SON DAKİKA LÖSEV HABERLERİ

Son Dakika Lösev Haberleri


LÖSEV

... Devamı

17:52
Ared 15. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor Açıkhava reklamcılığını, mesleki standartları belirlenmiş, katma değer üreten ve uluslararası kriterlere uygun bir sektör haline getirmek hedefiyle 2000 yılında kurulan ARED Açıkhava Reklamcıları Derneği, 15. yaşını kutluyor.
Ared 15. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor
15:31
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Torba Yasa Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler sürüyor.
12:05
Lösemili Çocuklar İçin Şarkı Söylediler Daha önce çeşitli etkinlikler düzenleyerek lösemili çocuklara destek olan Batman Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencileri, hasta arkadaşlarını yine unutmadı.
Lösemili Çocuklar İçin Şarkı Söylediler
13:02
Bafra Genç İşadamları Derneği Lösemili Çocukların Yüzünü Güldürdü Bafra'da yapılan sosyal ve kültürel projelere destek veren Bafra Genç İşadamları Derneği, şimdi de lösemili çocuklara destek verdi.
09:07
Lösemili Çocukları Sevindirecekler Daha önce çeşitli etkinliklerle lösemili çocuklar için bağış toplayan Batman Ziya Gökalp Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, yeni bir etkinlik düzenleyecek.
Lösemili Çocukları Sevindirecekler
12:00
Annesi: Murat, Fakirle Fakir, Zenginle Zengin Olurdu Annesi geçen yıl kan kanserinden hayatını kaybeden oğlu Murat Göğebakan hakkında; "O küçükle küçük, fakirle fakir, zenginle zengin oluyordu." dedi.
Annesi: Murat, Fakirle Fakir, Zenginle Zengin Olurdu
19:49
Lösemili Çocuklara Yılbaşı Eğlencesi Lösemili Çocuklar Vakfı Bursa Temsilciliğinin düzenlediği yeni yıl öncesi moral etkinliğine aileleriyle katılan 100 çocuk, gönüllerince eğlendi.
Lösemili Çocuklara Yılbaşı Eğlencesi
18:14
Bursa'da Lösemili Çocuklara Yılbaşı Eğlencesi Lösemili Çocuklar Vakfı Bursa Temsilciliğinin düzenlediği yeni yıl öncesi moral etkinliğine aileleriyle katılan 100 çocuk, gönüllerince eğlendi.
16:31
Lösemili Çocuklar Erken Yılbaşı Partisiyle Eğlendi Bursa’da lösemili çocuklar yılbaşını erken kutladı.
Lösemili Çocuklar Erken Yılbaşı Partisiyle Eğlendi
16:18
Lösemili Çocuklar Erken Yılbaşı Partisiyle Doyasıya Eğlendi Bursa’da lösemili çocuklar yılbaşını erken kutladı.
Lösemili Çocuklar Erken Yılbaşı Partisiyle Doyasıya Eğlendi
15:20
Samsun'da Kafe Çalışanlarından Lösev'e Bağış Samsun'da bir kafenin çalışanları, aldıkları aylık ücretlerinin bir kısmını Lösev Samsun Şubesi'ne bağışladı.
Samsun'da Kafe Çalışanlarından Lösev'e Bağış
11:09
Kafe Çalışanlarından 'Lösev'e Bağış Samsun'da bir kafenin çalışanları, aldıkları aylık ücretlerinin bir kısmını Lösev Samsun Şubesi'ne bağışladı.
Kafe Çalışanlarından 'Lösev'e Bağış
15:13
Bodrum Mandalinası Direniyor Üreticilerin turizme yenildiği bir dönemde betona karşı savaşan 90 yaşındaki Ömer Aras kendi eliyle diktiği mandalina ağaçları için direniyor.
15:13
Bodrum Mandalinası Direniyor Üreticilerin turizme yenildiği bir dönemde betona karşı savaşan 90 yaşındaki Ömer Aras kendi eliyle diktiği mandalina ağaçları için direniyor.
15:32
Lösemi Tedavisini Tamamlayan Çocuklar Maske Attı Lösemiyi yenen çocuklar, tedavisi süren arkadaşlarıyla birlikte, maske attı ve yeni yılda sağlık temennisinde bulundu.
15:16
Lösemili Çocuklar Yeni Yıl Partisinde Biraraya Geldi Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından düzenlenen yeni yıl balosunda lösemi hastalığını yenen ve tedavisi devam eden çocuklar bir araya geldi.
