Son Dakika Haberleri: AK Parti'nin Büyükşehir Adayları Belli Oldu

AK Parti'nin Büyükşehir Adayları Belli Oldu

2014 yılında yapılacak yerel seçimler öncesi AK Parti'de bazı büyükşehirlerin adayları da belli olmaya başladı.

19.11.2013 12:36
AK Parti'nin Büyükşehir Adayları Belli Oldu,

Yaklaşan seçimler öncesi partiler çalışmalarını sürdürmeye devam ederken aday isimleri de belli olmaya başladı. Temayül yoklamalarını yapan Ak Parti'nin adayları da ortaya çıkmaya başladı. 2. dönemdir İstanbul'u yöneten Kadir Topbaş ile 5 dönemdir Başkent'te koltuğunu kimseye bırakmayan Melih Gökçek tekrar aday olacak.

AYNI İSİMLER İLE YOLA DEVAM

Radikal'in haberine göre, Ankara'da Melih Gökçek ve İstanbul 'da Kadir Topbaş yeniden aday olacak.

İZMİR'İ ALACAK İSİM BİNALİ YILDIRIM

Hatay'da Sadullah Ergin, Gaziantep'te Fatma Şahin, İzmir'de Binali Yıldırm ve Balıkesir'de de Edip Uğur'un belediye başkan adayı olacağı belirtiliyor.

ANTALYA'DA TÜREL İSMİ ÖNE ÇIKTI

AK Parti , Sakarya'da mevcut başkan Zeki Toçoğlu ile devam karar aldı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için Menderes Türel'de karar kılındı. Mersin'de ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nda müsteşar olarak görev yapan Ahmet Zahteroğulları aday olarak gösterilecek.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 10:08:17. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: AK Parti'nin Büyükşehir Adayları Belli Oldu
[Hata Bildir]