15:0000
SON DAKİKA MUSTAFA CANLI HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Canlı Haberleri


MUSTAFA CANLI

ADAY - MHP - GÜMÜŞHANE- MERKEZ

Gümüşhane merkez Yukarı Alıçlı Köyünde doğdu. İlköğrenimini kendi köyünde, orta ve lise öğrenimini Gümüşhane de tamamladı.1978 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü kazandı. 1983 yılında Elektrik Mühendisi unvanı ile... Devamı

  18 Mart Şehitleri Anma Günü

  Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı: "Çanakkale Zaferi, kahraman askerlerimizin, cihanı hayrete düşüren bir iman ve kahramanlık destanıdır" (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Gümüşhane'nin Organik Tarım Kapasitesi Artırılacak

  Gümüşhane'nin Organik Tarım Kapasitesi Artırılacak

  Gümüşhane Valisi Mayda: "Rodale Araştırma Enstitüsündeki organik tarım çiftliğinin benzeri olan Organik Tarım Araştırma Enstitüsünü Gümüşhane'de kuracağız" (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Gümüşhane'de Tıp Bayramı Hastanede Kutlandı

  Gümüşhane'de Tıp Bayramı Hastanede Kutlandı

  Gümüşhane'de 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Devlet Hastanesi tarafından kutlama programı düzenlendi. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Başkan Canlı'ya Bahçecik Barajı Ziyareti

  Ziyarette, Bahçecik Barajı'nın ihaleye çıkacak plan ve projelerinin çalışmalarını yürüten SEPA firması yetkilileri, çalışmalar hakkında Başkan Canlı'yı bilgilendirdiler. (14 Mart 2014 Cuma )

   

 

  Konserde Halk Zafer Meydanı'na Sığmadı

  Konserde Halk Zafer Meydanı'na Sığmadı

  Belediye Başkanlığı,Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Zafer meydanında 11 Mart 2014 Salı günü düzenlenen konserde halk Zafer Meydanına sığmadı. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  14 Mart Tıp Bayramı

  14 Mart Tıp Bayramı

  Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı: "Ülkemiz, sağlık alanındaki yetişmiş ve başarılı personelle dünyanın önde gelen ülkelerinden birisidir" (14 Mart 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri