Pendik'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor - Son Dakika
3.Sayfa

Pendik'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor

İstanbul Pendik'te bir çöp konteynerinde bulunan erkek cesedinin kafası ve diğer vücut parçaları toplandı. Cesedin 16 parçaya bölündüğü, kafa derisinin yüzüldüğü ve her iki bacağının bedenden kesildiği tespit edildi.

27.05.2024 15:46

Pendik'te bir çöp konteynerinde erkek cesedinin bulunmasına ilişkin kan donduran detaylar ortaya çıktı. Cesedin kafa derisinin yüzüldüğü, 16 parçaya bölündüğü ve birden fazla çöp konteynerine atıldığı ortaya çıktı.

Dumlupınar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, sabah saatlerinde çöp atmaya giden bir vatandaş çöp konteynerinde parçalanmış ceset olduğunu gördü. Durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde geniş çaplı inceleme başlatan polis ekipleri, cesedin N.S. isimli bir erkeğe ait olduğunu ve parçalara ayrıldıktan sonra birden fazla çöp konteynerine atıldığını belirledi.

DERİSİ YÜZÜLMÜŞ, BACAKLARI KESİLMİŞ

Olayın ortaya çıkan detayları ise dehşete düşürdü. Konteynerlerde yapılan incelemeler sonucunda, cesedin kafası ve diğer vücut parçaları toplandı. Adli Tıp Kurumu'nda yapılan ön otopsi ve inceleme çalışmalarında, kafa derisinin yüzüldüğü ve her iki bacağının bedenden kesildiği, ayrıca diz ve ayak bileğinde de kesiler olduğu tespit edildi.

Pendik'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor

CESET 16 PARÇAYA BÖLÜNMÜŞ

Bulunan parçalardan bir bacakta platin olduğu ve cesedin 16 parçaya bölündüğü belirlendi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin, konuyla ilgili çalışmaları sürüyor.

Pendik'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor
Pendik'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor
Pendik\'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Pendik'te bulunan erkek cesedi 16 parçaya bölünmüş! Detaylar kan donduruyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (9)

 • RagnarLothbrok: ÜLKEYE BAK KAFAYI YEDİRTİRLER İNSANA GERÇEKTEN 51 3 Yanıtla
 • Sabri İnce: Sabredin enflasyon düştükçe bu tür olayların sayısında düşme olacak. En azından sabit kalır :)))) 5 31 Yanıtla
  Bu Kim: ne alaka dayı 20 1
 • Turan Okumuş: Anlaşılan millet sağlam sıyırdı… 32 0 Yanıtla
 • ramazan koçak: Ey temiz vicdan ve aklıselim sahipleri, kısasta (toplum düzeni ve disiplini için, adam öldüreni idamda) sizin için hayat (huzur ve emniyet garantisi) vardır. (İşte bu nedenle haksız yere masum insanları katledenlerin de öldürülmeleri, cinayetlerin önünü alıcı ve caydırıcı bir ceza olarak emredildi.) Umulur ki (katliamdan ve devlete isyandan) sakınırsınız. Bakara Suresi 179. Ayet 25 4 Yanıtla
 • Gürkan Güveniç: bunu yapanın psikolojisi psikologların psikolojisini bozar 16 0 Yanıtla
 • kuzeyli baba: Pendik Taşlıbayır normaldir. Istanbul un en pis mahallesidir Taşlıbayır araştırın bana hak vereceksiniz 11 3 Yanıtla
 • Bülent Tan: bunlar iyi günlerimiz 9 1 Yanıtla
 • Ergül Çiftçi: acilen idam gelmesi lazım 0 0 Yanıtla

Advertisement