Tayyargiller'in 4'üncü çocuğu dünyaya geldi: Doğuma kadar her anlarını sosyal medyada paylaştı - Son Dakika
3.Sayfa

Tayyargiller'in 4'üncü çocuğu dünyaya geldi: Doğuma kadar her anlarını sosyal medyada paylaştı

Haklarında örgüt soruşturması açılan Tayyar Öz ve Özlem Öz çiftinin 4'üncü çocukları doğdu. Ancak Özlem Öz'ün doğum öncesi ve sonrasında sosyal medyada yaptığı paylaşımlar tepki çekti. Çift, her anlarını kayıt altına alarak takipçileriyle anbean paylaştı.

20.04.2024 15:52  Güncelleme: 16:45

Kamuoyunda 'Tayyargiller' olarak bilinen ve yaşadıkları lüks ve abartılı hayatlarını sosyal medya hesaplarından paylaşan Tayyar Taylan Öz ve Özlem Altınok Öz çiftinin 4'üncü çocukları dünyaya geldi. Ancak Özlem Öz'ün doğumdan önce ve doğum sonrasında yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. Doğum sancısından, hastaneye gidişine kadar her anının kayıt altına alan ve bunları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan Öz'e yönelik çok sayıda tepki geldi.

Tayyar Taylan Öz ve Özlem Altınok Öz çifti hakkında suç işlemek amacıyla örgüt kurma, resmi belgede sahtecilik, malvarlığı değerlerinin gayrimeşru kaynağını gizlemek ve Vergi Usul Kanunu'na muhalefet suçlarından soruşturma başlatılmıştı. Aile hakkındaki iddialar araştırılmaya devam ederken Öz çiftinin 4'üncü çocuğu doğdu.

DOĞUMA GİDENE KADAR HER ANINI KAYDA ALDI

Öz'ün, doğum sancısı başladığı andan itibaren paylaşmaya başladığı videolar, bebek doğana kadar devam etti. Sosyal medya kullanıcılarının kimileri tebrik yorumu yazarken kimileri ise tepki göstererek, "Bir ton makyaj senaryo güzel.", "Bu halde video ne alaka?", "Bu kadar özelinizi paylaşmayın." gibi binlerce yorum yaptı.

Örgüt soruşturması açılan Özlem ve Tayyar Öz çiftinin bebeği dünyaya geldi: Doğumun her anını paylaştı

'DOĞUMU BAŞLATAYIM MI?' DİYE ANKET AÇTI

Özlem Öz'ün, hastane odasında eşi Tayyar Öz ile poz vererek, sosyal medyada 'Siz olsanız doğumu bugün başlatır mısınız?' diye takipçilerine soru sorarak anket açtığı görüldü.

Örgüt soruşturması açılan Özlem ve Tayyar Öz çiftinin bebeği dünyaya geldi: Doğumun her anını paylaştı

KELİME-İ ŞEHADET GETİRDİ

Özlem Öz'ün doğuma hazırlık sırasında kelime-i şehadet getirdiği ve videoyu çeken kişinin anlık olarak bu görüntüleri sosyal medyadan yayınladı. Çiftin doktor kontrollerini de Youtube'da paylaştığı ve 'Son doktor kontrolümüz tıkla izle' ifadeleriyle link bırakarak takipçilerine sunduğu görüldü.

Örgüt soruşturması açılan Özlem ve Tayyar Öz çiftinin bebeği dünyaya geldi: Doğumun her anını paylaştı

NE OLMUŞTU?

Dilan - Engin Polat soruşturmasından sonra Tayyar Öz ve Özlem Öz çifti hakkında başlatılan inceleme soruşturmaya dönüşmüştü. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne Tayyar Taylan Öz ve Özlem Altınok Öz çifti hakkında yapılan ihbarlar üzerine çalışma yürütüldü. Savcılık, Öz çifti hakkında "suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "resmi belgede sahtecilik", "malvarlığı değerlerinin gayrimeşru kaynağını gizlemek" ve "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet" suçlarından soruşturma başlattı.

Tayyargiller\'in 4\'üncü çocuğu dünyaya geldi: Doğuma kadar her anlarını sosyal medyada paylaştı

Son Dakika 3.Sayfa Tayyargiller'in 4'üncü çocuğu dünyaya geldi: Doğuma kadar her anlarını sosyal medyada paylaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (25)

 • Taha Yıldız: Allahtan çocuğu yapma anlarını paylaşmamışlar… 375 3 Yanıtla
  Sedat Bezmen: Vardır ellerinde yakında paylaşırlarsa şaşırmam:) bunların bu kadar şımarmaları bizim eserimiz maalesef 226 3 Omer Zeroglu: hahaaa :))))) 31 2
 • Fatih Aydın: saçma sapan insanları ünlüleştiriyor bu tür paylaşımlar normalleştirilmeye başlandı. yakında odalarından görüntüleri de paylaşır bunlar 211 1 Yanıtla
 • Haci Mehmet DOGAN: Memleketimin başka derdi kalmamış demek 186 2 Yanıtla
 • Oooo: Sanki kimsede olmayan gök taşı doğuracak. Herkes doğuruyor 106 2 Yanıtla
 • sait turk: Ne demişler? Arz talep meselesi bunu takip ederlerse bunlarda herşeylerini paylaşır ne diyelim Allah Analı Babalı büyütsün 95 8 Yanıtla
 • Serkan Genç: bizene ya, sanki ilk doğuran kadın 89 4 Yanıtla
 • Kazım Özkan: yumurta ağzına gelince öyle şahadet getirirsin 84 0 Yanıtla
 • Emrah Hanlıoğlu: Mal nedir nasil olunur buyrun 79 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement