SON DAKİKA LÖSEV HABERLERİ

Son Dakika Lösev Haberleri

 • 12:16Lösev'li Çocuklar İpek Çekimini ÖğrendilerLösev'li Çocuklar İpek Çekimini ÖğrendilerLösemi tedavisi gören çocuklar, yarı yıl tatilini de fırsat bilerek çıktıkları Bursa turunda Büyükşehir Belediyesi’nin İpekçilik Merkezinde farklı bir mesleğin inceliklerini öğrendiler.
 • 10:55Lösemili Çocukların Annelerinden Özel HediyelerLösemili Çocukların Annelerinden Özel HediyelerLösemili çocukların anneleri tarafından üretilen hediyelik eşyalar, sevgililer gününde alıcı bekliyor.
 • 16:09Annelerden Lösemili Çocuklara DestekTürk Anneler Derneği Çankırı Şubesince kemoterapi gören çocuklara destek olmak amacıyla "Kemoterapi gören çocuklar için bere örelim" kampanyası kapsamında örülen şapka ile bereler, Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) teslim edildi.
 • 10:06Lösemili Çocuklara Karne HediyesiLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Antalya Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte, lösemili çocuklara karne eğlencesi düzenlendi.
 • 17:38Nevşehir - Lösemili Çocuklar Kapadokya'da BuluştuNevşehir - Lösemili Çocuklar Kapadokya'da BuluştuLösemili Çocuklar Kapadokya'da buluştu Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ve Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde bulunan Karlık Evi butik otel işbirliği ile Türkiye'nin çeşitli illerinden lösemi hastası çocuklar Kapadokya'da buluştu.
 • 17:36Lösemili Çocuklar Kapadokya'da BuluştuLösemili Çocuklar Kapadokya'da BuluştuLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ve Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde bulunan Karlık Evi butik otel işbirliği ile Türkiye'nin çeşitli illerinden lösemi hastası çocuklar Kapadokya'da buluştu.
 • 15:08Lösemili Çocuklar Kapadokya'da BuluştuLösemili Çocuklar Kapadokya'da BuluştuLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ve Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde bulunan Karlıkevi butik otel işbirliği ile Türkiye’nin çeşitli illerinden lösemi hastası çocuklar Kapadokya’da buluştu.
 • 10:10Lösemili Öğrenciler Kapadokya KampındaLösemili Öğrenciler Kapadokya KampındaLÖSEV tarafından Türkiye’nin çeşitli illerinden lösemi hastası çocuklar, Kapadokya’da ’Sanat İle Umuda Uzanan Eller’ projesi kapsamında bir araya geldi.
 • 14:28Yerli Bant Üretimi Sektör Haline GeliyorYerli Bant Üretimi Sektör Haline Geliyor"Nuga Bant Genel Müdürü Zinnur Zulal, müşterilerine ürün gönderen ve koli ile işi olan herkesin mutlaka paketlemek için bant kullandığını belirterek, hemen her sektörden müşterileri olduğunu söyledi.
 • 14:46Yerli Bant Üretimi Sektör Haline Geliyor!Tekstil, ayakkabı, gıda ihracat ve inşaat sektöründe kullanılan panel üreticileri, toptan gıda üreticileri koli ile işi olan her firmanın ihtiyacı olan en önemli şeylerin başında "koli bantları" geliyor.
 • 14:30Yerli Bant Üretimi Sektör Haline Geliyor! İyi ve kaliteli ürünler üretmek kadar bu ürünleri gönderirken kullandığınız malzemeler firmaları müşterisinin gözünde ayrı noktaya taşıyor.
 • 16:51Hasan Dağı Zirvesinde Lösemiye Dikkat ÇektiHasan Dağı Zirvesinde Lösemiye Dikkat ÇektiGaziantep Üniversitesi Dağcılık Topluluğu (GÜDAT) üyeleri, Ereğli Dağcılık Kulübü (ERDAK) tarafından düzenlenen Hasan Dağı Kış Zirve tırmanışında lösemi hastalığına dikkat çekti.
 • 13:14Bafra, Ferah Bebek İçin Seferber OlduBafra, Ferah Bebek İçin Seferber OlduSamsun’un Bafra ilçesinde, İstanbul’da yaşayan Bafralı ailenin 18 aylık çocukları lösemi hastası Ferah bebek için Kızılay ve TÜRKÖK kampanya başlattı.
 • 13:03Twingo Otomobil" Tutkunları Kocaeli'de BuluşacakTürkiye Twingo Otomobil Kulübünce, pazar günü Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde düzenlenecek etkinlikte "Renault Twingo" tutkunları bir araya gelecek.
 • 13:58Bahçeşehirli Minik Öğrencilerden Lösev'e Anlamlı DestekBahçeşehirli Minik Öğrencilerden Lösev'e Anlamlı DestekBahçeşehir Okulları Bademli Kampüsü Sosyal Ben Junior ekibi, LÖSEV yararına yapılan "kış karnavalında" renkli görüntülere imza attı.
 • 12:48Lösemili Çocuklar İçin Hasandağı'nın Zirvesine ÇıktılarLösemili Çocuklar İçin Hasandağı'nın Zirvesine ÇıktılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hasan dağı kamp alanından toplantı eğlence görüntüleri, - Tırmanış sırasından görüntüler, - Zirveden görüntü ve açıklamalar, - Aksaray Atatürk anıtı önünden konuşma görüntüleri, Lösemili çocuklar için Hasandağı'nın zirvesine çıktılar- Türkiye'nin dört bir yanından 203 dağcı, lösemili çocuklar için farkındalık oluşturmak amacıyla "Dağcılar zirve yapsın, lösemi zirve yapmasın" sloganıyla, İç Anadolu'nun en yüksek ikinci noktası Hasandağı'na tırmandı- Soğuk hava ve sis nedeniyle zorlu bir tırmanışın ardından zirveye ulaşan dağcılar, 3268 metrede "Lösemili çocuklarımızı yaşatalım" pankartı açtı YAVUZ GÖRÜR - Türkiye'nin dört bir yanından 203 dağcı, lösemili çocuklar için farkındalık oluşturmak amacıyla Hasandağı'na tırmanış yaptı.
 • 11:25Lösemili Çocuklar İçin Hasandağı'nın Zirvesine ÇıktılarTürkiye'nin dört bir yanından 203 dağcı, lösemili çocuklar için farkındalık oluşturmak amacıyla Hasandağı'na tırmanış yaptı.
 • 12:10Dinar'da Kyk Öğrencilerinden Lösemili Çocuklara YardımKredi Yurtlar Kurumu (KYK) Dinar Yurt Müdürlüğünde başlatılan kampanya kapsamında lösemili çocuklar için LÖSEV'e kırtasiye ürünleri, kullanılmamış giysi ve oyuncaklar dahil çeşitli ürünler ve maddi bağış toplandı.
 • 12:07Lösev Gönüllülerinden Anlamlı Kampanya!Lösev Gönüllülerinden Anlamlı Kampanya!Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde dört genç bayan, belediye önünde kurdukları standa lösemi hastası olan çocukların tedavisi ve eğitimi için kampanya başlattı.
 • 09:45Lösemili Çocuklara Özel Yılbaşı BalosuLösemili Çocuklara Özel Yılbaşı BalosuLösev Bursa Koordinatörlüğü yeni yıla sayılı günler kala lösemili çocuklarına ve ailelerine özel yılbaşı partisi düzenledi.
 • 18:39Lösev'den Lösemili Çocuklara Yılbaşı Partisi -2Lösev'den Lösemili Çocuklara Yılbaşı Partisi -2Murat DELİKLİTAŞ Kamera Boğaçhan ÖZER İstanbul DHA Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), yeni yılı hastanede geçirmek zorunda kalan çocuklara moral vermek amacıyla aile temsilcileri ve gönüllülerinin desteğiyle yılbaşı partisi düzenledi.
 • 18:28Lösev'den Lösemili Çocuklara Yılbaşı Partisi -1Lösev'den Lösemili Çocuklara Yılbaşı Partisi -1Murat DELİKLİTAŞ Kamera Boğaçhan ÖZER İstanbul DHA Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), yeni yılı hastanede geçirmek zorunda kalan çocuklara moral vermek amacıyla aile temsilcileri ve gönüllülerinin desteğiyle yılbaşı partisi düzenledi.
 • 17:32Lösev'den Lösemili Çocuklara Yılbaşı PartisiLösev'den Lösemili Çocuklara Yılbaşı PartisiLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), yeni yılı hastanede geçirmek zorunda kalan çocuklara moral vermek amacıyla aile temsilcileri ve gönüllülerinin desteğiyle yılbaşı partisi düzenledi.