Lösemili Çocuklar Yeni Yıl Partisinde Biraraya Geldi
18:16
Çorum Lösev, Çorum?da Çocukları Sevindirdi Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Çorum'daki Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara, çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Çorum Lösev, Çorum?da Çocukları Sevindirdi
16:17
LÖSEV, Çorum'da Çocukları Sevindirdi Lösemili Çocuklar Vakfı, Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören çocuklara, çeşitli hediyeler dağıttı.
LÖSEV, Çorum'da Çocukları Sevindirdi
14:37
Çanakkale Kolejinden Lösev'e Destek Çanakkale Koleji bu yıl da LÖSEV ile iletişime geçerek LÖSEV kardeş kart etkinliğinde bulundu.
Çanakkale Kolejinden Lösev'e Destek
19:29
Fenerbahçeli Futbolculardan Lösemi Hastası Çocuğa Moral Kayseri'ye giden Fenerbahçe kafilesini otel önünde karşılayan lösemi hastası Oğuz Karatekin'e Başkan Aziz Yıldırım, teknik heyet ve futbolcular büyük ilgi gösterdi.
Fenerbahçeli Futbolculardan Lösemi Hastası Çocuğa Moral
12:13
Elazığspor'dan LÖSEV'e Destek Elazığspor'da teknik heyet ve futbolcular, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı yararına bastırılan takvimlerden alarak destek oldu.
Elazığspor'dan LÖSEV'e Destek
11:05
Anneleri Üretiyor, Lösemili Çocukların Yüzü Gülüyor LÖSEV tarafından Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa'da kurulan atölyelerde, anneler tarafından 14 yıldır üretilen bez bebek, lavanta kesesi, kumaş kutusu gibi ürünlerin satışından sağlanan gelir, lösemili çocukların tedavilerine harcanıyor Vakfın Bursa Koordinatörü Özcan: "Annelere Halk Eğitimi Merkezlerinden öğretmenlerimiz sayesinde biçki, dikiş nakış, el becerileri kursları ve bunun karşılığında sertifikaları verildi.
09:40
Karşıyaka Belediyesi'nden "Bir Çocuk Gülsün, Bin Çiçek Açsın Projesi" İzmir'de Karşıyaka Belediyesi, lösemi tedavisi gören çocukları "Bir Çocuk Gülsün, Bin Çiçek Açsın Projesi" kapsamında bir araya getirdi.
09:07
Özel Çocuklara 'Moral' Projesi "Bir Çocuk Gülsün, Bin Çiçek Açsın" projesi başlatan Karşıyaka Belediyesi, lösemi tedavisi gören minikleri Tay Park'ta buluşturdu.
Özel Çocuklara 'Moral' Projesi
17:57
Karabük'ten Kısa Kısa Karabük Üniversitesi'nde (KBÜ) Türk Kızılayı Gençliği Kulübü tarafından "Neden Lösemi" konulu konferans düzenlendi.
13:44
LSV'den Alın, Lösemililere Katkıda Bulunun. Batman LÖSEV Aile Komitesi Üyeleri Mehmet Yusuf Ekinci ve Şevket Oğurlu, bir LÖSEV kuruluşu olan LSV Dükkan'da yılbaşı hazırlıklarının tamamlandığını belirttiler.
LSV'den Alın, Lösemililere Katkıda Bulunun.
14:14
Grup Seksendört ve Doğa Koleji'nden Lösev'e Destek Doğa koleji'nin Kurtköy Kampusu'nde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) yararına düzenlenen etkinlikte Türk Pop Müziği'nin sevilen gruplarından Grup Seksendört üyeleri konuk oldu.
Grup Seksendört ve Doğa Koleji'nden Lösev'e Destek
13:23
Akdeniz İletişim 24 Ödülle Dördüncü Kez Türkiye Şampiyonu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, AYDIN Doğan Vakfı (ADV) tarafından düzenlenen “26. Genç İletişimciler Yarışması”nda toplam, 24 ödül alarak üst üste dördüncü kez Türkiye birincisi oldu.
Akdeniz İletişim 24 Ödülle Dördüncü Kez Türkiye Şampiyonu
13:05
Hizan Kadir Has Anadolu Lisesinden Örnek Çalışma Hizan Kadir Has Anadolu Lisesi, ilçedeki Lösemili Çocuklar Vakfı yararına, okullarda seminer verdi.
04:39
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1 * Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen 26. Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1
04:30
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu 26. Genç İletişimciler Yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
14:41
Ünlü Senaristten Ortaokul Öğrencilerinin LÖSEV Kampanyasına Destek Doğu Ataşehir doğa koleji Oxford Quality School rehberlik birimi ve ortaokul öğrenci meclisinin, LÖSEV yararına düzenlediği kampanyaya ünlü isimler de destek veriyor.
Ünlü Senaristten Ortaokul Öğrencilerinin LÖSEV Kampanyasına Destek
13:07
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri'ni kazananlar belli oldu.
