SON DAKİKA LÖSEV HABERLERİ

Son Dakika Lösev Haberleri

 • 17:46El Ele Geleceği' Projesi BaşladıEl Ele Geleceği' Projesi BaşladıKastamonu Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve LÖSEV Kastamonu İl Temsilciliğinin birlikte düzenlediği ‘El Ele Geleceği’ projesi Daday’da düzenlenen törenle başladı.
 • 17:43Karnaval Gibi BaşlangıçBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAÜK) 9. Bahar Şenliği, tüm fakültelerin hazırladığı kostümlü yürüyüşle başladı.
 • 08:34Bursa GündemBakanlıktan ne para ne de doktor istiyoruz, ruhsat versinler yeter///400 yataklı hastane yaptılar, bakanlık ruhsat vermediği için boş duruyorLÖSEV tarafından hayırseverlerin desteğiyle Ankara’da yaptırılan 400 yataklı Lösev Onkoloji Kenti ve LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın ruhsat vermemesi sebebiyle hasta kabul edemiyor.
 • 11:25Recep Donat, Şiir Kitabının Gelirini Hayır Kurumlarına BağışladıRecep Donat, Şiir Kitabının Gelirini Hayır Kurumlarına BağışladıAĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos ilçesindeki Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görev yapan Recep Donat, ‘Mavi Es Yüreğime’ ismini verdiği şiir kitabının gelirini hayır kurumlarına bağışladı.
 • 14:10Fettah Can Öğrencileri CoşturduFettah Can Öğrencileri CoşturduBursa Orhangazi Üniversitesi’nde bu yıl 2.Düzenlenen Kültür ve Sanat Festival Fettah Can konserinin ardından sona erdi.
 • 12:42Burdur - Öğrencilerden Lösemiye Farkındalık GecesiBurdur - Öğrencilerden Lösemiye Farkındalık GecesiÖğrencilerden lösemiye farkındalık gecesi BURDUR Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri tarafından LÖSEV farkındalık gecesi düzenlendi.
 • 11:50LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi AçıldıLÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi AçıldıLÖSEV Onkoloji Kenti ve LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi açıldı. Ankara'da bulunan hastane tüm kanser hastalarına ücretsiz hizmet verecek.
 • 20:49Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi AçılışıLösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi AçılışıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılıştan detaylar- Konserden detay- Çocuklardan detaylar- Müzik eşliğinde oynayan vatandaşlar- Tolga Zengin'in gelişi ve fotoğraf çektirmesi- Hasta çocukların oyun oynamaları- Genel detaylar LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi açılışı-LÖSEV Onkoloji Kenti-LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi, düzenlenen çeşitli etkinliklerle açıldı-LÖSEV gönüllüleri, hasta ve hasta yakınlarının yanı sıra, bazı sivil toplum kuruluşları ve kulüplerden de katılımcıların olduğu açılışa, Beşiktaş taraftar grubu ve Beşiktaş Kulubü adına kaptan Tolga Zengin katıldı-LÖSEV Başkanı Ezer: "Diliyoruz ki hiçbir çocuğumuz, yetişkinimiz hastalanmasın, ama gerek olursa bizim diyebileceğimiz bir hastanemiz var. Avrupa'nın ilk, Türkiye'nin en donanımlı 'LÖSEV Onkoloji Kenti ve Hastanesi' ülkemize hayırlı uğurlu olsun" LÖSEV Onkoloji Kenti ve LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi, düzenlenen çeşitli etkinliklerle açıldı.
 • 16:03Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi AçılışıLÖSEV Onkoloji Kenti ve LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi, düzenlenen çeşitli etkinliklerle açıldı.
 • 13:20MHP'li Adaylardan Lösemili Çocuklar İçin Öz ÇekimMHP'li Adaylardan Lösemili Çocuklar İçin Öz ÇekimLösemili çocukların annelerinin yaptığı hediye satım standında MHP’li adaylar lösemili çocuklar için hediye alarak öz çekim yaptı.
 • 14:29Twıtter'da Kanser ile Savaşıyoruz!Her ne kadar tıp biliminde tanı ve tedaviler gelişiyor olsa da, kanser hala çağımızın hastalığı olarak biliniyor
 • 15:29LÖSEV: Bakan Müezzinoğlu Yanlış BilgilendiriliyorBursa'da, LÖSEV'li annelerin LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi'ni sorduğu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun sözleri üzerine açıklama yaptı.
 • 09:32Sağlık Bakanından Lösev Gönüllülerine Acı İtiraf: Doktorum YokSağlık Bakanından Lösev Gönüllülerine Acı İtiraf: Doktorum YokLÖSEV tarafından hayırseverlerin desteğiyle Ankara’da yaptırılan LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi ile ilgili tartışmalar sürüyor.
 • 15:09Kmü'de Lösemiye Karşı Bilinçlendirme KonferansıKmü'de Lösemiye Karşı Bilinçlendirme KonferansıKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Edebiyat ve Kültür Öğrenci Topluluğu tarafından Lösemiye Karşı Bilinçlendirme konferansı düzenlendi.
 • 19:51Bakan Yıldız, Mezunlar Buluşmasına KatıldıBakan Yıldız, Mezunlar Buluşmasına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız konuşması- Mehteran takımı gösterisi - Genel detay - 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal'a babası Turgut Özal'ın Kayseri Lisesi'ndeki notlarının örneğinin verilmesi - Taner Yıldız'a eğitim gördüğü dönemdeki ders notlarıyla diplomasının bir örneği verilmesi- Taner Yıldız'ın okuduğu sınıfa giderek anılarını tazelemesi - Taner Yıldız'ın aşure dağıtması- Taner Yıldız'ın LÖSEV'in pastasını kesmesi ve bağışta bulunması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: -"Günde yaklaşık 6 saat televizyon izleyen, 3 saat interneti takip eden ve yine TÜİK rakamları itibarıyla 1 dakika kitap okuyan ülke haline geldik.
 • 14:26Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Günde yaklaşık 6 saat televizyon izleyen, 3 saat interneti takip eden ve yine TÜİK rakamları itibarıyla 1 dakika kitap okuyan ülke haline geldik.
 • 16:12Fakülte Öğrencileri Lösemiye Dikkat ÇektiFakülte Öğrencileri Lösemiye Dikkat ÇektiZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi (EEF) Okul Öncesi Öğretmenliği öğrencileri, lösemili çocuklar için farkındalık amacıyla sahil bandında 'Balon Şenliği' düzenledi.
 • 18:25Sağlık Bakanlığından Lösev'in İddialarına YanıtSağlık Bakanlığı, her zaman yasal sınırlar, mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde hareket edildiğini, kimseye yasada, yönetmeliklerde yer almayan ayrıcalık ile hakların tanınmadığını bildirdi.
 • 18:00Lösev'in "Kanser Kaderimiz Olmayacak" ProjesiLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından yürütülen, "Kanser Kaderimiz Olmayacak" projesi kapsamında Gaziantep'te hasta yakınları için konferans verildi.
 • 17:33Çarşı" Grubundan Onkoloji Kenti'ne DestekBeşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Onkoloji Kenti ve Lösante Hastanesini ziyaret ederek destek verdi.
 • 11:29Başkan Yaşar, Zihinsel Engelli Çocukları AğırladıBaşkan Yaşar, Zihinsel Engelli Çocukları Ağırladı1965’den bu yana ağır zihinsel engelli çocuklara eğitim veren Öğretilebilir Çocukları Koruma Derneği yöneticileri ve üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.
 • 10:19Zihinsel Engelli Çocuklar Başkan Yaşar'ı Ziyaret EttiZihinsel Engelli Çocuklar Başkan Yaşar'ı Ziyaret EttiAğır zihinsel engelli çocuklara eğitim veren Öğretilebilir Çocukları Koruma Derneği, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.
