Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi - Son Dakika

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi

23.10.2020 23:42

Yeni projesi için saçlarını uzatan oyuncu Ahmet Kural, saçlarının üstünü kazıttığı ve altlarını uzattığı yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımına "Bundan sonra böyle" mesajını not düşen oyuncunun hayranları yeni saç stili karşısında şaşırdı.

Çağla Gizem Çelik ile aşkını gözlerden uzak yaşayan oyuncu Ahmet Kural, sosyal medya hesabı üzerinden zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Bir süredir saçlarını uzun kullanan Kural, imaj değişikliğine gitti.

YENİ İMAJINI INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Ahmet Kural, saçlarının üstünü kazıttığı ve altlarını uzattığı yeni imajını Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına "Bundan sonra böyle" mesajını not düşen oyuncunun hayranları yeni saç stili karşısında şaşırdı.

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi

Takipçilerinin kimi beğenirken, kimi de "Olmamış reis be" yorumunda bulundu.

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi

Son Dakika Magazin Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şanlıurfa'da tır ile otomobil çarpıştı: 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Evinin camını silerken düşen kadın hastanelik oldu Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor