varlık Mahalleleri’nde düzenlenen iftar programına mahalleliler yoğun ilgi gösterdi.

Yenimahalle Belediyesi, binlerce ilçe sakinini açık hava mahalle iftarlarında buluşturmaya devam ediyor. Özevler ve Varlık Mahalleleri'nde düzenlenen iftar programına mahalleliler yoğun ilgi gösterdi.

Hafız Fazlı Çoban, Esat Aydoğan'ın ilahileri ve Kuran tilaveti ile başlayan iftar programlarına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın yanı sıra CHP Parti Meclisi Üyesi Umut Akdoğan,  CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda mahalleli katıldı.

"İFTAR SOFRALARINDA YENİMAHALLELİLERLE BİR ARADA OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM"

Önce Özevler Mahallesi'nde Yenimahalle Belediyesi Zübeyde Hanım Konukevi'nde kalan hasta yakınları ile ardından da Varlık Mahallesi sakinleri ile aynı sofrada buluşan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar "Bugün sizlerle beraber çocukluğumuzda kurduğumuz gibi herkesin eşit olduğu bir sofrada bulunmaktan onur duyuyorum. On bir ayın sultanı ramazan ayında kurduğumuz iftar sofralarında Yenimahallelilerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ramazanın coşkusunu da muharremin acısını da hep birlikte yaşıyoruz. Bu sofralarda olduğu gibi birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutluyorum" dedi.

YORUMLAR
500
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Kurban Satış ve Kesim Alanını Ziyaret Etti Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Kurban Satış ve Kesim Alanını Ziyaret Etti TKDK verdi, kendi besi çiftliğini kurdu TKDK verdi, kendi besi çiftliğini kurdu Yenimahalle'de Bayram Temizliği Yenimahalle'de Bayram Temizliği
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Yenimahalle Belediyesi Özevler ve Varlık Mahalleri'nde İftar Sofraları Kurdu - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement