18:0900
SON DAKİKA MUSTAFA CANLI HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Canlı Haberleri


MUSTAFA CANLI

ADAY - MHP - GÜMÜŞHANE- MERKEZ

Gümüşhane merkez Yukarı Alıçlı Köyünde doğdu. İlköğrenimini kendi köyünde, orta ve lise öğrenimini Gümüşhane de tamamladı.1978 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü kazandı. 1983 yılında Elektrik Mühendisi unvanı ile... Devamı

   

  Eski Başkan Canlı'yı Bıçaklayan Şanlıtürk Yakalandı

  Gümüşhane Belediyesi eski Başkanı Mustafa Canlı'yı 2011 yılındaki Kuşburnu Pestil ve Kültür Festivali sırasında bıçakla yaralayan ve hakkında 4 yıl 11 ay hapis cezası bulunan Erkan Şanlıtürk (42) yakalandı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Gümüşhane'de Bayrağa Saygı Yürüyüşü Düzenlendi

  Gümüşhane'de Bayrağa Saygı Yürüyüşü Düzenlendi

  Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığı, Diyarbakır Lice'de Türk Bayrağının indirilmesini protesto etmek için Bayrağa Saygı Yürüyüşü düzenledi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Gümüşhane'de Bayrağa Saygı Yürüyüşü

  Gümüşhane'de Bayrağa Saygı Yürüyüşü

  Gümüşhane'de Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Lice'de Türk Bayrağı'nın indirilmesini protesto etmek için "Bayrağa Saygı Yürüyüşü" düzenledi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Anıldı

  Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Anıldı

  Gümüşhane Valisi Mayda: "Gümüşhane hem iyi insanlar yetiştiriyor, hem de yetiştirdiği insanlara sahip çıkıyor" (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Doğduğu Yerde Anıldı

  Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Doğduğu Yerde Anıldı

  Gümüşhaneli büyük İslam alimi Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi, vefatının 121.yılında doğum yeri olan Gümüşhane'de düzenlenen programla anıldı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Başkandan Canlı Yayında Taciz

  Başkandan Canlı Yayında Taciz

  Güney Amerika ülkesi Bolivya’nın en büyük kenti olan Santa Cruz'un belediye başkanı canlı yayında bir kadın gazeteciyi taciz etti. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Yaşlılar Haftası

  Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı: "Yaşlılarımızın durumlarını iyi tahlil edip, onlara sahip çıkmalıyız" (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP'nin Gümüşhane Mitingi

  MHP'nin Gümüşhane Mitingi

  Genel Başkan Bahçeli: (3) "Eğer Recep Tayyip Erdoğan bir korkun yoksa, bir panik içerisinde değilsen, sana uzanan bazı olaylar yoksa o zaman bu fezlekeleri harekete geçir, gereğini yap ama onunla da yetinme. Savcıları, hakimleri, kolluk kuvvetlerini teşvik et arkasında olduğunu söyle" " Nereye güveniyorsun? Nereye güvendiğini biz biliyoruz. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Bahçeli: Fezlekelerle AKP'li Vekillerin Tavrını Göreceğiz (2)

  Bahçeli: Fezlekelerle AKP'li Vekillerin Tavrını Göreceğiz (2)

  "sen BİTTİN RECEP AĞA" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Giresun mitinginin ardından karayolu ile Doğankent İlçesi'ne geldi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 99. Yıl Dönümü

  Gümüşhane'de 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 99. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. (18 Mart 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 18:09:31. #1.13#