 • 13:14Lösev Çocuklarla 23 Nisanı KutladıLösev Çocuklarla 23 Nisanı KutladıLÖSEV İzmir Şubesi, lösemili çocuklarla bir araya gelerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
 • 10:41Öğrenci ve Öğretmenler Lösemili Çocukları UnutmadıÖğrenci ve Öğretmenler Lösemili Çocukları UnutmadıKastamonu’nun Azdavay İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından lösemili çocuklar yararına etkinlikler düzenlendi.
 • 14:3823 Nisanı Minik Kahramanları ile KutluyorGeleneksel 23 Nisan ve Maske Atma Partisi, Ankara Wyndham Otel'de Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nin katkısıyla onlarca çocuğumuzun katıldığı program ile hayata geçirilecek.
 • 12:04Adana 9 Yaşındaki Ekinsu'nun Şiir Kitabının Geliri Lösemili ÇocuklaraAdana 9 Yaşındaki Ekinsu'nun Şiir Kitabının Geliri Lösemili ÇocuklaraAdana'da 9 yaşındaki Ekinsu Seyhan, 2 yıl boyunca yazdığı şiirlerini topladığı kitabının satışından elde ettiği 250 lirayı lösemili çocuklar için bağışladı.
 • 10:249 Yaşındaki Ekinsu'nun Şiir Kitabının Geliri Lösemili Çocuklara9 Yaşındaki Ekinsu'nun Şiir Kitabının Geliri Lösemili ÇocuklaraAdana'da 9 yaşındaki Ekinsu Seyhan, 2 yıl boyunca yazdığı şiirlerini topladığı kitabının satışından elde ettiği 250 lirayı lösemili çocuklar için bağışladı.
 • 10:26Harçlıklar Lösev İçin HarcandıHarçlıklar Lösev İçin HarcandıLösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV) ‘’Bir Tuğlada Sen Koy’’ sloganıyla başlattığı sosyal sorumluluk projesi gün geçtikçe yaygınlaşıyor.
 • 09:03Kidex'te Aileler İçin Etkinlik ŞöleniKidex'te Aileler İçin Etkinlik ŞöleniKidex Expo, 14-17 Mayıs tarihleri arasında ilk kez Ankara'da düzenlenecek.
 • 13:42Bafra'da Lösemili Hasta Yakınları İçin Konferans DüzenlendiBafra'da Lösemili Hasta Yakınları İçin Konferans DüzenlendiLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından AB destekli olan "Kanser Kaderimiz Olmayacak" projesi kapsamında Bafra’da lösemili hasta yakınları için konferans düzenlendi.
 • 16:35Kanser Kaderimiz Olmayacak" ProjesiTürkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenen "Kanser Kaderimiz Olmayacak" projesi konferansları Bursa'da gerçekleşecek konferans ile devam edecek.
 • 18:05Lösev Samsun'da Konferans DüzenlediLösev Samsun'da Konferans DüzenlediLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından AB destekli olan "Kanser Kaderimiz Olmayacak" Projesi kapsamında Samsun’da lösemili hasta yakınları için konferans düzenlendi.
 • 16:37Lösev"İn "Kanser Kaderimiz Olmayacak" ProjesiLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından yürütülen, "Kanser Kaderimiz Olmayacak" Projesi kapsamında Samsun'da hasta yakınları için konferans verildi Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenen proje kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen konferansta, uzman hemşire Emine Gündoğdu katılımcıları, kanser türleri, bunlardan korunma yolları, lösemi ve tedavisi konularında bilgilendirdi.
 • 11:06Ekrandaki Kamu Reklamları Tırmanışa Geçti Yılbaşından bu yana TV'de yayınlanan kamu spotu sayısı 46 bin oldu.