 • 15:57Lösev'den 100 Aileye Kırmızı Et YardımıLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir Ofisi, kentte yaşayan lösemili çocuklar ve ailelerine kırmızı et ve ürünleri yardımında bulundu.
 • 11:15Saü'de Saü'de "Lösev Farkındalık" İsimli Etkinlik DüzenlendiSakarya Üniversitesi (SAÜ) İnsan Kaynakları ve Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen “LÖSEV Farkındalık” isimli etkinliğe, İstanbul Sosyal Hizmetler Koordinatör Yardımcısı Seval Taşkın konuşmacı olarak katıldı.
 • 18:11Sağlık Müdürü Dr. Öztürk'e Sağlık Müdürü Dr. Öztürk'e "Yaşam Sertifikası" ÖdülüLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından kanser hastalarına verdiği desteklerden ötürü Kastamonu İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk’e teşekkür plaketi verildi.
 • 15:39Lösemili Çocuklar Bir Gün de Olsa Hastalığını UnuttuLösemili Çocuklar Bir Gün de Olsa Hastalığını UnuttuLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) lösemili minikler için ‘Yeni yıl balosu’ düzenledi.
 • 12:33Kemoterapiden Saçları Dökülen Çocuklara Kemoterapiden Saçları Dökülen Çocuklara "Saçlı Bere"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çankır Belediyesi Kadın Eğitim Merkezi'ndeki kadınların şapka örmesinden detaylar- Örülen şapkalardan detaylar- Türk Anneler Derneği Çankırı Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Hacer Tutluer'in konuşması - Çankırı Belediyesi Kadın İstihdam Merkezi kursiyerlerinden Ferda Yakışık'ın konuşması Kemoterapiden saçları dökülen çocuklara "saçlı bere"- Türk Anneler Derneği Çankırı Şubesince kemoterapi gören çocuklara destek olmak amacıyla "Kemoterapi gören çocuklar için bere örelim" kampanyası başlatıldı- Türk Anneler Derneği Çankırı Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Tutluer: - "Bilindiği gibi kemoterapiden sonra çocukların saçları dökülüyor.
 • 12:12Kemoterapiden Saçları Dökülen Çocuklara "Saçlı Bere"Türk Anneler Derneği Çankırı Şubesince kemoterapi gören çocuklara destek olmak amacıyla "Kemoterapi gören çocuklar için bere örelim" kampanyası başlatıldı.
 • 10:25Kimse 'Evlat Acısı' Yaşamasın Diye Para Ödülünü BağışlıyorKimse 'Evlat Acısı' Yaşamasın Diye Para Ödülünü BağışlıyorUlusal yayın yapan bir televizyon kanalındaki bilgi yarışmasından toplam 60 Bin TL para ödülü kazanan Remzi Uzun, lösemi hastalığından kaybettiği oğlu gibi başka çocuklar ölmesin diye parayı Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’na bağışlayacağını açıkladı.
 • 00:07Necip Hablemitoğlu Toplumsal Duyarlılık Ödülleri VerildiNecip Hablemitoğlu Toplumsal Duyarlılık Ödülleri VerildiEvinin önünde uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Dr. Necip Hablemitoğlu adına verilen ‘Toplumsal Duyarlılık Ödülleri’ sahiplerini buldu.
 • 16:27Karacabey'de Alışveriş ŞenliğiKaracabey'de Alışveriş ŞenliğiKaracabey Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu’nun Bursa-LÖSEV yararına düzenlediği ‘1. Yeni Yıl Alışveriş Şenliği’ne Karacabey Belediyesi’nden destek geldi.
 • 12:53Bu Atölyeler Hayat KurtarıyorBu Atölyeler Hayat KurtarıyorFedakâr anneler, lösemili çocuklar için üretim yapıyor.
 • 16:11Löseminin Önemi Lise Öğrencilerine AnlatıldıSAMSUN (AA) – Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), Samsun'un Bafra ilçesinde lise öğrencilerine lösemili çocukların yaşam ve durumlarına dikat çekmek amaçlı seminer verdi.
 • 11:24Biga'dan Kısa KısaBiga Musiki Derneği üyeleri konser verdi.
 • 15:51Eskişehir'de Lösev İrtibat Bürosu AçıldıEskişehir'de, Lösemili Çocuklar Vakfı'nın (LÖSEV) irtibat ofisi açıldı.
