AnadoluJet TK718 Sefer Sayılı Uçağı Elektrik Arızası Nedeniyle Saatlerce Havalimanında Bekledi - Son Dakika
3.Sayfa

AnadoluJet TK718 Sefer Sayılı Uçağı Elektrik Arızası Nedeniyle Saatlerce Havalimanında Bekledi

AnadoluJet TK718 Sefer Sayılı Uçağı Elektrik Arızası Nedeniyle Saatlerce Havalimanında Bekledi

İstanbul-Elazığ seferi yapan AnadoluJet'e ait TK718 sefer sayılı uçak, elektrik arızası nedeni ile içinde yüzlerce yolcusuyla saatlerce havalimanından kalkmayı bekledi. Yaşı küçük yolculardan birinin korkup, 'Bu uçakla uçmak istemiyorum' diyerek yakınlarına sarılması kameralara yansıdı. Yolcular, uzun bir bekleyişin ardından başka bir uçağa nakledilerek Elazığ'a sevk edildi.

05.03.2024 15:14  Güncelleme: 15:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İstanbul- Elazığ seferi yapan AnadoluuJet'e ait TK718 sefer sayılı uçak, elektrik arızası nedeni ile içinde yüzlerce yolcusuyla saatlerce havalimanından kalkmayı bekledi. Yaşı küçük yolculardan birinin korkup, "Bu uçakla uçmak istemiyorum" diyerek yakınlarına sarılması kameralara yansıdı.

AnadoluJet'in TK718 sefer sayılı İstanbul-Elazığ seferini yapan uçak, dün gece saatlerinde sefer saatinde yolcuları almaya başladı. Uçağın kalkmasını bekleyen yolcular, seferin bir türlü gerçekleşmemesi nedeni ile kabin görevlilerinden bilgi istedi. Bir süre sonra pilot, uçakta yaşanan elektrik arızasının yaşandığını ve giderilmeye çalışıldığı anonsunu yaptı. Elektrik arızasının hangi bölümden kaynaklandığını öğrenemeyen yolcular, saatlerce bekleyişlerinin ardından, bindikleri uçağın güvenli olmadığını belirterek bu uçakla uçmak istemedi. Yaşı küçük yolculardan biri de korku dolu gözlerle "Bu uçakla istemiyorum" diyerek yakınlarına sarıldı. Korkup gözyaşları döken çocuğu yakınları ve diğer yolcuların "Korkma" diyerek sakinleştirmeye çalışması cep telefonu kameralarına yansıdı.

Yolcular, uzun bir bekleyişin ardından başka bir uçağa nakledilerek Elazığ'a sevk edildi. - ELAZIĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa AnadoluJet TK718 Sefer Sayılı Uçağı Elektrik Arızası Nedeniyle Saatlerce Havalimanında Bekledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Erbaa'da meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı
    13:54 Erbaa'da meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı

    Tokat'ın Erbaa ilçesinde, D-100 karayolu İşeri Kavşağı'nda meydana gelen kazada, kontrolsüz çıkış yapan bir kamyon ile bir otomobil çarpıştı. Kazada, araç sürücüsü ve yolcular olmak üzere toplam 4 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı ve kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

  • Gazeteci Yazar Mehmet Topal'ın vefatının birinci yılında anma programı düzenlendi
    13:38 Gazeteci Yazar Mehmet Topal'ın vefatının birinci yılında anma programı düzenlendi

    Gazeteci Yazar Mehmet Topal, vefatının birinci yıl dönümünde Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen anma programıyla kabri başında anıldı. Programa cemiyet yönetimi, gazeteciler ve Topal'ın ailesi katıldı.


Advertisement