 • 16:05Lösemiye Yenilen Genç Kız Toprağa VerildiKastamonu’da uzun zamandır lösemi tedavisi gören ve ilik nakli yapılan genç kız, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
 • 10:24Doğa Dostu Çantalar SatıştaDoğa Dostu Çantalar SatıştaKocaeli Üniversitesi öğrencileri “Doğa Dostu Bez Çantalar” projelerini İZMEK ile gerçekleştirdi.
 • 18:25Çocukların Cep Telefonu Kullanmasını Sakıncalı Buluyoruz"Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Genel Koordinatörü Hülya Üner, "16 yaşından önce çocuklarımızın cep telefonu kullanmasını sakıncalı buluyoruz.
 • 10:34Kanser Kaderimiz Olmayacak" Konferansları Adana'daAvrupa Birliği Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenen “Kanser Kaderimiz Olmayacak” projesi konferansları Adana’da gerçekleşecek konferans ile devam ediyor.
 • 09:59"Kanser Kaderimiz Olmayacak" Projesi Konferansları Adana'da.TC Avrupa Birliği Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenen "Kanser Kaderimiz Olmayacak" projesi konferansları Adana'da gerçekleşecek konferans ile devam ediyor.
 • 14:13Üniversiteli Öğrenciler Lösemili Çocuklar Konusunda Seminer DüzenlediÜniversiteli Öğrenciler Lösemili Çocuklar Konusunda Seminer DüzenlediZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 3. sınıf öğrencileri 'Topluma hizmet uygulamaları' dersi kapsamında lösemili çocukların durumlarına dikkat çekmek amacıyla seminer düzenlendi.
 • 16:57Lösev'in "İyilikler Tırı" Afyonkarahisar'daLösemili Çocuklar Vakfı'nca (LÖSEV) "Anadolu'ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi" kapsamında oluşturulan "İyilikler Tırı", Afyonkarahisar'a geldi.
 • 16:21Üniversiteli Öğrenciler, Lösev İçin Stant AçtıÜniversiteli Öğrenciler, Lösev İçin Stant AçtıKastamonu Üniversitesi’nde eğitim gören üniversiteli öğrenciler, Lösemili çocuklara destek olmak için yardım standı açtı.
 • 09:16Lösev-Karşıyaka İskele İyilikler Tırı Dağıtımı2. İletişim Günleri'nde "Nöropazarlama" ve "Dijital Pazarlama İletişimi" konusu masaya yatırılacak.
 • 10:33Yaşları Küçük Yürekleri BüyükYaşları Küçük Yürekleri BüyükAdana Başkent Okulları öğrencileri ve velileri "Sosyal sorumluluk" projesi kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Adana Şubesi’ne 18 adet tekerlekli sandalye bağışladı.
 • 12:34Lösev'in Lösev'in "İyilikler Tırı" Uşak'taLÖSEV'in "iyilikler tırı" Uşak'ta Lösemili Çocuklar Vakfı'nca (LÖSEV) oluşturulan "İyilikler Tırı" Uşak'a geldi.
 • 11:50Lösev'in "İyilikler Tırı" Uşak'taLösemili Çocuklar Vakfı'nca (LÖSEV) oluşturulan "İyilikler Tırı" Uşak'a geldi.
 • 18:37Hırsız Lösev'in Bağış Kutusunu ÇaldıHırsız Lösev'in Bağış Kutusunu ÇaldıSamsun’da kimliği belirsiz 2 kız Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) ait bağış kutusunu çaldı.
 • 18:20Saü'de Metalurji ve Malzeme Günleri BaşladıSakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Ulusal Metalurji ve Malzeme Günleri’ başladı.
 • 16:43Bilecik'te Öğrencilerden "Lösev" Yararına KermesBilecik Atatürk İlkokulu öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında "LÖSEV" yararına kermes düzenledi.
 • 15:30Öğrenciler ve Veliler Lösev Yararını BuluştularÖğrenciler ve Veliler Lösev Yararını BuluştularBilecik merkez Atatürk İlkokulu öğrencileri ve velileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) yararına toplandılar.