 • 14:27Öğrencilerin Seçim HeyecanıÖğrencilerin Seçim HeyecanıGüç Koleji, öğrencilerde demokrasi kültürünün geliştirilmesi, seçme, seçilme, oy kullanma alışkanlığının kazandırılması amacıyla yapılan seçimle öğrenci temsilcisini belirledi.
 • 17:51Beü Öğrencilerden Lösev'e Destek StandıBeü Öğrencilerden Lösev'e Destek StandıBEÜ tarih bölümü öğrencileri tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında lösemili çocuklar yararına stant kurdu.
 • 11:06Lösemili Çocuklar İçin Fethiye'den İstanbul'a YürüyorYamaç paraşütü eğitmeni 29 yaşındaki Yavuz Aslan, lösemili çocukların sıkıntılarına dikkati çekmek için destek sağlamak için Fethiye'den İstanbul'a yürüyor.
 • 19:50Mudanya Sami Evkuran'da Lösev Farkındalığı StandıMudanya Sami Evkuran'da Lösev Farkındalığı StandıTürkiye’de Lösemeli Çocuklar Haftası dolayısıyla yapılan farkındalık etkinliği kapsamında LÖSEV Bursa Şubesi, Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle buluştu.
 • 11:58Lösemiyi Yendi, Lösev Meleği OlduLösemiyi Yendi, Lösev Meleği OlduMersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisi 25 yaşındaki Güler Kara, 7 yıl önce yakalandığı lösemi hastalığını tedaviyle yendikten sonra bu dönemde tanıştığı Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) için gönüllü olarak çalışıyor.
 • 15:47Gelibolu'da Lösemili Çocuklar İçin Yardım Kampanyası"Gelibolu LÖSEV Gönüllüleri" adı altında grup kuran bir grup kadın, lösemi hastası çocuklara yardım için stant açtı.
 • 13:25Taşın Altındaki EllerTaşın Altındaki Eller" Grubundan Sorgun'daki Okullara YardımAnkara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim gören bir grup öğrenci tarafından 2012 yılında kurulan "Taşın Altındaki Eller" adlı topluluk, Sorgun'da çeşitli okullara yardımda bulundu.
 • 13:15Lösemili Çocuklar İçin Bin Kilometrelik YürüyüşLösemili Çocuklar İçin Bin Kilometrelik YürüyüşMuğla’nın Fethiye ilçesinde yamaç paraşütü pilotluğu yapan 29 yaşındaki Yavuz Aslan Lösemili çocuklar için “bir adam bin adım” projesi çerçevesinde Fethiye’den İstanbul’a bin kilometrelik mesafeye yürümeye başladı.
 • 11:34Minik Öğrencilerden Örnek DavranışMinik Öğrencilerden Örnek DavranışKula 4 Eylül Ahmet ve Sabahat Özmen İlkokulu Rehberlik Servisi ve Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri Lösemili Çocuklar Vakfı Yararına okulda stant açtılar.
 • 14:12Altındağ'da Seminer MaratonuAltında Belediyesi’nin kadın eğitim kültür merkezlerinde düzenlediği seminerlerle Altındağlı kadınlar, kendilerinetoplumsal hayatta daha fazla yer buluyor.
 • 10:27Sivas'ta İlkokul Öğrencilerinden LÖSEV'e DestekSivas'ta İlkokul Öğrencilerinden LÖSEV'e DestekSivas'ta Süleyman Sami Kepenek İlkokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında lösemili çocukların tedavilerine katkı sağlamak amacıyla okulda stant açtı.
 • 13:10Burdur'da 10 Kasım Atatürk'ü Anma KonseriBurdur'da 10 Kasım Atatürk'ü Anma KonseriBurdur'da 10 Kasım Atatürk'ü anma konseri Burdur Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından 'Atatürk'ü Anma Konseri' düzenlendi.
 • 15:55Girişimciliği Öğreten Öğrenci PazarıGirişimciliği Öğreten Öğrenci PazarıManisa Celal Bayar Üniversitesi'nde (CBÜ), genel ekonomi dersi kapsamında pazar kuran mühendislik bölümü öğrencileri, ev yapımı yiyecek ve hediyelik eşya sattı.
 • 15:50Korkmaz: 'Lösemiye Karşı Hepimiz Kardeşiz' Sloganıyla Farkındalık YaratacağızKorkmaz: 'Lösemiye Karşı Hepimiz Kardeşiz' Sloganıyla Farkındalık YaratacağızLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bafra Temsilcisi Erol Korkmaz, kardeş okul Bafra Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, ayrıca veliler Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı ziyaret etti.