08:44
Lösemililer Unutulmadı Batmanda faaliyet gösteren Lösev Temsilciliği, Gönüllüler Günü nedeniyle lösemi hastaları ziyaret etti.
Lösemililer Unutulmadı
10:12
Yenimahalle'ye "Gönül"Den Teşekkür Yenimahalle Belediyesi’nin engelli vatandaşlara yönelik hizmetleri ve sivil toplum kuruluşlarına verdiği destek, ödül getirdi.
18:15
Hayırsever işadamları Ödüllendirildi Mahmut Boz'a Ödül. Antalya ve Ankara'da çıkardığı dergilerle medya sektöründe yükselişini sürdüren Mahmut Boz, bir ödül daha aldı.
17:41
Antalya İki Ayrı Dolandırıcılık Olayında 4 Kişi Gözaltında Antalya'da iki ayrı dolandırıcılık olayında 4 kişi gözaltına alındı.
Antalya İki Ayrı Dolandırıcılık Olayında 4 Kişi Gözaltında
16:37
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tüm gönüllülerinin "5 Aralık Dünya Engelliler Günü"nü kutladı.
12:46
Yardım Amaçlı Para Toplayarak Dolandırıcılık Yapan 4 Kişi Yakalandı Antalya’da Engelsiz Yaşam Vakfı, LÖSEV ve belediye adına yardım topladığını iddia edilen 4 kişi gözaltına alındı.
Yardım Amaçlı Para Toplayarak Dolandırıcılık Yapan 4 Kişi Yakalandı
12:10
Engelsiz Yaşam Vakfı'na Yardım Adı Altında Dolandırıcılık Yapan Şahıs Yakalandı Antalya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, Engelsiz Yaşam Vakfı’na yardım adı altında dolandırıcılık yapan 1 kişinin yakalandığı bildirildi.
Engelsiz Yaşam Vakfı'na Yardım Adı Altında Dolandırıcılık Yapan Şahıs Yakalandı
11:37
Focus Membran İle Kentsel Değil, "KALİTELİ" Dönüşüm Türkiye'de kentsel dönüşüm fikri ve kentsel dönüşümün bir araç olarak kullanılması yakın zamanlarda gerçekleşmeye başlamıştır.
Focus Membran İle Kentsel Değil, 'KALİTELİ' Dönüşüm
12:15
Hastalığı Yenerek Hayata Tutundu Lösemi hastası 19 yaşındaki İpek Kutlu, üç yıl süren tedavi sürecinin ardından hastalığını yenerek yeniden hayata tutundu.
Hastalığı Yenerek Hayata Tutundu
10:40
Piazza'da Anlamlı Etkinlik Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde düzenlenen Bowling Turnuvasında, lösemili çocuklar ve aileleri keyifli bir gün geçirdi.
Piazza'da Anlamlı Etkinlik
14:26
Lösev'in İyilikler Tır'ı Kırıkkale'ye Geldi Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından hazırlanan iyilikler TIR'ı, 'Anadolu'ya TIR dolusu LÖSEV yardım projesi' kapsamında Kırıkkale’ye geldi.
Lösev'in İyilikler Tır'ı Kırıkkale'ye Geldi
13:43
LÖSEV'in İyilikler Tırı Kırıkkale'de Lösemili Çocuklar Vakfınca oluşturulan İyilikler Tırı, Kırıkkale'ye gitti.
LÖSEV'in İyilikler Tırı Kırıkkale'de
13:21
Lösev'in "İyilikler Tırı" Yollarda LÖSEV'in "İyilikler Tırı", son 10 günde 9 şehre giderek, ihtiyaç sahibi lösemi hastalarına ve ailelerine gıda, giysi ve ev eşyası yardımı ulaştırdı LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Yelgök: "Ziyaret ettiğimiz 9 ilde yaklaşık 500 lösemili ve ailesine yardım götürdük"
08:15
Lösev Tır'ı Kırşehir'de "Anadolu’ya TIR Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi" kapsamında Kırşehir’e gelen "İyilikler TIR’ı", vakfa kayıtlı 40 ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulundu.
Lösev Tır'ı Kırşehir'de
19:00
LÖSEV'in "İyilikler Tırı" Kırşehir'de Anadolu'ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi kapsamında Kırşehir'e giden "İyilikler Tırı" vakfa kayıtlı 40 ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulundu.
LÖSEV'in 'İyilikler Tırı' Kırşehir'de
17:41
Lösev'in "İyilikler Tırı" Kırşehir'de LÖSEV'in yardım dağıtan "İyilikler Tırı", lösemli çocuklar ve aileleriyle buluştu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:55:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LÖSEV HABERLERİ
[Hata Bildir]