Ramazan ayı için muhtardan istedi, reddedilince kurşun yağdırdı - Son Dakika
3.Sayfa

Ramazan ayı için muhtardan istedi, reddedilince kurşun yağdırdı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde bir şahıs, ramazan ayında davul çalma isteğini reddeden muhtarı sağ bacağından tabancayla vurdu. Hastanedeki tedavisinin ardından muhtar taburcu edilirken, polis kaçan sahsı yakalamak için çalışma başlattı.

05.03.2024 02:59  Güncelleme: 09:27
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kocaeli Körfez'de bir şahıs, ramazan ayında davul çalma isteğini reddeden muhtarı sağ bacağından tabancayla vurdu. Hastanedeki tedavisinin ardından muhtar taburcu edilirken polis kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

BAŞKA MAHALLEDE OTURDUĞU İÇİN REDDETTİ

Yeniyalı Mahallesi Şehit Mehmet Sokak'taki 3 katlı binanın giriş katında yaşanan olayda Samet Ş., Ramazan ayında davul çalmak istediğini, Yeniyalı Mahalle Muhtarı Metin Kaplan'a (40) söyledi. Metin Kaplan ise Samet Ş.'nin başka mahallede ikamet ettiğini belirterek teklifini reddetti. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı.

TARTIŞMA BÜYÜYÜNCE TABANCAYLA YARALADI

Tartışmanın büyümesiyle Samet Ş. yanında getirdiği tabancayı çıkartarak Metin Kaplan'a tek el ateş etti. Sağ bacağına kurşun isabet eden Metin Kaplan acı içinde yere yığılırken, Samet Ş. kaçtı. Silah sesiyle aşağıya inen yakınları yaralanan Metin Kaplan'ı kendi aracıyla özel bir hastaneye götürdü.

Hastane yetkililerinin 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunulmasıyla Metin Kaplan'ın ikamet ettiği Şehit Mehmet Sokak'taki binaya polis ekipleri sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri sokakta ve binada incelemelerde bulundu. Metin Kaplan ise tedavisini ardından taburcu edildi. Polis, kaçan Samet Ş.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Ramazan davulu çalmasına izin vermeyen muhtarı vurdu
Ramazan davulu çalmasına izin vermeyen muhtarı vurdu
Ramazan ayı için muhtardan istedi, reddedilince kurşun yağdırdı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Ramazan ayı için muhtardan istedi, reddedilince kurşun yağdırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Mevlut Emre: Iyi yapmış nolcak çalsin ramazan dedinmi davul olcak eski ramazanlar gibi her ayın bir güzeli bir adeti var bu yılarca eskilerde hep böyleydi sahurlar davul sesiyle daha güzeldi ne var bunda 7 28 Yanıtla
  • Gökhan EREN: Haber başlığı olmamış Muhtardan ne istedi? 14 0 Yanıtla

Advertisement